MÚ Brno Sada čtyřlístek 4díl., karabina
289 Kč 269 Kč

Veselá čtyřka Pinďa, zajíc „sportovec“, Fifinka, pejsek „parádnice a skvělá kuchařka“, Bobík, prasátko „silák“, Myšpulín, kocour „vědátor“, z nejznámějšího českého komiksu Čtyřlístek. Tito čtyři rozkošní kamarádi mohou být nyní díky chytrému provedení neustále s vámi a vašimi dětmi. Ať už na cestu do školy či na výlet. Karabinku, která je připevněná v horní části plyšáčků lze pověsit opravdu kamkoliv. Fantazii se meze nekladou.

MÚ Brno Předložka Krtek s poutkem
1 069 Kč 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Roztomilá mikroplyšová předložka Krteček o rozměrech 115 × 85 cm. Je vhodná na podlahu nebo k zavěšení na stěnu do každého pokojíčku. Potah jde z molitanové výplně sejmout pro snadnější údržbu.

MÚ Brno Krtek sedačka, mluvící
1 769 Kč 1 379 Kč

Dětská sedačka v podobě oblíbeného Krtečka se bude krásně vyjímat v každém dětském pokoji. Je nízko od země, takže ji ocení i nejmenší děti. Krteček navíc dětem poví hlášky, které znají z pohádek.

MÚ Brno Batůžek stahovací Krtek, čtenáři
329 Kč 279 Kč

Lehký látkový pytlík s motivem oblíbeného Krtečka. Sáček šňůrkami stáhnete a můžete ho nosit na zádech jako batůžek. Je vyrobený z jemného plyše. Skvělý dárek pro děti, které Krtečka mají rády.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Plyšové doplňky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Plyšové doplňky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Plyšové doplňky akce.