KEGEL Organizér na zadní stranu sedadla Multipocket
312 Kč

Ochranný organizér Multipocket je velmi praktický s velkým množstvím užitečných kapes. Je vyroben z těžkého, černého ortalionu. Montáž je velmi jednoduchá, provádí se pomocí dvou proužků a přezek.


Walser Bederní opěrka Lumbar Jack z paměťové pěny černá
949 Kč
919 Kč

Užívejte si pohodlné a zdravé sezení i při dlouhých cestách v autě. Bederní opěrka Walser Lumbar Jack se přizpůsobí vašemu tělu, pomůže vám udržet správnou pozici páteře při sedu a tím předcházet bolestem zad. Je vyrobená z kvalitní paměťové pěny, v rozměrech 26 × 36 cm.


Walser Bederní opěrka z paměťové pěny Soft Jack
549 Kč

Užívejte si pohodlné a zdravé sezení v autě i na židli. Bederní opěrka Walser Soft Jack se přizpůsobí vašemu tělu a pomůže vám udržet správnou pozici při sedu. Je vyrobená z kvalitní paměťové pěny s vysokou hustotou, v rozměrech 24 × 45 cm.


Walser Držák tabletu na opěrky hlavy
429 Kč

Praktický držák na tablet, který jednoduše umístíte na opěrku hlavy v autě. Držák Walser zajistí vašemu zařízení bezpečí při zachování plného přístupu k dotykové obrazovce, připojení napájení i konektoru pro sluchátka. Zabezpečí vašim pasažérům zábavu a vám klid na řízení.


Walser Návlek na bezpečnostní pás Monkey šedý (od 5 let)
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hravý návlek na bezpečnostní pás s motivem opice pro vaše dítě. Při jízdě zajišťuje vyšší komfort a v případě nehody chrání klíční kost před zlomením. Návlek Monkey od firmy Walser je určený zejména do vozů, které nemají v bezpečnostním pásu instalovaný airbag a je vhodný pro děti od 5 let.


Walser Návlek na bezpečnostní pás z paměťové pěny černý
289 Kč

Návlek na bezpečnostní pás, který vám při jízdě zajistí komfort a v případě nehody bude chránit vaši klíční kost před zlomením. Návlek od firmy Walser je vyrobený z kvalitní paměťové pěny a je určený zejména do vozů, které nemají v bezpečnostním pásu instalovaný airbag.


Walser Organizér Maxi s odnímatelným držákem na tablet
459 Kč

Praktický kapsář na sedadlo auta s integrovaným držákem na tablet. Walser organizér Maxi vám poskytne dostatek prostoru pro všechny nezbytnosti, které s sebou chcete vozit, aniž by překážel komfortu cestování. Představuje tak jednoduchý způsob, jak udržet váš vůz uklizený a pasažéry zabavené.


Walser Polštářek cestovní/krční límec Comfort Jill z paměťové pěny
429 Kč

399 Kč

Užijte si uvolněnou krční páteř a pohodlí pro vaše záda i při dlouhých cestách v autě. Krční límec Walser Comfort Jill podepře při sezení váš krk a podpoří správnou pozici páteře bez namáhání zádových svalů. Polštářek je vyroben z paměťové pěny s vysokou hustotou, která se přizpůsobí vašemu tělu.


Walser Síť na uskladnění věcí závěsná na zadní sedadla 30 × 65 cm
289 Kč

263 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická síť, kterou jednoduše pověsíte na zadní sedadla. Závěsná síť Walser představuje ideální způsob, jak bezpečně přepravovat malé předměty v kufru automobilu, aniž by jim hrozilo rozbití nebo zapadnutí do hlubin vozu. Síť má rozměry 30 × 65 cm.


CarPoint Bederní opěrka na sedadlo
299 Kč

Bederní opěrka na sedadlo do auta. Imitace kůže, opěrka účinně brání bolesti zad při dlouhém sezení, možnost použití ve všech typech vozidel, v kanceláři apod.