Yamaha Skútr podvodní 220Li

Značka: Yamaha Náš kód: 100002314238

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarmaNovinka

Yamaha Skútr podvodní 220Li

Osobní podvodní skútr Yamaha 220Li prezentuje plně výhody silné a přitom relativně lehké Li-ion baterie. Jde o alternativu ke skútru Seadoo RS3 (stejné parametry). Celý popis

22900

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002314238

Popis

Popis produktu

Osobní podvodní skútr Yamaha 220Li prezentuje plně výhody silné a přitom relativně lehké Li-ion baterie. 220W výkonu umožní potápění s maximální rychlostí až 5 km/hod a možností změny rychlosti použitím jednoho ze 2 rychlostních stupňů. Jednoduchá výměna baterie je základem pro možnost snadného použití více baterií pro delší jízdu bez potřeby čekání na znovunabití baterie.

Základní charakteristiky modelu 220Li:

– doba jízdy až 60 minut za předpokladu běžného použití (při plynulé plné rychlosti cca do 30 minut)

– dosažitelná hloubka až 30 m, nejvyšší rychlost až 5 km/h, dva rychlostní stupně

– indikátor stavu vybití baterie, používá vyspělou Lithium Ion baterii s možností výměny, lze variantně vybavit i baterií s výkonem 500W nebo 350W

– moderní systém ochrany proti zaplavení

– automatický systém vyrovnávání vztlaku

– hmotnost 8,6 kg včetně baterie

– rozměry výrobku: 319 × 300 × 610 mm

– skútr je doporučen pro uživatele ve věku 16 let a více

LI-ION baterie pro pohon skútru

Lithium iontové baterie jsou v současnosti nejvýkonnější opakovaně nabíjené baterie, které jsou k dispozici pro elektronické uživatelské výrobky. Bateriová technologie, použitá u podvodních skútrů Yamaha řady Li je stejná jako u dnešních elektroautomobilů a dodává výborný výkon, efektivitu a výdrž. Přístroje na Li-ion baterie poskytují vysoký poměrný výkon vzhledem ke hmotnosti ve srovnání s přístroji, pracujícími s Lead-Acid (olověnými) nebo Ni-MH bateriemi. Jejich výhoda je tedy zejména, že jsou lehčí a výkonnější než jiné typy nabíjecích baterií stejné velikosti. Li-ion baterie nejsou problémem pro leteckou dopravu. 

Další výhodou Li-ion baterií je, že nemají paměťový efekt (není tedy potřeba je zcela vybít před dalším nabíjením), značná část nabití zůstává v baterii i po delší době bez nabíjení (např. při skladování) a zvládnou mnoho (stovky) nabíjecích a vybíjecích cyklů.

Li-ion bateriový systém podvodních skútrů YAMAHA je kompaktní a lehký. Baterie lze snadno vyjmout pro vnější nabití nebo z důvodu výměny baterie. Li-ion baterie jsou ekologičtější variantou k jiným druhům baterií a mají dvojnásobnou životnost než běžné baterie. Nabíjecí doba je u těchto baterií také významně redukována. 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%