Insect Lore Motýlí zahrádka (3-5 housenek) - Butterfly Garden

100%
Hodnocení: 5
Insect Lore

Insect Lore Motýlí zahrádka (3-5 housenek) - Butterfly Garden

100%
Hodnocení: 5
Insect Lore

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Experimentální/edukativní sada, která nabízí praktickou zkušenost s vývojem ŽIVÝCH motýlků od housenek až po vylíhnutí a vypuštění zpět do přírody. Motýlí zahrádky ocení hlavně děti v předškolním věku se zájmem o přírodu a hmyz. Celý popis

841
5 5
841 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Již se neprodává

Zboží partnera Smart Toys

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100012060556

Popis

Popis produktu

Motýlí zahrádka je svým charakterem výjimečný produkt a je nutné před samotným zakoupením pochopit jeho princip i účel…

Co je motýlí zahrádka
Motýlí zahrádka je experimentální/edukativní sada, která nabízí praktickou zkušenost s chovem ŽIVÝCH motýlků od housenek až po vylíhnutí a vypuštění zpět do přírody. V přírodě není až tak velký problém vidět motýly a při troše úsilí narazíte i na nějakou tu housenku. Jen těžko ale uvidíte kukly motýlů a s největší pravděpodobností neuvidíte celý vývoj naživo. A to je právě to co motýlí zahrádky umí – na vlastní oči budete sledovat housenky motýlů babočky bodlákové transformující se v kukly a následně do překrásně barevných motýlů. Po vylíhnutí děti několik dnů motýlky krmí, pozorují a nakonec je vypustí do přírody. V průběhu vývoje není vyžadována zvláštní péče a motýlům není nijak ublíženo.

Komu je motýlí zahrádka určena
Motýlí zahrádky ocení hlavně děti v předškolním věku, proto jsou oblíbené nejen jako dárek pro jednotlivce, ale hlavně jako jarně/letní aktivita pro mateřské školky. Díky praktické demonstraci metamorfózy jsou motýlí zahrádky vhodné i pro první stupeň základní školy. Motýlí zahrádky ocení i všichni „broukomilové“ jakéhokoli věku nevyjímaje dospěláky.

Jaké jsou první kroky
Krok č.1 – objednání této základní sady (neobsahuje přímo živé housenky!)
Krok č.2 – po obdržení sady si ve vámi zvolený termín objednáte housenky, které vám budou doručeny během 1–2 týdnů
(objednání housenek probíhá online na základě certifikátu s jedinečným kódem, který je součástí základní sady)

Dokážete si představit lepší způsob jak dětem nabídnout možnost prozkoumat jednu z nejúžasnějších proměn přírody? Motýlí zahrádky jsou nejen obrovským přínosem pro studium, ale i pro získání a prohloubení vztahu k přírodě. Jsou velmi vhodné pro městské děti, které nemají tolik možností interakce s přírodou.

Motýlí zahrádka obsahuje:

1× trvanlivou motýlí síťku vysokou 30cm s uzavíráním na zip, možností opakovaného použití a složení pro snadné skladování
1× pipeta pro dávkování nektaru
1× podrobný český návod
1× certifikát pro objednání 5ti živých motýlích housenek s krmením ZDARMA (garance vylíhnutí min. 3 motýlků)

Druh motýla je Babočka bodláková – lat.Vanessa Cardui. Tento druh se běžně vyskytuje téměř po celém světě a střední Evropa je jednou z přirozených lokalit tohoto druhu motýla. Jiný druh nelze s touto sadou objednat.

Dodání housenek
Housenky nejsou přímo součástí této sady, ale objednáváte je samostatně pomocí přiloženého certifikátu. Dodání housenek s krmením trvá 1–2 týdny od přijetí objednávky. Při objednání housenek již NIC NEPLATÍTE, doručení na adresu zákazníka je zahrnuto v ceně této sady (platí pro dodání v ČR a SR).
Objednání housenek je možné pouze v období březen až polovina září. Odeslání housenek v tomto období může omezit pouze nevhodné počasí… transport není možný, pokud je pod 10°C nebo nad 26°C a v době vypuštění motýlů do přírody musí být průměrná denní teplota 15°C a více.

Vhodné pro děti od 4 let za dozoru rodičů nebo dospělé osoby.

Neradi čtete? Podívejte se jak to tedy funguje…


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Unisex