EET-POS mobilní pokladna + mobilní tiskárna 5802LD

EET-POS mobilní pokladna + mobilní tiskárna 5802LD


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Přehledná pokladní aplikace pro Android v plné verzi bez poplatků + mobilní tiskárna štítků. Celý popis

2990
2 990 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100017758409

Popis

Popis produktu

POKLADNA JE BEZ PAUŠÁLŮ A POPLATKŮ. JEDNOU KOUPÍTE A MÁTE NAPOŘÁD vč AKTUALIZACÍ

Přenosná kvalitní blue-tooth a USB termotiskárna společně s cenově nejvýhodnější aplikací EET-POS.cz, kterou si prostě nahrajete do svého vlastního zařízení s operačním systémem Android. Nekupujte nic zbytečně navíc.

Tato sestava je vhodná pro situaci, kdy máte své vlastní zařízení, kterým může být klidně i Váš stávající mobilní telefon, a který chcete používat pro evidenci tržeb. V takovém případě potřebujete aplikaci, a také tiskárnu. Nákupem tohoto balíčku obě tyto komponenty získáte a to zcela bez dalších paušálních poplatků.

Aplikace je „štíhlá“ – má nízké nároky na výkon HW a na datovou komunikaci, proto i na starším zařízení s největší pravděpodobností bude fungovat skvěle. Aplikace zcela odpovídá požadavkům EET a je vyvinuta pro české podmínky a české prostředí. Splňuje požadavky pro práci on-line i off-line.

Díky této mobilní tiskárně účtenek 5802LD se ve vašem obchodě fronty kvůli EET tvořit nebudou. Přenosnou tiskárnu propojíte se svou EET pokladnou pomocí USB kabelu či přes bluetooth. Účtenky tisknete na kotoučky termopapíru o šířce 57 mm.

Pro koho je mobilní tiskárna 5802LD určena?

Pro své kompaktní rozměry je tato bluetooth tiskárna ideální ke všem mobilním EET pokladnám, které jsou určeny jak pro prodej na menších prodejnách, tak na stáncích. Tiskárna se však vejde i do kapsy, takže ji využijí všichni dopravci, kteří potřebují tisknout účtenky přímo zákazníkům a pokladnu pro EET vozí v autě. malé prodejny stánkový prodej dopravci

EET-POS.cz je přehledná pokladní aplikace pro Android – bez měsíčních poplatků. Tento osvědčený pokladní software pro maloobchod a služby si nehraje na žádné složitosti, používá jasně a logicky to, na co jsou pokladní zvyklí z „tlačítkových“ pokladen, z běžného pokladního software. Upraveno – testováno pro EET

Aplikace je „štíhlá“ – má nízké nároky na výkon HW a na datovou komunikaci. Aplikace zcela odpovídá požadavkům EET a je vyvinuta pro české podmínky a české prostředí. Splňuje požadavky pro práci on-line i off-line. Umožňuje „rychlý prodej“ jen zadáním částky k příslušnému zboží, nebo k sazbě DPH. Zkušenost vývojářů aplikace z dalších trhů s evidencí tržeb je zárukou bezchybného fungování. Samozřejmostí je podpora uživatelů.

Prodej – aplikace umožňuje prodeje zboží, nebo služeb: prostřednictvím výběru ze seznamu zboží prostřednictvím kódu zboží klávesami „rychlá volba“ Dále jsou k dispozici funkce: mazání položek, storno účtenky tisk poslední účtenky sleva nominální, nebo procentuální (totéž jako přirážka) různé způsoby úhrady (hotovost, karta, stravenky, dárkové poukázky) informace o hotovosti k vrácení zákazníkovi poznámky k prodeji (např. číslo výrobku pro záruku), poznámky ke způsobu úhrady přidání zbožové položky přímo při práci v prodeji přijetí a naskladnění zboží (v seznamu zboží, nebo v dokumentech) práce se zbožovými skupinami příjem, výdej hotovosti V aplikaci nenajdete žádné složitosti, ani komlikovaná nastavení, jednoduchost a rychlost jsou základní charakteristikou. Nastavení EET – vložíte jméno poplatníka, číslo provozovny, pokladny a jednoduše nahrajete certifikát. Hotovo. Pro správnost nastavení a Vaše pohodlí je možno vybrat práci v běžném, zjednodušeném, nebo v testovacím režimu. Uživatelé – jednotlivým pokladním přidělíte práva, k používání funkcí pokladny Tiskárna – výběr tiskárny v systému V menu tiskárny si také libovolně nastavíte texty pro tisk na Vaše účtenky. Jiná nastavení – nastavení skladu, práce s váhami, slevové karty, množstevní slevy, zaokrouhlování, poznámky a další podrobná nastavení (nepovinné) Nastavení vzhledu a používaných tlačítek – základní je výběr ze dvou motivů – pro běžnou práci a pro práci v šeru ( např. bar…) K jednotlivým motivům je možno si přidat práci s klávesami rychlé volby, popisy tlačítek, zvolit si tlačítka jednobarevná, nebo barevná (dle jejich funkcí) atd. Možnost importu seznamu zboží Backup / restore dat v aplikaci Přehledy, reporty: Přehledy operací Přehledy dokumentů, účtenek, zboží, pokladních … Denní přehled – uzávěrka (vynulování) Aktuální přehled Export Z-reportu


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Zobrazení bez monitoru
Operační systém

Operační systém

Android
Pokladní software ano
Provoz offline ano
Termotiskárna ano