10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 9643943

Contesse Vinylová podlaha kliková Click Elit Rigid Wide Wood 25105 Soft Oak Charcoal - dub Kliková podlaha se zámky

Contesse Vinylová podlaha kliková Click Elit Rigid Wide Wood 25105 Soft Oak Charcoal - dub Kliková podlaha se zámky

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Obsah balení: 2,15 m2. Cena za m2 je 0 Kč. Moderní vinylová podlaha, která svou barvou připomíná uhlí. Jistě Vás upoutá nejen zajímavým vzhledem, ale i řadou praktických vlastností. Jedná se o klikový rigidní vinyl s ochrannou vrstvou PUR a tlustou nášlapnou vrstvou. Celý popis
Ušetříte 275 Kč 2 219 Kč
1 944 Kč
Zboží od: Můjkoberec
Ušetříte 275 Kč 2 219 Kč
1 944 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

12.12.2023 - 13.12.2023 na vaší adrese

Popis

Obsah balení: 2,15 m2. Cena za m2 je 0 Kč.
Rozměr lamely: 1219 × 220 mm.

Kolekce CLICK ELIT RIGID WIDE WOOD přináší široké rigidní vinylové dílce, které Vás zaujmou svým dokonalým zpracováním a vysokou odolností. Mají poměrně tlustou nášlapnou vrstvu (0,55 mm), a proto jsou vhodné pro použití v domácnostech, ale i v obchodech, kancelářích, hotelech nebo průmyslových objektech (třída zátěže 42). Mezi jejich přednosti patří antibakteriální úprava, odolnost proti vlhkosti a snadná instalace (kliková podlaha se zámky). Díky integrované podložce si poradí s drobnými nerovnostmi podkladu a také tlumí hluk. Ochranná vrstva PUR pak zajišťuje snadnou údržbu a zvyšuje odolnost proti otlaku od nábytku. Další výhodou je kompatibilita s kolečkovou židlí a podlahovým topením. Můžete si vybrat z mnoha dřevěných dekorů, které jsou velmi věrohodné.

Contesse

Společnost Contesse začala jako průkopník plovoucích podlah před více než 10 lety. Své prvenství na trhu si následně vždy dokázala udržet. Firma je součástí větší holdingové společnosti, což má mnoho výhod. Dodává inovativní podlahy pro všechny nové a renovační projekty. V současné době může Contesse nabídnout všechny možné typy vinylových podlah pro jakýkoliv projekt. Nabízené vzory jsou exkluzivní a velmi věrohodné. Všechny podlahy jsou špičkové kvality a vydrží mnoho let.

Zobrazit vinylové podlahy Contesse.