ArtPlast Odvodňovací dlaždice ArtPlast Marte P56/VD, zelená

ArtPlast Odvodňovací dlaždice ArtPlast Marte P56/VD, zelená


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Zelená odvodňovací dlaždice značky ArtPlast o velikosti 563 × 563 × 13 milimetrů je ideální pro tvorbu silně propustných podlah. Čistý rozměr plochy dlaždice je 530 × 530 mm. 1M2 = 3,6 ks. Dlaždice je vyrobena z polypropylenu a navíc je odolná vůči olejům, rozpouštědlům, chladu i povětrnostním po… Celý popis

119
119 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019927036

Popis

Popis produktu

Chcete si vytvořit skvělý nakládací prostor, ať už ve vašem automobilu nebo na vašem přívěsu? Pak pro vás máme jednoduché a přitom praktické řešení. Vytvořte si podlahu z odvodňovacích dlaždic ArtPlast Marte P56VD. Tyto dlaždice v zeleném provedení jsou vyrobeny z polypropylenu. Takže vaše podlaha bude nejen snadno umývatelná, ale navíc bude odolná i proti vlivům počasí. Dokonce vůči olejům a rozpouštědlům. Jistě oceníte snadnou montáž i demontáž a to bez použití nářadí.

Základní vlastnosti dlaždice ArtPlast

  • Typ: Marte (odvodňovací)
  • Použití: vnější / vnitřní
  • Materiál: polypropylen (legislativa REACH)
  • Barva: zelená
  • Velikost: 563 × 563 × 13 mm
  • Záruka: 10 let

Proč koupit dlaždice ArtPlast

S pomocí dlaždic ArtPlast Marte P56/VD v zeleném barveném provedení si vytvoříte podlahu pro nakládku zboží, ať už v nákladním automobilu, tak v přívěsu. Můžete ji použít i jako podlahu okolo bazénu nebo tam kde se shromažďuje voda nebo olej. Využití těchto dlaždic je univerzální, takže záleží čistě na vás kde najde své uplatnění. Nicméně jsou tyto dlaždice nárazuvzdorné, chladu odolné i odolné proti olejům a rozpouštědlům. Tedy neváhejte a objednejte si je zde na našem e-shopu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ dlaždice