Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 14348526

ABC Plynový gril Koler Relish V2

ABC Plynový gril Koler Relish V2

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Grilování na zahradě, na pozemku nebo na terase se může stát ještě zábavnější. Překvapte své přátele a rodinu tím, že během okamžiku připravíte poutavá a zdravá grilovaná jídla! Profesionální plynový gril Koler Relish V2 vám umožní připravit opravdovou hostinu. Celý popis
19 999 Kč
Prodává Rosanto
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
19 999 Kč
S novou kartou za

22.8.2022 - 23.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

✅ Plynový gril Koler Relish V2.

Grilování na zahradě, na pozemku nebo na terase se může stát ještě zábavnější. Překvapte své přátele a rodinu tím, že během okamžiku připravíte poutavá a zdravá grilovaná jídla! Profesionální plynový gril Koler Relish V2 vám umožní připravit opravdovou hostinu.

✅ Plynový gril Koler – nová úroveň grilování

Plynové grily Koler byly donedávna dostupné pouze na německém trhu. Nyní je můžete zakoupit také v Česku a vybraný model objednáte několika kliknutími na Ramano.cz. Plynový gril Koler Relish V2 ve stříbrné barvě je profesionální vybavení, které jej udrží v dobrém stavu po mnoho sezón a grilování zpříjemní a velmi zjednoduší.

✅ Zahradní gril – profesionální příprava a zdravá jídla

Plynový gril je skvělou alternativou pro lidi, kteří chtějí připravovat zdravé grilované pokrmy pod širým nebem. Zařízení Koler Relish V2 celý proces usnadňuje a zároveň je provoz mnohem levnější než tradiční grily na dřevěné uhlí. Stačí zapnout gril, aby se rychle a rovnoměrně rozpálil, a poté udržovat konstantní teplotu. Zařízení je vyrobeno z nerezové oceli, takže je odolné vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí.

Gril je vybaven odolným litinovým roštem, který lze mýt v myčce. Boční hořák umožňuje vařit další pokrm nebo například vařit vodu. Závěsný rošt umožňuje ohřívání jídla bez rizika připálení. Díky těmto vymoženostem připravíme grilované maso i vegetariánské speciality během pár chvil.

✅ Jaké jsou výhody plynového grilu Koler Relish V2?

Plynové grily jsou ceněné pro svou velkou pohodlnost a schopnost připravovat zdravější pokrmy. Nikdo nemusí hlídat ohniště a pokrmy nemají kouřovou dochuť. Co stojí za to vědět o grilu Koler Relish V2?

Mobilní základna (s kolečky) umožňuje snadné přemístění zařízení.Hadice a redukce jsou součástí dodávky. Aby bylo možné gril spustit, stačí si koupit plynovou láhev.Zařízení má pohodlnou velkou grilovací plochu (66 × 40 cm).Boční police poskytují další pracovní prostor.Objednejte si plynový gril Koler Relish V2 a grilujte s radostí! Připravte mistrovské pokrmy a vychutnejte si vysoce kvalitní vybavení po mnoho sezón.

✅ Technické údaje

Produkt: Koler Relish V2Typ: plynový grilMaximální výkon: 16 kW (5 × 3,2 kW)Plocha roštu: 66 × 40 cmVhodné pro: 12 osobPočet hořáků: 4 hořáky + boční hořákVýška: 113 cmŠířka: 153 cmHloubka: 59 cmMontáž: pro vlastní montážVyrobeno z: nerezové oceliBoční hořák: ano, levá policeRozdělení pece: dvouprvkovéZapalování: piezoelektrické, integrované v knoflíkuKryty hořáků: ano, hliníková ocelTopný rošt: AnoHáček na příslušenství: AnoOtvírák na láhve: Ne.Rukojeť víka: ano, nerezová ocelOdkapávač tuku: ano, ve formě šuplíkuMobilní základna: 4 otočná kolečkaMateriál grilovacího roštu: litinový roštHadice a redukce: součást baleníHmotnost: 44 Kg