Chia Shake Chia Muffin 350 g
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chia Muffin je proteinový dezert s vysokým obsahem bílkovin (54 %) a nízkému obsahu sacharidů (8 %).


Chia Shake Chia Pudink 300 g
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chia Pudink je lahodný a svěží pudink s vysokým obsahem bílkovin. Je vhodný jako dietní jídlo nebo při cvičení pro doplnění bílkovin. Vychlazený pudink osvěží i zasytí.


Chia Shake Dietní polévka 300 g
399 Kč

Dietní polévka je proteinová polévka, která přispívá k redukci hmotnosti. Obsahuje vysoké množství bílkovin a vlákniny.  Díky nízkému obsahu sacharidů, cukrů a tuků nastartujete ketogenní dietu.


Chia Shake Proteinová kaše 500 g
399 Kč

Proteinová kaše s vysokým obsahem bílkovin je ideální jako rychlé jídlo po tréninku, které doplní bílkoviny i sacharidy.


Chia Shake Proteinové palačinky 350 g
399 Kč

Proteinové palačinky se syrovátkovým WPC proteinem obsahují vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Díky nové bezlepkové receptuře mají vyšší obsah bílků a nižší obsah žloutků.  Palačinky připravíte do 5 minut.


Fit-day Protein Mugcake CHOCOLATE 600 g
499 Kč

FIT-DAY Protein Mugcake chocolate (čokoládový dortík) je kombinací kvalitního zdroje bílkovin se sušeným ovocem, ovesnými vločkami, oříšky a kakaem.


Fit-day Protein Mugcake CINNAMON 600 g
499 Kč

FIT-DAY Protein Mugcake CINNAMON (koláč se skořicí) je kombinací kvalitního zdroje bílkovin se sušeným ovocem, ovesnými vločkami a oříšky.


Good Nature Express Diet - dezert s vanilkovou příchutí 24 g
74 Kč

Vysoce proteinový lahodný dezert s vanilkovou příchutí s nízkým obsahem tuků a bohatý na bílkoviny udrží tělo ve stavu ketózy v rámci proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta. Jedná se o potravinu určenou na proteinovou dietu se sníženou energetickou hodnotou.


Topnatur Vajahit - náhražka vajec 200g
35 Kč

Vajahit náhrada vajec při pečení. Vajahit lze využít jako náhražka žloutku do palačinek, buchet, bramboráků, na obalování řízků, do sekané. Složení: sojová mouka, sušená syrovátka, kukuřičná mouka, sójový lecitin, barvivo: světlice barvířská. Dávkování: 1 vejce = 1 lžíce (400 gr.