Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002314239

Yamaha Skútr podvodní 500Li

Yamaha Skútr podvodní 500Li

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vlajková loď série osobních podvodních skútrů Yamaha – 500 Li – představuje v této třídě nejlepší výkon a rychlost. Celý popis
Produkt se již neprodává
39 900 Kč
Prodává Diveland
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
39 900 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Vlajková loď série osobních podvodních skútrů Yamaha – 500 Li – představuje v této třídě nejlepší výkon a rychlost. Je vytvořen jak pro profesionály, tak i pro rekreační potápěče. Tento silný přístroj s 500W výkonu dokáže klouzat pod hladinou rychlostí až 7 km/hod. Potápěči tak mohou strávit více času ve větších hloubkách s vynaložením menšího úsilí. 

Základní charakteristika modelu 500 Li:

– doba jízdy až 90 minut za předpokladu běžného použití (při plynulé plné rychlosti cca do 40 minut)

– dosažitelná hloubka až 40 m, nejvyšší rychlost až 7 km/h, tři rychlostní stupně

– indikátor stavu vybití baterie, používá vyspělou Lithium Ion baterii s možností výměny

– moderní systém ochrany proti zaplavení

– automatický systém vyrovnávání vztlaku

– hmotnost 9,5 kg včetně baterie

– rozměry výrobku: 319 × 300 × 610 mm

– skútr je doporučen pro uživatele ve věku 16 let a více

LI-ION baterie pro pohon skútru

Lithium iontové baterie jsou v současnosti nejvýkonnější opakovaně nabíjené baterie, které jsou k dispozici pro elektronické uživatelské výrobky. Bateriová technologie, použitá u podvodních skútrů Yamaha řady Li je stejná jako u dnešních elektroautomobilů a dodává výborný výkon, efektivitu a výdrž. Přístroje na Li-ion baterie poskytují vysoký poměrný výkon vzhledem ke hmotnosti ve srovnání s přístroji, pracujícími s Lead-Acid (olověnými) nebo Ni-MH bateriemi. Jejich výhoda je tedy zejména, že jsou lehčí a výkonnější než jiné typy nabíjecích baterií stejné velikosti. Li-ion baterie nejsou problémem pro leteckou dopravu. 

Další výhodou Li-ion baterií je, že nemají paměťový efekt (není tedy potřeba je zcela vybít před dalším nabíjením), značná část nabití zůstává v baterii i po delší době bez nabíjení (např. při skladování) a zvládnou mnoho (stovky) nabíjecích a vybíjecích cyklů.

Li-ion bateriový systém podvodních skútrů YAMAHA je kompaktní a lehký. Baterie lze snadno vyjmout pro vnější nabití nebo z důvodu výměny baterie. Li-ion baterie jsou ekologičtější variantou k jiným druhům baterií a mají dvojnásobnou životnost než běžné baterie. Nabíjecí doba je u těchto baterií také významně redukována.