Polštáře a přikrývky

Jak vybrat správný polštář či peřinu? Je lepší sáhnout po dekách s péřovou výplní nebo z dutých vláken? Jaké peřiny potřebují alergici? Pomůžeme vám s výběrem!

Zobrazit více

Péřové polštáře a peřiny

Peří je čistě přírodní materiál. Polštáře a přikrývky mají dlouhou životnost a je možné je renovovat. Jsou vhodné pro osoby hledající maximální komfort. Pokud netrpíte alergií, sáhněte po péřových přikrývkách. Pořídit si můžete i celý set na jednolůžko.

+ výborná hřejivost - prašnost, není možné domácí praní
+ pohodlnost a měkkost - náročnost na údržbu, riziko roztočů
+ dokonale se přizpůsobí tělu - nevhodné pro alergiky

Polštáře a deky z dutých vláken (textilní peřiny)

Uměle vyráběné výplně z dutých vláken jsou skvělou alternativou peří. Jsou lehčí a jednodušší na manipulaci. Jsou jasnou volbou pro osoby alergické nebo trpící astmatem. Umožňují domácí praní. Mezi výplněmi z dutých vláken existují rozdíly, seznamte se s vlastnostmi jednotlivých typů.

+ vhodné pro alergiky a astmatiky - některé typy po vyprání tvoří shluky
+ materiál drží tvar - uměle vyráběný materiál
+ možnost praní až na 95 °C
+ výborná hřejivost, materiál odvádí
+ lehký materiál

Umělé výplně polštářů a přikrývek

Typ Rozměr polštáře/přikrývky
Jednolůžko 70 × 90/ 135 × 200, 140 × 200
Jednolůžko prodloužené 70 × 90/ 135 × 220, 140 × 220
Dvojlůžko 70 × 90/ 180 × 200, 200 × 200
Dvojlůžko prodloužené 70 × 90/ 200 × 220
Dětské 40 × 60/100 × 135
-26%
Jerry Fabrics Mimoni 2
10x

Jerry Fabrics Mimoni 2

199 Kč
147 Kč

Hřejivá fleecová deka s motivem Mimoňové 2 značky Jerry Fabrics je vyrobena ze 100% polyesteru. Deka nejenže zahřeje, ale i rozzáří dětský pokojíček.

Od prodejce MALL
-20%
Jerry Fabrics Frozen 2

Jerry Fabrics Frozen 2

199 Kč
159 Kč

Hřejivá fleecová deka s motivem Frozen 2 značky Jerry Fabrics je vyrobena ze 100% polyesteru. Deka nejenže zahřeje, ale i rozzáří nejeden dívčí pokojíček.

Od prodejce MALL
Jerry Fabrics Kitten
2x

Jerry Fabrics Kitten

249 Kč
232 Kč

Jerry Fabrics Kitten je úžasně hebká mikroflanelová deka, jejíž rozměr je 120 × 150 cm. Deku zdobí roztomilý motiv koťátka, který je provedený kvalitním digitálním tiskem. Deka je vhodná pro děti nebo třeba na piknik. Je zabalena do praktické ruličky.

Od prodejce MALL
Jerry Fabrics Leopard Green
3x

Jerry Fabrics Leopard Green

249 Kč
232 Kč

Jerry Fabrics Leopard Green je úžasně hebká mikroflanelová deka, jejíž rozměr je 120 × 150 cm. Deku zdobí hravý motiv leoparda, který je provedený kvalitním digitálním tiskem. Deka je vhodná pro děti nebo třeba na piknik. Je zabalena do praktické ruličky.

Od prodejce MALL
Jerry Fabrics Jack Russel Terrier
2x

Jerry Fabrics Jack Russel Terrier

249 Kč
232 Kč

Jerry Fabrics Jack Russel Terrier je úžasně hebká mikroflanelová deka, jejíž rozměr je 120 × 150 cm. Deku zdobí roztomilý motiv pejska, který je provedený kvalitním digitálním tiskem. Deka je vhodná pro děti nebo třeba na piknik. Je zabalena do praktické ruličky.

Více informací
Od prodejce MALL
Jerry Fabrics Deka Bílý tygr
2x

Jerry Fabrics Deka Bílý tygr

249 Kč
239 Kč

Jerry Fabrics Deka Bílý tygr je úžasně hebká mikroflanelová deka, jejíž rozměr je 120 × 150 cm. Deku zdobí hravý motiv tygra, který je provedený kvalitním digitálním tiskem. Deka je vhodná pro děti nebo třeba na piknik. Je zabalena do praktické ruličky.

Více informací
Od prodejce MALL
-17%
Jerry Fabrics MM in Paris Eiffel Tower

Jerry Fabrics MM in Paris Eiffel Tower

199 Kč
165 Kč

Hřejivá fleecová deka s motivem Minnie značky Jerry Fabrics je vyrobena ze 100% polyesteru. Deka nejenže zahřeje, ale i rozzáří nejeden dívčí pokojíček.

Více informací
Od prodejce MALL

Polštáře a přikrývky

Hledáte ideální polštář či peřinu? Podívejte se, jaké další druhy polštářů a peřin existují, a které jsou vhodné pro alergiky nebo osoby trpící potížemi pohybové soustavy.

Peřiny pro alergiky

Hlavním alergenem v ložnicích jsou roztoči, bakterie a plísně. Vhodnou peřinou pro alergika je především peřina s výplní z dutých vláken. Nezapomínejte však na každodenní vyvětrání a časté praní. Právě z důvodu častého praní dejte přednost výplni z kroucených dutých vláken se silikonovou úpravou s výtažky rostliny Aloe Vera. Perte při teplotě alespoň 60 °C.

Polštáře z paměťové pěny

Věděli jste, že za velkou část potíží se spánkem může špatný polštář? Vsaďte na polštáře z paměťové pěny. Jsou anatomicky tvarované a poskytují dokonalou oporu po celou dobu spánku, čímž předchází problémům s krční páteří a následnými bolestmi hlavy.

Zdravotní přikrývky

Zdravotní přikrývky jsou vhodné pro seniory nebo pro děti, kdy očekáváte velmi časté praní při vysokých teplotách.

Revmatické potíže a vlněné přikrývky

Pro nemoci kloubů nebo osoby trpící na revma jsou vhodné vlněné přikrývky. Ty vytvářejí suché teplo, které je příjemné při bolestech svalů nebo kloubů.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Polštáře a přikrývky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Polštáře a přikrývky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Polštáře a přikrývky akce.