Insect Lore Motýlí školní sada (33 housenek)

Insect Lore Motýlí školní sada (33 housenek)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Experimentální naučná sada, která nabízí praktickou zkušenost s chovem ŽIVÝCH motýlků od housenek až po vylíhnutí a vypuštění zpět do přírody. Sada je určená pro třídní projekt, kdy každý žák pozoruje a popisuje vývoj jedné housenky. Celý popis
1 999 Kč
Partner: Smart Toys

Skladem u partnera 5+ kusů

20.1 - 21.1 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Smart Toys

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100012060563

Popis

Motýlí školní sada je svým charakterem výjimečný produkt a je nutné před samotným zakoupením pochopit jeho princip i účel…

Co je motýlí školní sada
Jedná se o experimentální/edukativní sadu, která nabízí praktickou zkušenost s chovem ŽIVÝCH motýlků od housenek až po vylíhnutí a vypuštění zpět do přírody. Sada je určená pro třídní projekt, kdy každý žák pozoruje a popisuje vývoj jedné housenky. Pozorování vývoje motýlů přes stádia larva – kukla – motýl je vhodným doplněním přírodovědné učební látky o hmyzu a metamorfóze. 

Jaké jsou první kroky
Krok č.1 – objednání základní sady (základní sada neobsahuje přímo živé housenky!)
Krok č.2 – po obdržení sady si ve vámi zvolený termín objednáte housenky, které vám budou doručeny během 1–2 týdnů

Experiment trvá 2–3 týdny od objednání housenek do vylíhnutí motýlů a následně po ukončení sledování jsou motýli vypuštěni do přírody.

Motýlí školní sada obsahuje:

1× trvanlivou motýlí síťku vysokou 60cm s uzavíráním na zip, s možností opakovaného použití a složení pro snadné skladování
1× pipeta pro dávkování nektaru
1× podrobný český návod
1× certifikát pro objednání 30–33ks živých housenek motýla Babočka bodláková s krmením a 33 průhledných kelímků – vše je již v ceně této sady!

Druh motýla je Babočka bodláková – lat.Vanessa Cardui. Tento druh se běžně vyskytuje téměř po celém světě a střední Evropa je jednou z přirozených lokalit tohoto druhu motýla. Jiný druh nelze s touto sadou objednat.

Dodání housenek
Housenky nejsou přímo součástí této sady, ale objednáváte je samostatně pomocí přiloženého certifikátu. Dodání housenek s krmením trvá 1–2 týdny od přijetí objednávky. Při objednání housenek již NIC NEPLATÍTE, doručení na adresu zákazníka je zahrnuto v ceně této sady (platí pro dodání v ČR a SR).
Objednání housenek je možné pouze v období březen až polovina září. Odeslání housenek v tomto období může omezit pouze nevhodné počasí… transport není možný, pokud je pod 10°C nebo nad 26°C a v době vypuštění motýlů do přírody musí být průměrná denní teplota 15°C a více.

Vhodné pro děti od 4 let za dozoru rodičů nebo dospělé osoby.