Počet nalezených produktů: 13

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Sparkys Ťapáci - Krokodýl vel. S
399 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Plyšové bačkůrky Krokodýl na motivy oblíbené pohádky „Kozí příběhy“. Při došlápnutí si s nimi užijete spoustu legrace. Krokodýl otevírá tlamičku když v něm děti chodí. Bačkůrka je ve velikosti S.


ADC Blackfire Mini mluvící hračka R2D2, 10 cm
349 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Populární postavy z filmové ságy Star Wars v podobě mini plyšových mluvících hraček. Hračka má klipsnu, takže je možné ji kamkoliv připevnit. R2-D2 je vynalézavý astromechanický samostatně uvažující droid, který své pány a jejich přátele zachránil před nejedním nebezpečím.


MÚ Brno Předložka Krtek s poutkem
1 209 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Roztomilá mikroplyšová předložka Krteček o rozměrech 115×85 cm. Je vhodná na podlahu nebo k zavěšení na stěnu do každého pokojíčku. Potah jde z molitanové výplně sejmout pro snadnější údržbu.


ADC Blackfire Angry Birds Orel s přívěskem 14 cm
299 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Úžasný přívěšek v podobě Mocného Orla z Angry Birds. Plyšový přívěšek z příjemného materiálu vypadá jako jedna z postaviček z oblíbené hry a filmu. Přívěšek je vysoký 14 cm a díky praktickému očku si jej můžete připnout třeba na batoh.


ADC Blackfire Angry Birds Prase s přívěskem 14 cm
299 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Úžasný přívěšek v podobě prasete Leonarda z Angry Birds. Plyšový přívěšek z příjemného materiálu vypadá jako jedna z postaviček z oblíbené hry a filmu. Přívěšek je vysoký 14 cm a díky praktickému očku si jej můžete připnout třeba na batoh.


ADC Blackfire Angry Birds Ruďák s přívěskem 14 cm
299 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasný přívěšek v podobě Ruďáka z Angry Birds. Plyšový přívěšek z příjemného materiálu vypadá jako jedna z postaviček z oblíbené hry a filmu. Přívěšek je vysoký 14 cm a díky praktickému očku si jej můžete připnout třeba na batoh.


ADC Blackfire Angry Birds Terence s přívěskem 14 cm
299 Kč

237 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Úžasný přívěšek v podobě Terence z Angry Birds, bratra Ruďáka. Plyšový přívěšek z příjemného materiálu vypadá jako jedna z postaviček z oblíbené hry a filmu. Přívěšek je vysoký 14 cm a díky praktickému očku si jej můžete připnout třeba na batoh.


MÚ Brno Batůžek stahovací Krtek, čtenáři
312 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lehký látkový pytlík s motivem oblíbeného Krtečka. Sáček šňůrkami stáhnete a můžete ho nosit na zádech jako batůžek. Je vyrobený z jemného plyše. Skvělý dárek pro děti, které Krtečka mají rády.


MÚ Brno Sada čtyřlístek 4díl., karabina
289 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Veselá čtyřka Pinďa, zajíc „sportovec“, Fifinka, pejsek „parádnice a skvělá kuchařka“, Bobík, prasátko „silák“, Myšpulín, kocour „vědátor“, z nejznámějšího českého komiksu Čtyřlístek. Tito čtyři rozkošní kamarádi mohou být nyní díky chytrému provedení neustále s vámi a vašimi dětmi. Ať už na cestu do školy či na výlet. Karabinku, která je připevněná v horní části plyšáčků lze pověsit opravdu kamkoliv. Fantazii se meze nekladou.


ADC Blackfire Mini mluvící hračka BB8, 10 cm
249 Kč
+ doprava zdarma

Populární postavy z filmové ságy Star Wars v podobě mini plyšových mluvících hraček. Hračka má klipsnu, takže je možné ji kamkoliv připevnit. BB-8 byl droid, který patřil muži známému jako Poe Dameron.


ADC Blackfire Mini mluvící hračka Kyloren, 10 cm
249 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Populární postavy z filmové ságy Star Wars v podobě mini plyšových mluvících hraček. Hračka má klipsnu, takže je možné ji kamkoliv připevnit. Něco málo jsme se o Kylo Renovi dozvěděli, a musíme jenom doufat, že nestihne všechny svoje známé plány dotáhnout Vaderovu válku dokonce.


ADC Blackfire Mini mluvící hračka Stormtrooper, 10 cm
249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Populární postavy z filmové ságy Star Wars v podobě mini plyšových mluvících hraček. Hračka má klipsnu, takže je možné ji kamkoliv připevnit. Stormtroopeři budí hrůzu pevnou vojenskou kázní a naprostou oddaností císaři. Silou udržují pořádek v galaxii.


MÚ Brno Krtek sedačka, mluvící
1 509 Kč

1 229 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dětská sedačka v podobě oblíbeného Krtečka se bude krásně vyjímat v každém dětském pokoji. Je nízko od země, takže ji ocení i nejmenší děti. Krteček navíc dětem poví hlášky, které znají z pohádek.