10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 43371333

Glorious Padded Keyboard Wrist Rest - Opěrka zápěstí pro klávesnici, Original Regular Tenkeyless 36 x 10 cm

Glorious Padded Keyboard Wrist Rest - Opěrka zápěstí pro klávesnici, Original Regular Tenkeyless 36 x 10 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Polstrovaná opěrka zápěstí pro klávesnici Glorious má pěnové jádro, je zabalená do hladkého látkového povrchu a vyztužená dvojitým prošitím okrajů pro pohodlné psaní a hraní na mechanické klávesnici. Protiskluzová gumová základna, která zabraňuje sklouznutí opěrky zápěstí během používání. Celý popis
903 Kč
903 Kč
Poslední 2 kusy
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

24.7.2024 - 25.7.2024 na vaší adrese

Popis

Od vydání své první podložky pod myš se věnují rozšiřování hranic možností a změně stavu v herním průmyslu. Společnost Glorious vyvinula řadu hardwaru profesionální kvality, který byl dříve mimo dosah průměrného hráče.


Glorious – polstrovaná opěrka zápěstí pro klávesnici

Verze: Original Regular Tenkeyless

Velikost: 36 × 10 cm

Tloušťka: 25 mm


Polstrovaná opěrka zápěstí klávesnice Glorious má vnitřní část s pěnovým jádrem, obalenou hladkým látkovým povrchem a vyztuženou dvojitým prošitím okrajů pro pohodlné psaní a hraní na mechanické klávesnici.

Jedinečný povrch podložky pod myš od společnosti Glorious umožňuje rukám pohodlně klouzat po povrchu a zabraňuje jakémukoli podráždění pokožky. Pěnový vnitřek poskytuje měkkou, ale podpůrnou základnu a udržuje vaše zápěstí v co nejergonomičtější poloze za všech okolností. Na spodní straně opěrky zápěstí se nachází vrstva odolného, protiskluzového gumového podkladu, který zabraňuje sklouzávání opěrky zápěstí během používání.

Kompatibilita

Ideální pro většinu mechanických klávesnic. Vhodná i pro nemechanické klávesnice, ale pro některé může být příliš vysoká. Nemusí se rozkládat na pěnu, takže by měla ztuhnout po 1–2 týdnech používání.

Materiál

– Vnitřní pěna (střední tvrdost)

– Protiskluzová gumová základna