Počet nalezených produktů: 13

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Chia Shake Chia Muffin 350 g
399 Kč

Chia Muffin je proteinový dezert s vysokým obsahem bílkovin (54 %) a nízkému obsahu sacharidů (8 %).


Chia Shake Chia Pudink 300 g
399 Kč

Chia Pudink je lahodný a svěží pudink s vysokým obsahem bílkovin. Je vhodný jako dietní jídlo nebo při cvičení pro doplnění bílkovin. Vychlazený pudink osvěží i zasytí.


Chia Shake Dietní polévka 300 g
399 Kč

Dietní polévka je proteinová polévka, která přispívá k redukci hmotnosti. Obsahuje vysoké množství bílkovin a vlákniny.  Díky nízkému obsahu sacharidů, cukrů a tuků nastartujete ketogenní dietu.


Chia Shake Proteinová kaše 500 g
399 Kč

Proteinová kaše s vysokým obsahem bílkovin je ideální jako rychlé jídlo po tréninku, které doplní bílkoviny i sacharidy.


Chia Shake Proteinové palačinky 350 g
399 Kč

Proteinové palačinky se syrovátkovým WPC proteinem obsahují vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Díky nové bezlepkové receptuře mají vyšší obsah bílků a nižší obsah žloutků.  Palačinky připravíte do 5 minut.


Fit-day Protein Mugcake CHOCOLATE 600 g
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

FIT-DAY Protein Mugcake chocolate (čokoládový dortík) je kombinací kvalitního zdroje bílkovin se sušeným ovocem, ovesnými vločkami, oříšky a kakaem.


Fit-day Protein Mugcake CINNAMON 600 g
499 Kč

FIT-DAY Protein Mugcake CINNAMON (koláč se skořicí) je kombinací kvalitního zdroje bílkovin se sušeným ovocem, ovesnými vločkami a oříšky.


Fit-day Protein Pancake CHOCOLATE 600 g
464 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

FIT-DAY Protein Pancake chocolate (čokoládový lívanec) je kombinací kvalitního zdroje bílkovin s ovesnými vločkami a kakaem.


Hraška na obalování  1kg
128 Kč

Lahodná hrachová směs, která rozmícháním pouze s vodou slouží k přípravě těstíčka pro obalování, včetně klasických řízků, dále slouží k přípravě placek, pomazánek, dresinků, zahušťování aj.


Hraška na obalování  250g
37 Kč

Lahodná hrachová směs pikantní s chilli a česnekem. Lahodná, výživná obalovací směs hrachu a bezlepkových obilovin, která umožňuje rychlé a zdravé obalování bez použití vajec.


Hraška na zahušťování  250g
37 Kč

Jemná bez chilli a česneku. Hraška je unikátní český výrobek z ryze přírodních produktů, který neobsahuje lepek, cholesterol, glutaman sodný, konzervanty ani barviva.  Tato lahodná hrachová směs umožňuje zdravé zahušťování polévek, omáček, šťáv a gulášů.


Hraška Vanilka 1kg
128 Kč

Vanilka je ochucena přírodní vanilkou a jemně slazena fruktózou. (Fruktóza má o 30 % vyšší sladivost než cukr a má nízký glykemický index). Přidáním Hrašky do mouky nejenže výrazně zvýšíme výživovou hodnotu pokrmu, ale zlepšíme i vlastnosti těsta při jeho zpracování.