Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° - tablety, 2 ks-33%
299 Kč 199 Kč 99,50 Kč/ks

Akce

Tablety Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° mají větší plochu pro ještě účinnější pohlcení nadměrné vlhkosti. Tablety jsou vhodné pro přístroje Ceresit, ale i jiné pohlcovače vlhkosti.

Ceresit Stop vlhkosti AERO 360 ° koupelna 450 g-28%
349 Kč 249 Kč

Akce

Minimalizujte nežádoucí účinky nadměrné vlhkosti s Ceresit Stop vlhkosti AERO 360 ° vhodným do koupelny. Tento pohlcovač vlhkosti chrání nejen vaše osobní věci před plísněmi a poškozením, ale také vaše zdraví.

Ceresit STOP VLHKOSTI PEARL přístroj
299 Kč 229 Kč

Ceresit STOP VLHKOSTI PEARL je přístroj pro odstranění nadměrné vlhkosti z malých prostorů. Součástí balení je přístroj a tableta, která absorbuje vlhkost a zároveň redukuje nepříjemné pachy.

Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° - černý přístroj + 2 tablety
399 Kč 329 Kč

Unikátní přístroj pro odstranění nadměrné vlhkosti v interiéru nyní v balení se dvěmi tabletami! Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° má větší plochu kontaktu se vzduchem, tudíž je o 40% účinnější a váš domov zdravější.

Ceresit STOP VLHKOSTI PEARL náhradní tablety 2v1 - neutrální
249 Kč 159 Kč 79,50 Kč/ks

Dvě náhradní tablety určené do přístroje Ceresit Micro redukují nadměrnou vlhkost vašeho domova již po 24 hodinách působení. Tableta má dvojitý účinek – modrá část redukuje pachy a bílá pohlcuje nadměrnou vlhkost.

Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° bílý přístroj s tabletou
399 Kč 319 Kč

Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° je unikátní přístroj pro odstranění vlhkosti v místnosti. Díky většímu kontaktu vzduchu s tabletou je až o 40% účinnější než předchozí typy. Balení obsahuje přístroj a tabletu.

Ceresit STOP vlhkosti AERO 360° tablety 3v1 3x450 g aroma
399 Kč 329 Kč 109,67 Kč/ks

Novinka

Tablety Ceresit Aero 360° pohlcují vlhkost a neutralizují zápach v místnostech. Trvanlivost jedné tablety je cca 2–4 měsíce. V balení naleznete 3 tablety s různými vůněmi.

Ceresit Stop vlkhosti Absorpční sáčky levandule 2 ks
149 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Ceresit stop vlhkosti absorpční sáček je navržen pro použití v malých prostorech například zásuvkách nebo automobilech. Redukuje vlhkost a parfémuje pokoj. Díky exkluzivní technologii se voda mění v gel.

Ceresit Stop vlhkosti AERO 360° 450g
399 Kč 319 Kč

Ceresit STOP VLHKOSTI AERO je unikátní systém pro příjemnější ovzduší bez vlhkosti. Atraktivní design, který se hodí do každého interiéru. Systém cirkulace vzduchu pro skutečně silný účinek. Revoluce v pohlcování vlhkosti.

Ceresit STOP VLHKOSTI absorpční sáčky - energické ovoce
149 Kč 119 Kč 59,50 Kč/ks

Absorpční sáčky jsou vhodné k regulaci vlhkosti v malých uzavřených prostorech a zároveň osvěží prostor jemnou vůní. Speciální tkanina propouští vlhkost pouze dovnitř a brání úniku zpět.

Ceresit STOP VLHKOSTI absorpční sáčky - komfortní valinka
149 Kč 109 Kč 54,50 Kč/ks

Absorpční sáčky jsou vhodné k regulaci vlhkosti v malých uzavřených prostorech a zároveň osvěží prostor jemnou vůní. Speciální tkanina propouští vlhkost pouze dovnitř a brání úniku zpět.

Ceresit STOP PLÍSNI ALL IN ONE
149 Kč 109 Kč

Ceresit STOP PLÍSNI ALL IN ONE 500 ml je ideální do koupelen, sprchových koutů, bazénů, sklepů či kuchyní. Odstraňuje nejenom plísně, ale i bakterie. Dezinfikuje a chrání vaše zdraví. Díky rozprašovači usnadňuje aplikaci v hůře přístupných místech.

Ceresit STOP Vlhkosti AERO 360° Luční kvítí náhradní tablety 2x450g
299 Kč 239 Kč 119,50 Kč/ks

Novinka

Náhradní absorpční tablety do odvlhčovače vzduchu Ceresit STOP Vlhkosti Aero 360°. Nejen že pohlcují nadměrnou vlhkost v domácnosti, ale také redukují vnik plísní a neutralizují nežádoucí pachy. Domácnost provoní vůní lučního kvítí. Balení obsahuje 2 tablety.

shumee Náhradní sáčky pohlčovače vlhkosti chlorid vápenatý 20 ks 20 kg
1 616 Kč
+ doprava zdarma

Tyto náhradní sáčky s chloridem vápenatým pro vysoušeče vlhkosti o celkovém obsahu 20 kg jsou ideálním řešením pro adsorbci přebytečné vlhkosti ve vašem voze, šatníku atd. Chlorid vápenatý (CaCl2) je univerzální vysoušedlo, které rychle a účinně adsorbuje molekuly vody. Ve srovnání s elektrickými su

shumee Vysoušedlo silicagel vysoušecí sáčky 2 ks 2 kg
696 Kč
+ doprava zdarma

Tyto 2 netkané vysoušecí sáčky jsou ideálním řešením pro adsorbci nadbytečné vlhkosti ve vašem voze, šatní skříni, úložných skřínkách a na dalších místech. Každý sáček obsahuje 1 kg silicagelu. Silicagel je univerzální vysoušedlo, které přitahuje a velmi rychle na sebe naváže / adsorbuje molekuly vo

shumee Náhradní sáčky pohlčovače vlhkosti chlorid vápenatý 10 ks 10 kg
1 045 Kč
+ doprava zdarma

Tyto náhradní sáčky s chloridem vápenatým pro vysoušeče vlhkosti o celkovém obsahu 10 kg jsou ideálním řešením pro adsorbci přebytečné vlhkosti ve vašem voze, šatníku atd. Chlorid vápenatý (CaCl2) je univerzální vysoušedlo, které rychle a účinně adsorbuje molekuly vody. Ve srovnání s elektrickými su

shumee Deodorizační sáčky s aktivním uhlím 2 ks 2 kg
712 Kč
+ doprava zdarma

Tyto 2 netkané deodorizační sáčky dokáží eliminovat nepříjemné pachy a také nadbytečnou vlhkost ve vašem voze, šatní skříni a na dalších místech. Každý sáček obsahuje 1 kg kuliček aktivního uhlí. Vysoce čisté aktivní uhlí dokáže jednak účinně vyčistit vzduch a jednak snížit vlhkost v prostředí ve va

shumee Deodorizační kuličky aktivního uhlí 5 kg
1 109 Kč
+ doprava zdarma

Tyto kuličky aktivního uhlí se používají k adsorpci toxinů, znečišťujících látek, těžkých kovů, nepříjemných pachů a nečistot ze vzduchu a vašich akvárií. Vysoce čisté aktivní uhlí pracuje rychle a efektivně. Ve srovnání s jinými osvěžovači vzduchu a chemickými filtry je aktivní uhlí mnohem výhodněj

shumee Náhradní sáčky pohlčovače vlhkosti chlorid vápenatý 30 ks 30 kg
2 664 Kč
+ doprava zdarma

Tyto náhradní sáčky s chloridem vápenatým pro vysoušeče vlhkosti o celkovém obsahu 30 kg jsou ideálním řešením pro adsorbci přebytečné vlhkosti ve vašem voze, šatníku atd. Chlorid vápenatý (CaCl2) je univerzální vysoušedlo, které rychle a účinně adsorbuje molekuly vody. Ve srovnání s elektrickými su

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pohlcovače vlhkosti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pohlcovače vlhkosti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pohlcovače vlhkosti akce.