Policové regály

Kis Skříň vysoká Jolly High bílá/šedá
83x

Kis Skříň vysoká Jolly High bílá/šedá

1 750 Kč

Další nabídka za 1 645 Kč

Vysoká skříň Jolly o rozměrech 1660 × 390 × 680 mm je velmi praktickým pomocníkem k organizaci různých věcí. Je rozdělena na dvě samostatně otvíratelné části a uvnitř je vybavena 3 variabilními policemi.

Od prodejce MALL
Kis Stilo High cabinet
47x

Kis Stilo High cabinet

1 879 Kč

Velká plastová policová skříň s nosností 15 kg na polici o rozměrech 680 × 1730 × 390 mm se ideálně hodí pro umístění v dílnách, šatnách, verandách nebo v garážích a je velmi praktickým pomocníkem k organizaci různých věcí.

Od prodejce MALL
KETER STILO UTILITY skříňka, šedá 9722
13x

KETER STILO UTILITY skříňka, šedá 9722

2 090 Kč

Velká zahradní skříň z odolného plastu od značky KETER. K uskladnění zahradního náčiní či polstrů. Možnost uchycení visacího zámku. Stabilní konstrukce vhodná do sklepa či kůlny. V balení naleznete i 3 police s jednotkovou nosností 10 kg. Hmotnost 10 kg.

Od prodejce MALL
Kis Linear High cabinet
6x

Kis Linear High cabinet

1 895 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Velká plastová policová skříň o rozměrech 680 × 1730 × 390 mm je rozdělena na dvě samostatně otvíratelné části a hodí se ideálně pro umístění v dílnách, šatnách, verandách nebo v garážích a je velmi praktickým pomocníkem k organizaci různých věcí.

Od prodejce MALL
ArtPlast Víceúčelový vozík (ARTD-75373)
1x

ArtPlast Víceúčelový vozík (ARTD-75373)

1 402 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lehký plastový policový vozík o rozměrech 920 × 375 × 750 mm je vybavený 3 policemi a 4 kolečkami, pro snadný transport. Je vhodný do kanceláře i dílny.

Od prodejce MALL
ArtPlast Kovová skříňka uzamykatelná - 3 organizéry

ArtPlast Kovová skříňka uzamykatelná - 3 organizéry

5 499 Kč
4 732 Kč
Výprodej

Kovová uzamykatelná skříňka o rozměru 490 × 340 × 380 mm, která má velice odolnou kovovou konstrukci s 3 polypropylenovými organizéry, které pojmou velké množství nářadí a součástek.

Od prodejce MALL
Majster Regál REGÁL LONGSPAN Kovový regál s dřevotřískou 200x185x80cm, 3 police, 800kg na polici, modrá a oranžová barva

Majster Regál REGÁL LONGSPAN Kovový regál s dřevotřískou 200x185x80cm, 3 police, 800kg na polici, modrá a oranžová barva

11 297 Kč

Kovový regál longspan s dřevotřískou, s rozměry 200X185X80. Produkt zaujme svojí vysokou zátěží. Regál doporučujeme využít např. ve velkoskladech, garážích, průmyslových parcích, továrnách apod. Svou vysokou nosností a rozměrem je vhodný i na těžké kovové součástky, případně různé těžké předměty.

Policové regály

Policové regály mají vysokou nosnost a jsou vhodné pro skladování a archivaci. V interiéru využijete dřevěné policové regály místo knihovny, v dílně a garáži jsou vhodné kovové regály s vysokou nosností a mohutnou konstrukcí.

Proč si pořídit policový regál

Policový regál poskytne velký úložný prostor. O uložených věcech máte přehled, snadno se ukládají. Police mají vysokou nosnost a můžete kombinovat velikost a výšku různých regálů i výšku jejich polic.

Kam umístit policový regál

  • Komora pro uskladnění potravin.
  • Chodba pro odkládání obuvi.
  • Šatna při uložení sezónních věcí.
  • Dílna a garáž pro nutné vybavení.
  • Sklep při uchovávání potravin.
  • Interiér, pokud je v industriálním stylu nebo při výběru dřevěných regálů.

Dřevěný policový regál – nejoblíbenější je dub sonoma

Dřevěný policový regál je vhodný do interiéru. Oblíbený je pro ukládání fotografií, doplňků, sbírek nebo květin v ozdobných květináčích. Zvláště v provedení dub sonoma je tento regál vhodný téměř do každého interiéru.

Kovový policový regál

Kovový policový regál má vysokou nosnost a dlouhou životnost. Odolává povětrnostním vlivům, a proto jej můžete použít i na terase, v dílně či garáži.

Policový regál pro knihy

Policový regál pro knihy má menší výšku mezi jednotlivými policemi než skladovací regál. Pro uložení knih jsou praktické užší regály. Místo knihovny je lze použít v industriálně laděných prostorách.

Bílý policový regál

Bílý policový regál najde uplatnění v interiéru. Oblíbený je jako přirozený předěl jednotlivých obytných částí. Využijete pro ukládání knih, na květiny nebo doplňky.

Jak vybrat policový regál

  • Police – počet volte podle zamýšleného obsahu. Praktické jsou výškově stavitelné police.
  • Nosnost polic – policové regály se liší nosností. Nosnost může být 50 až 600 kg.
  • Provedení polic – tloušťka a materiál jednotlivých polic. Doporučujme se masivní dřevo.
  • Provedení regálu – dlouhou životnost má ocelový rám, útulně působí dřevěný rám.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Policové regály.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Policové regály výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Policové regály akce.