10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 29511573

Ewan uspávací ovečka DELUXE 5 zvuků-béžová

Ewan uspávací ovečka DELUXE 5 zvuků-béžová

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Uspávací ovečka Ewan® DELUXE je věrným kamarádem, díky kterému se vaše děťátko vyspí do růžova. 4 důvody pro ovečku Ewan® Deluxe -hlídá spánek děťátka-lze snadno vyprat i v pračce- má 5 uklidňujících zvuků-vyzařuje uklidňující růžové světlo. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
1 199 Kč
Zboží od: MLR
1 199 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Ovečka Ewan® DELUXE – pro rána s úsměvem. Vaše děťátko usne do dvou minut!

Heboučká plyšová ovečka Ewan®DELUXE kombinuje spolu s uklidňujícím růžovým světlem 5 reálných konejšivých zvuků doprovázených skutečným zvukem srdečního tepu. Díky tomu vytváří pocit klidu a bezpečí, který rychle přivede děťátko do klidného spánku.

Ovečku Ewan® DELUXE milují děti i rodiče! Všechny zvuky jsou autentické, žádné počítačové simulace! Výzkum dětských lékařů prokázal, že tyto zvuky mají velmi uklidňující účinky a mohou pomoci utišit i děti, které trápí bolesti způsobené kolikou.

Zvuky:

  • v bříšku u maminky
  • tlukot srdce + vysavač
  • tlukot srdce + harfa
  • tlukot srdce + déšť
  • tlukot srdce + uklidňující „ššt“

Těchto 5 odlišných reálných nahrávek aktivujete stisknutím na bříšku.

Zvuky hrají po dobu 20 minut, všechny jsou zaznamenané při nízké frekvenci 125 Hz. Tak, jak je dítě může převážně slyšet ještě před narozením. 125 Hz je uklidňující rozsah šumu – což je důvod, proč tyto zvuky fungují tak dobře a přenesou vaše „maličké“ do spánku. Ještě lepší je, že všechny zvuky byly vyzkoušeny na miminkách a batolatech, aby bylo možné najít ty nejefektivnější, které pak byly vybrány pro uspávací ovečku Ewan®DELUXE.

Navíc má Ewan DELUXE senzor smartCRY, který po 4hodiny hlídá vaše miminko. Ve chvíli kdy začne plakat, Ewan DELUXE se opět aktivuje, aby deťátko utišil. 

Uklidňující růžové světlo, které uspávací ovečka Ewan DELUXE vydává společně s vybraným zvukem, pomáhá ještě rychleji převést miminko do říše snů…

Výzkum ukázal, že děti jsou klidnější i díky růžové okolní záři, kterou vnímali ještě před narozením, proto byla přirozenou volbou pro barvu světla ovčího bříška.

Ovečka Ewan®DELUXE uspává děti po celém světě a je skvělá nejen pro miminka, ale ukolébává ke spánku i děti až do 7 let!

Ovečku Ewan® DELUXE lze používat jak doma (dětská postýlka, kolébka…), tak i venku. Může být připevněna ke kočárku nebo autosedačce pomocí ocásku, který je na suchý zip. Ocásek je také skvělý pro zajištění dudlíku, kousátka nebo hračky.

Ohlasy od rodičů ukázaly, že ovečku Ewan® DELUXE milují novorozenci, batolata i starší děti, proto je pro ni místo v každé domácnosti. Ovečka Ewan® DELUXE je také skvělý dárek díky dárkovému balení, ve kterém ji získáte.

A díky odnímatelnému ovládacímu modulu můžete Ewana DELUXE klidně vyprat v pračce a udržet ho tak snadno v čistotě.

Pro děti mladší 12 měsíců: Doporučujeme umístit ovečku Ewan® DELUXE mimo postýlku nebo prostor, kde miminko spí, nejlépe uchytit za ocásek mimo dosah miminka a ne nad hlavičku. Nenechávejte ovečku Ewan (ani jiné hračky) vedle dítěte, když spí! Nikdy nenechávejte dítě bez dozoru!

Napájení: baterie 3× AA (nejsou součástí balení)

Vhodné od: narození