MAMMOOTH Dětský automobilový organizér na zadní stranu předního sedadla řidiče, 56 x 42 cm, barva modrá

Značka: MAMMOOTH Náš kód: 100002566368

Partnerský prodej

MAMMOOTH Dětský automobilový organizér na zadní stranu předního sedadla řidiče, 56 x 42 cm, barva modrá

Ochranný organizér (56 × 42 cm) černé barvy je vyroben ze 100% polyesteru. Vejde se na zadní stranu sedadla s pohyblivou opěrkou hlavy. Pokrývá celou zadní část, velmi snadno se čistí a instaluje. Celý popis

212

212 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Velmi praktický dětský automobilový organizér na zadní stranu předního sedadla řidiče. Snadno se instaluje přichycením ke konzolím opěrky hlavy, vejde se na každé sedadlo s pohyblivou opěrkou hlavy. Upevňuje se na přední sedadlo pomocí popruhu s klipem a zajišťuje se pomocí gumy v dolní části.

Organizér je nezbytným pomocníkem pro udržení pořádku v autě, zejména pokud máte děti. Chrání zadní sedadlo proti nečistotám např. proti botám dětí sedícím na zadní sedačce. Děti se pak budou moci volně pohybovat a vy se nebudete muset bát pokopaných sedaček.

Obsahuje 5 kapes a jeden úchyt na drobné předměty např. tužky. Jedna z kapes je síťovaná a umožňuje uskladnění nápojů v plastových lahvích nebo plechovkách. Další z kapes má uzavírání na suchý zip. Ideální pro ukládání hraček, knih a dalších drobností.

Je vyroben ze 100% polyesteru. Velmi snadno se čistí.

Technické parametry:

Rozměry: 56 × 42 cm
Barva: modrá
Materiál: 100% polyester


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ kapsář za sedadlo
Výška 56 cm
Šířka 42 cm
Barva modrá
Materiál polyester