Kelmy Směs na krém bez příchutě 500g

Značka: Kelmy Náš kód: 100002149901

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Kelmy Směs na krém bez příchutě 500g

Směs na krém s neutrální chutí 500g. Celý popis

178

178 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002149901

Popis

Popis produktu

Směs na krém s neutrální chutí lze libovolně jakkoliv dochutit, například citronovou šťávou, oříškovým aroma, apod. Krém je vhodný například jeko náplň do dortů a dezertů. 

 

Pokud se Vám zrovna nechce dělat složitý krém a chcete si práci ulehčit, stačí vám tato jednoduchá směs na výborný sladký krém, který je navíc i bezlepkový.

Krém Kelmy v bílé barvě, je ideální pro zdobení jakýkoliv dortů. Stačí jej zředit 1:1 vodou ( já doporučuji mlékem, krém je poté ještě chutnější ) a šlehat při střední rychlosti, zhruba 2 minuty. Vznikne hladký tuhý krém, krásné bílé barvy. Do hotového krému můžete přidat barvu, světlý krém se krásně probarvuje. Do krému se může přidat také jakákoliv další surovina ( kakao, mleté ořechy, strouhaná čokoláda, kokos, marmeláda a mnoho dalšího ), vznikne tedy ihned a jednoduše spousta dalších variant krémů. Krém Kelmy výborně drží, není tedy problém nazdobit například cupcakes předem i o 2dny. Na povrchu bude krém tuhý a zevnitř krásně nadýchaný. Díky tomu, že je krém opravdu dost tuhý, není třeba bát se jej v malém množství nanést příklad i pod potahovou hmotu. Jakákoliv ruská špička ( zdobící koncovka ) jde s tímto krémem skvěle dohromady – například složitější květy drží opravdu výborně. Z 300g této směsi, máte hotový krém, kterým nazdobíte zhruba 24 cupcakes, popřípadě jeden běžný dort. Směs je bezlepková.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ polevy Čokoládové
Hmotnost 500