10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Podsedáky a polstry k zahradnímu nábytku

Podsedáky a polstry na zahradní nábytek učiní chvíle na zahradě mnohem příjemnější. Zabraňují bolestem zad při dlouhém sezení na tvrdém zahradním nábytku, takže jsou prakticky jeho nezbytností. Polstry můžete vybírat na zahradní židle, lavice, lehátka či houpačky.

Zobrazit více

Podsedáky na zahradní nábytek

Podsedáky na zahradní nábytek jsou menší a mají podobu polštáře. Na židli se buď položí nebo se uchytí pomocí několika flexibilních pásků.

Polstry na zahradní nábytek

Polstry slouží jak na sedací část, tak na opěradla. Jsou v jednom delším kuse s několika sklady. Bývají prošívané a opatřeny pásky na uchycení či gumičkami. Jednoduše se manipuluje s podsedáky, ale pro časté a pravidelné používání jsou vhodné právě spíše polstry delší, které podloží i část opěradla.

TIP!

K horkým letním dnům na zahradě patří zahradní sprcha.


Typy polstrování zahradního nábytku

→ Polstrování na zahradní nábytek je navrženo tak, aby odpovídalo obvyklým rozměrům zahradního nábytku.

 • Polstry na zahradní židle mohou mít provedení jako jeden kus s ohybem nebo samostatně jako podsedák a polstr opěradla.
 • Polstry na zahradní lehátka mají minimálně dva sklady, aby seděly na lehátka s možností polohování jak zad, tak nohou.
 • Polstry na zahradní lavice mohou mít polstrování jako jeden kus nebo samostatně v provedení dlouhého podsedáku a dlouhého dílu opěradla.
 • Polstry na houpačky musí mít pevné uchycení, vybírejte polstry s gumičkami či pásky pro uvázání. Polstry mohou být dělené na podsedák a opěradlo, nebo v jednom kuse.

Speciální typy polstrování

 • Polstrování na nábytek z palet – speciální rozměr, odpovídá sedačkám vyrobeným z palet.
 • Podušky na závěsný nábytek – podušky na závěsná křesla nebo houpací sítě.
 • Polstry na pivní set – polstry na jednoduché dlouhé a úzké lavice bez opěradel.

Jak vybrat polstry na zahradní nábytek

 • Velikost – před nákupem pečlivě změřte vnitřní rozměr židlí, lehátek či lavic.
 • Potahy – potahy by měly být pevné a pratelné.
 • Výška – pohodlí určuje výška výplně. Vhodné jsou polstry s výškou alespoň 5 cm.
 • Barevné provedení – polstry mohou být oboustranně barevné s různými vzory.
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Doppler vysoká opěrka Spot D-2660 VETRO PLUS polstr na houpačku 130 cm, drcený PU 8 cm, zelený
Doppler vysoká opěrka Spot D-2660

Vysoká opěrka Spot D-2660 od značky Doppler. Potah z bavlněné směsové tkaniny. Výplň z molitanu a polyesterového rouna. Uchycení je pomocí posuvné spony. Nesnímatelné provedení. Rozměr 119 × 48 × 5 cm. Rozměry sedáku 47 × 48 cm. Rozměr opěradla 72 × 48 cm.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
VETRO PLUS polstr na houpačku 130 cm, drcený PU 8 cm, zelený VETRO PLUS polstr na houpačku 130 cm, drcený PU 8 cm, zelený
VETRO PLUS polstr na houpačku 130 cm, drcený PU 8 cm, zelený

Luxusní 3místný polstr udělá z vaší houpačky královské posezení. VETRO-PLUS polstr na houpačku 130 cm, drcený PU 8 cm se skládá ze 2 částí – podsedáku a opěradla – a díky výšce 8 cm je velmi pohodlný. Polstr je určený pro 3místnou zahradní houpačku.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Rojaplast poduška Scala Hoch 40260-620 VETRO PLUS polstr na houpačku 130 cm, drcený PU 8 cm, zelený
Rojaplast poduška Scala Hoch 40260-620

Poduška Scala Hoch 40260–620 od značky Rojaplast. Vrchní látka z kombinace bavlny a polyesteru. Výplň z polyuretanové drti. Kvalitní poduška určená na vysoké křeslo. Délka 116 cm. Šířka 50 cm. Tloušťka 5 cm. Hmotnost 1 kg.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Rojaplast poduška Scala Liege 10236-52 Hobbygarden POLŠTÁŘ na houpačku nebo zahradní lavici ANIA 180cm, silný polštář, sedák
Rojaplast poduška Scala Liege 10236-52

Poduška Scala Liege 10236–52 od značky Rojaplast. Vrchní látka z kombinace bavlny a polyesteru. Výplň z polyuretanové drti. Kvalitní poduška určená na lehátko. Délka 192 cm. Šířka 60 cm. Tloušťka 5 cm. Hmotnost 2 kg.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Hobbygarden POLŠTÁŘ na houpačku nebo zahradní lavici ANIA 180cm, silný polštář, sedák Hobbygarden POLŠTÁŘ na houpačku nebo zahradní lavici ANIA 180cm, silný polštář, sedák
Hobbygarden POLŠTÁŘ na houpačku nebo zahradní lavici ANIA 180cm, silný polštář, sedák

Polštář ANIA se hodí na většinu houpaček a zahradních lavic o šířce 180 cm. Výrobek byl vyroben s největší pečlivostí. VÝHODY:

 • silný polštář (7 cm),
 • velmi pohodlný,
 • snadno se čistí,
 • odolná tkanina, odolná vůči UV záření, do určité míry voděodolná,
 • snadné upevnění.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Hobbygarden Polštáře EMMA TECH na křeslo, zahradní pohovka Technorattan, sada 2 ks polštářů Hobbygarden Polštáře EMMA TECH na křeslo, zahradní pohovka Technorattan, sada 2 ks polštářů
Hobbygarden Polštáře EMMA TECH na křeslo, zahradní pohovka Technorattan, sada 2 ks polštářů

Polštáře EMMA TECH lze přizpůsobit většině ratanového zahradního nábytku dostupného na trhu. Naše polštáře jsou měkké a velmi příjemné na dotek. Snadno se připevňují. Sedák se nehýbe a stabilně drží židli díky protiskluzovému potahu na spodní straně. Polštáře byly šity a vycpány na ručních strojích

můžete mít 7.12. - 8.12.

Podsedáky a polstry k zahradnímu nábytku

Podsedáky a polstry na zahradní nábytek jsou navrženy tak, aby odpovídaly standardním rozměrům zahradních židlí, lehátek i lavic. Můžete vybrat podsedáky v podobě polštáře či kompletní polstrování.

→ Pokud si chcete udělat příjemné zahradní posezení, nezapomeňte na markýzu či slunečník, který vás ochrání před přímým svitem.

→ Pro speciální příležitostí, jako jsou oslavy a svatby, můžete nad posezením rozložit zahradní altány.