Walser Polštářek cestovní/krční límec Comfort Jill z paměťové pěny
429 Kč

399 Kč

Užijte si uvolněnou krční páteř a pohodlí pro vaše záda i při dlouhých cestách v autě. Krční límec Walser Comfort Jill podepře při sezení váš krk a podpoří správnou pozici páteře bez namáhání zádových svalů. Polštářek je vyroben z paměťové pěny s vysokou hustotou, která se přizpůsobí vašemu tělu.


CarPoint Bederní opěrka na sedadlo
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bederní opěrka na sedadlo do auta. Imitace kůže, opěrka účinně brání bolesti zad při dlouhém sezení, možnost použití ve všech typech vozidel, v kanceláři apod.


Walser Bederní opěrka Lumbar Jack z paměťové pěny černá
949 Kč
919 Kč

Užívejte si pohodlné a zdravé sezení i při dlouhých cestách v autě. Bederní opěrka Walser Lumbar Jack se přizpůsobí vašemu tělu, pomůže vám udržet správnou pozici páteře při sedu a tím předcházet bolestem zad. Je vyrobená z kvalitní paměťové pěny, v rozměrech 26 × 36 cm.


Walser Bederní opěrka z paměťové pěny Soft Jack
549 Kč
529 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Užívejte si pohodlné a zdravé sezení v autě i na židli. Bederní opěrka Walser Soft Jack se přizpůsobí vašemu tělu a pomůže vám udržet správnou pozici při sedu. Je vyrobená z kvalitní paměťové pěny s vysokou hustotou, v rozměrech 24 × 45 cm.


Walser Polštářek cestovní/krční límec Cool Clara z paměťové pěny a chladicího gelu
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Užijte si uvolněný krk a záda i při dlouhých cestách autem. Krční límec Walser Cool Clara podporuje správnou pozici páteře bez namáhání zádových svalů a díky chladicímu gelu udržuje příjemnou teplotu i v létě. Je vyroben z paměťové pěny s povrchovou gelovou úpravou, v rozměrech 32 × 30 × 10 cm.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: