MAKERS Plynový gril Sydney 3
5 990 Kč

5 189 Kč

3 nerezovými hořáky o výkonu 9 kW. Postranní hořák pro přípravu omáček. Litinový rošt.


MAKERS Sydney 4 Deluxe plynový gril
8 490 Kč

6 789 Kč

Nerezové provedení o výkonu 12 kW. Smaltovaný grilovací rošt. Boční hořák pro přípravu omáček.


Campingaz C-LINE 2 Classic
9 999 Kč

8 999 Kč

AKCE: Dodatečná sleva 10 % na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7. 10. do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!
Plynový gril s 2 keramickými hořáky umístěnými po bocích vany. Campingaz C-LINE 2 CLASSIC díky této technologii griluje rovnoměrně, bez rizika vzplanutí vypečené šťávy. Je vybaven kovovými postranními stolky a čelní odkládací plochou, teploměrem a jako zdroj energie mu slouží 5kg nebo 10kg PB láhev.

Campingaz C-LINE 2 Deluxe
10 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynový gril s 2 keramickými hořáky umístěnými po bocích vany a litinovým roštem Culinary Modular. Campingaz C-LINE 2 DELUXE griluje rovnoměrně, bez rizika vzplanutí vypečené šťávy. Je vybaven kovovými postranními stolky a čelní odkládací plochou, teploměrem a jako zdroj energie mu slouží 5kg nebo 10kg PB láhev.


Outdoorchef PARIS DELUXE 570 G-28%
26 990 Kč

19 179 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní plynový kotlový gril největší řady 570, vhodný na terasu. Postranní vařič pro přípravu příloh a omáček, po zakrytí deskou z leštěné žuly se promění v praktický stolek. Nejširší možnosti grilování včetně barbecue / Low&Slow technik.


Outdoorchef VENEZIA 570 G-28%
33 990 Kč

24 149 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní spojení dvou nezávislých grilů: plynový kotlový gril největší řady 570 a ""Steakhouse"" gril pro přímé grilování, vhodný na terasu. Pracovní stolek s deskou z leštěné žuly a praktickou zásuvkou. Nejširší možnosti grilování včetně barbecue / Low&Slow technik.


Campingaz Class 3 RBS LD

Campingaz Class 3 RBS LD

Hodnocení: 5
15 999 Kč

11 999 Kč
+ doprava zdarma

AKCE: Dodatečná sleva 10 % na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7. 10. do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!
Plynový gril s 2 keramickými hořáky umístěnými po bocích vany a rozptylovačem tepla. Campingaz Class 3 RBS LD griluje rovnoměrně, bez rizika vzplanutí vypečené šťávy a obslouží i 10–12 lidí. Má litinový rošt Culinary Modular, vyklápěcí rošt, boční stolky a úložný prostor s dvířky. Jeho díly lze mýt v myčce.

Campingaz 2 Series Classic EXS
7 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zahradní plynový gril se 2 plochými hořáky z nerezu, které lze používat nezávisle na sobě. Campingaz 2 Series Classic EXS má postranní hořák na přípravu omáček, kvalitní smaltovaný rošt z litiny a vyklápěcí rošt na pozvolné grilování a ohřívání. Jako zdroj energie mu slouží 5kg nebo 10kg PB láhev.


Campingaz Plancha L
4 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril vhodný pro stánkaře, kempaře, chalupáře nebo do zahradní kuchyně. Campingaz Plancha L je snadno přenositelný a současně neztrácí na výkonu. Závětří po stranách zabraňují ztrátám tepla při větru. Nabízí způsob zapalování Piezo, které využívá mechanického křesadla.


Activa Montana II

Activa Montana II

Hodnocení: 5
10 999 Kč

10 109 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní plynový gril Activa Montana II s bočním vařičem.


Campingaz Adelaide 3 Woody L
8 999 Kč

Zahradní plynový gril se 3 litinovými hořáky, které lze používat nezávisle na sobě. Campingaz Adelaide 3 Woody L je vybaven rozptylovačem tepla, výsuvným lapačem tuku, teploměrem ve víku a praktickými odkládacími stolky. Dřevo, které bylo a jeho výrobu použito, má certifikaci FSC.


Campingaz Plancha Blue Flame LX
6 999 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril vhodný pro stánkaře, kempaře, chalupáře nebo do zahradní kuchyně. Campingaz Plancha BF LX disponuje technologií hořáků BlueFlame, která zefektivňuje přenos tepla a rozvede teplotu po 95 % grilovací plochy. Je snadno přenositelný a současně neztrácí na výkonu. Závětří po stranách eliminují ztrátu tepla při větru. Nabízí elektronické zapalování.


Activa Alabama II

Activa Alabama II

Hodnocení: 5
6 999 Kč

6 324 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril Activa Alabama II s bočním vařičem.


Napoleon Gril Legend 410
19 980 Kč
+ doprava zdarma

Zahradní plynový gril Napoleon Legend 410 vybavený třemi trubkovitými hořáky z nerezové oceli o výkonu 14,2 kW.


Napoleon Gril Legend 325
14 980 Kč
+ doprava zdarma

Napoleon Legend 325 je zahradní gril na plyn vybavený třemi nerezovými hořáky trubkovitého tvaru o výkonu 10,6 kW.


Napoleon Gril Travel TQ285-BK
12 980 Kč
+ doprava zdarma

Malý cestovní gril Napoleon TQ 285 s pojízdným stojanem a odkládacími pultíky.


Napoleon Gril LE 485
34 980 Kč
+ doprava zdarma

Napoleon LE 485 je zahradní gril na plyn vybavený celkem 5 hořáky a velkým litinovým roštem.


Lund Kulatý gril na dřevěné uhlí 52 cm s trojnožkou
1 242 Kč

Elegantní gril se speciálním zavěšením na tripodu, ideální řešení pro lidi, kteří nemají na zahradě vyhrazené místo pro oheň, ale chtějí si dopřát kempovou atmosféru. Zhotovení grilu z kvalitní oceli s povrchovou úpravou smaltování.


Cattara Gril APACHE na dřevěné uhlí (99514)
2 290 Kč

Zahradní gril na dřevěné uhlí, s víkem s vestavěným teploměrem. Gril je vybaven komínem s uzavíratelnou klapkou, dělenou grilovací plochou s chromovaným ocelovým roštem se smaltovanou povrchovou úpravou a postranní odkládací policí.


Cattara Gril BARREL na dřevěné uhlí (99512)
2 990 Kč

Velký zahradní gril na dřevěné uhlí, je vybaven víkem s vestavěným teploměrem, rozměrnou grilovací plochou a celou řadou odkládacích prostor. Tento gril je vybaven chromovaným roštem, regulací cirkulace vzduchu uvnitř grilu, díky které lze regulovat grilování při zavřeném víku.


Cattara Gril "BLACK PARTY" plynový, zahradní
3 190 Kč

Plynový, zahradní gril Black Party se systémem Flame Tamer – nevyžaduje lávové kameny. Dvojitý hlavní nerezový hořák s piezo zapalováním a plynulou regulací.Gril je pojízdný (2 kolečka), je vybaven sklopným víkem a odkládacími poličkami na obou stranách.


Cattara Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm
1 699 Kč

Moderní gril TARANTO pro zahrady a terasy. Konstrukce je vyrobena z kvalitního ocelového plechu se smaltovanou povrchovou úpravou. Madla jsou z odolného plastu a mají dostatečný prostor pro úchop. Mobilitu zajištují tři kovové nohy, doplněné o zpevňující rám ve spodní časti.


Cattara Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm
969 Kč

Pohledný, obdélníkový gril TRAPANI hodící se na zahrady, či terasy. Konstrukce je vyrobena z kvalitního ocelového plechu se smaltovanou povrchovou úpravou. Madla jsou z odolného plastu a mají dostatečný prostor pro úchop.


Cattara Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm
499 Kč

Kompaktní, obdélníkový gril TABLE hodící se na zahrady, či terasy. Konstrukce je vyrobena z kvalitního ocelového plechu se smaltovanou povrchovou úpravou, víko v červené barvě. Madla jsou z odolného plastu a mají dostatečný prostor pro úchop. Mobilitu zajištují čtyři kovové nohy.


Cattara Gril SMOKER na dřevěné uhlí (99513)
2 955 Kč

Zahradní gril s udírnou, na dřevěné uhlí s konstrukcí typu lokomotiva. Gril je vybaven komínem s uzavíratelnou klapkou, prostornou grilovací plochou s chromovaným ocelovým roštem se smaltovanou povrchovou úpravou, víkem a sekundárním grilovacím prostorem pro nepřímé grilování či zauzení.


Lund Gril na dřevěné uhlí 46 x 46 cm s poličkami
1 583 Kč

Robustní gril s dřevěnými policemi pro pohodlné odkládání pomůcek a pokrmů. Zhotovení grilu z kvalitní oceli s povrchovou úpravou smaltování. Pro přípravu pokrmů je gril opatřen chromovaným roštem s rozměry 45 × 40 cm s nastavitelnou výškou. Gril je opatřen kolečky pro usnadněnou mobilitu.


Lund Gril na dřevěné uhlí 71 x 34,5 cm s poličkami
3 588 Kč

Velký zahradní gril s dřevěnými policemi pro pohodlné odkládání pomůcek a přípravu pokrmů. Zhotovení grilu z kvalitní oceli s černým práškovým lakováním, popelníkem, teploměrem a kovovým zásobníkem na uhlí.


TOYA Vidlice na opékání 120 cm
55 Kč

Vidlice na opékání vyrobena z kvalitní oceli. Dřevěná rukojeť zabezpečuje příjemnou a bezpečnou manipulaci. 3 hroty pro sndnější zajištění opékaného produktu. Celková délka 120cm FLO je stabilní, rychle se rozvíjecí řada zahradnických potřeb.celková délka (mm)120


TOYA Vidlice na opékání 98 cm
34 Kč

Vidlice na opékání vyrobena z kvalitní oceli. Dřevěná rukojeť zabezpečuje příjemnou a bezpečnou manipulaci. 3 hroty pro sndnější zajištění opékaného produktu. Celková délka 98cm FLO je stabilní, rychle se rozvíjecí řada zahradnických potřeb.


Char-Broil Performance 340S
12 390 Kč

11 159 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril disponující 3 hořáky z nerezové oceli (ovládání výkonu pro každý samostatně) a boční deskou pro přípravu omáček a polévek. Nad hlavní grilovací mřížkou grilu Char-Broil Performance 340S naleznete zadní mřížku pro rozpečení pečiva a grilování zeleniny.


Campingaz 1 Series Compact EX CV
3 999 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril Campingaz 1 Series Compact EX CV je přenosný, ideální pro grilování na cestách, v kempu nebo kde není místo na klasický gril. Smontován je za chvilku a ve složeném stavu se vejde do skříně i do kufru auta. Viko s aretací a teploměrem umožňuje přehled o aktuální teplotě.


Clatronic GG 3590
2 999 Kč

Plynový gril Clatronic GG 3590 ideální na zahradu. Nabízí výkonné plynové hořáky a velkou grilovací plochu.


Outwell Corte Gas Grill

Outwell Corte Gas Grill

Hodnocení: 5
4 580 Kč

2 751 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynový gril s regulací teploty k přípravě zeleninových i masových pokrmů, který má 2 rozkladatelné plochy na bocích. Po jejich složení jsou přístupné praktické úchyty. Stabilitu zajišťují kovové nohy s možností složení. Piezo zapalování i tlačítko pro řízení teploty je u tohoto typu samozřejmostí. Součástí Outwell Corte Gas Grill je i odkapávací miska ke sběru mastnoty a spalin.


GrillChef plynový gril HIT, 3.1, litinový rošt 12757
7 150 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril se 3 hořáky o výkonu 3,2 kW schovanými pod krycím víkem. Pro potřeby souběžného vaření příloh či dipů naleznete na boční části hořák s výkonem 3,2 kW. Odkládací plocha z obou stran grilu. Dílčí části lze umývat v myčce. GrillChef plynový gril HIT, 3.1, litinový rošt 12757 váží 31 kg při rozměrech 126 × 105,5 × 53 cm.


GrillChef LAVA BBQ 5,5 kW 12371
2 701 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril s roštem na lávové kameny. Víko s průzorem informuje o aktuální situaci. Pro potřeby bezproblémového zažehnutí je vybaven piezo zapalováním. Součástí balení je i sada pro připojení PB lahve. GrillChef LAVA BBQ 5,5 kW 12371 váží pouhých 18 kg při rozměrech 51 × 99 × 82 cm.


Be Nomad plynový stolní gril DOC150
3 499 Kč
3 431 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový stolní gril se smaltovanou grilovací deskou s nepřilnavým povrchem. Vhodné na grilování pro 6–8 osob, 2 samostatné hořáky


Landmann MITON 3.1, 12652-16%
20 161 Kč

16 859 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril se 3 hořáky o výkonu 3,5 kW schovanými pod krycím víkem. Doplněn o boční hořák s výkonem 2,9 kW. Dvouplášťová konstrukce z nerez oceli v čistém a kvalitním provedení. Landmann MITON 3.1, 12652 má rozměry 116 × 133 × 62 cm a jeho nedílnou součástí je i zabudovaný teploměr.


Landmann WAGON BBQ 004577C
5 854 Kč

5 410 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynový gril se 2 hořáky o výkonu 5,5 kW schovanými pod krycím víkem. Odkládací plocha, stejně tak jako boční i spodní část je ze dřeva. Zabudované piezo zapalování. Dvojice pojezdových koleček se vzorkem pro přesun napříč zahradou či terasou. Landmann WAGON BBQ 004577C váží jen 33 kg při rozměrech 100 × 110 × 55 cm.


Be Nomad plynový stolní gril DOC105N
3 999 Kč

3 422 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynový stolní gril pro 10–12 osob se smaltovanou grilovací deskou s nepřilnavým povrchem. 3 samostatné hořáky


Campingaz 4 Series RBS LXS INT
19 999 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril s keramickými hořáky umístěnými po bocích vany, trubkovým hořákem a rozptylovačem tepla. Campingaz 4 Series RBS LXS INT griluje rovnoměrně, bez rizika vzplanutí vypečené šťávy a jeho grilovací plocha je skutečně velká. Má litinový rošt Culinary Modular, vyklápěcí rošt nebo postranní vařič. Jeho díly lze mýt v myčce.


Landmann TRITON 2.1, silver, 12911-14%
12 584 Kč

10 789 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril se 2 hořáky o výkonu 3,5 kW schovanými pod krycím víkem. Pro potřeby souběžného vaření či opekání naleznete na boční části hořák s výkonem 3 kW. Odkládací plocha zakončená háčky pro ukotvení grilovacího náčiní. Landmann TRITON 2.1, silver, 12911 má zabudovaný teploměr a váží 41 kg při rozměrech 123 × 121 × 57 cm.


Landmann TRITON 3.1, silver, 12940-14%
15 349 Kč

13 149 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril se 3 hořáky o výkonu 3,5 kW skrytými pod odklápěcím víkem. Pro potřeby souběžného vaření či opekání naleznete na boční části hořák s výkonem 1 kW. Odkládací plocha s háčky pro ukotvení náčiní. Landmann TRITON 3.1, silver, 12940 má zabudovaný teploměr a váží 56 kg při rozměrech 136 × 128 × 60 cm.


Landmann TRITON 3.0, black red, 12931-14%
14 146 Kč

12 139 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril se 3 hořáky o výkonu 3,5 kW skrytými pod odklápěcím víkem. Odkládací plocha po obou stranách je sklopná. Landmann TRITON 3.0, black red, 12931 má zabudovaný teploměr i systém PTS k rozložení teploty. Samozřejmostí toho modelu je i piezo zapalování, které není potřeba napájet bateriemi.


Landmann TRITON 4.1, black red, 12961-14%
15 999 Kč

13 739 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril se 4 hořáky o výkonu 3,5 kW schovanými pod krycím víkem. Pro potřeby souběžného vaření či opekání naleznete na boční části hořák s výkonem 2,8 kW. Landmann TRITON 4.1, black red, 12961 má zabudovaný teploměr a váží 50 kg při rozměrech 140 × 120 × 57 cm.


Activa Lord 200-20%
8 799 Kč

7 019 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní plynový gril Activa Lord 200 s boční odkládací plochou.


G21 Plynový gril Mexico BBQ Premium line, 7 hořáků + zdarma redukční ventil
14 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril se zabudovaným teploměrem obsahuje technologii Flame Tamer, který prodlužuje životnost hořáků. Obsahuje 4 grilovací jehlice s aretačními šrouby pro rovnoměrné grilování. G21 Plynový gril Mexico BBQ Premium line, 7 hořáků využijete na každé zahradní party.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: