MÚ Brno Krtek sedačka, mluvící
1 769 Kč 1 289 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská sedačka v podobě oblíbeného Krtečka se bude krásně vyjímat v každém dětském pokoji. Je nízko od země, takže ji ocení i nejmenší děti. Krteček navíc dětem poví hlášky, které znají z pohádek.

MÚ Brno Předložka Krtek s poutkem
1 069 Kč 969 Kč

Roztomilá mikroplyšová předložka Krteček o rozměrech 115 × 85 cm. Je vhodná na podlahu nebo k zavěšení na stěnu do každého pokojíčku. Potah jde z molitanové výplně sejmout pro snadnější údržbu.

MÚ Brno Sada čtyřlístek 4díl., karabina
289 Kč 274 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Veselá čtyřka Pinďa, zajíc „sportovec“, Fifinka, pejsek „parádnice a skvělá kuchařka“, Bobík, prasátko „silák“, Myšpulín, kocour „vědátor“, z nejznámějšího českého komiksu Čtyřlístek. Tito čtyři rozkošní kamarádi mohou být nyní díky chytrému provedení neustále s vámi a vašimi dětmi. Ať už na cestu do školy či na výlet. Karabinku, která je připevněná v horní části plyšáčků lze pověsit opravdu kamkoliv. Fantazii se meze nekladou.

ADC Blackfire Mini mluvící hračka R2D2, 10 cm
349 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Populární postavy z filmové ságy Star Wars v podobě mini plyšových mluvících hraček. Hračka má klipsnu, takže je možné ji kamkoliv připevnit. R2-D2 je vynalézavý astromechanický samostatně uvažující droid, který své pány a jejich přátele zachránil před nejedním nebezpečím.

ADC Blackfire Mini mluvící hračka BB8, 10 cm
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Populární postavy z filmové ságy Star Wars v podobě mini plyšových mluvících hraček. Hračka má klipsnu, takže je možné ji kamkoliv připevnit. BB-8 byl droid, který patřil muži známému jako Poe Dameron.

ADC Blackfire Mini mluvící hračka Stormtrooper, 10 cm
274 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Populární postavy z filmové ságy Star Wars v podobě mini plyšových mluvících hraček. Hračka má klipsnu, takže je možné ji kamkoliv připevnit. Stormtroopeři budí hrůzu pevnou vojenskou kázní a naprostou oddaností císaři. Silou udržují pořádek v galaxii.

MÚ Brno Batůžek stahovací Krtek, čtenáři
329 Kč 278 Kč

Lehký látkový pytlík s motivem oblíbeného Krtečka. Sáček šňůrkami stáhnete a můžete ho nosit na zádech jako batůžek. Je vyrobený z jemného plyše. Skvělý dárek pro děti, které Krtečka mají rády.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: