Cabeau Cestovní polštář z paměťové pěny Cabeau Evolution® Classic - Midnight

Značka: Cabeau Náš kód: 100006704933

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Cabeau Cestovní polštář z paměťové pěny Cabeau Evolution® Classic - Midnight

Cestovní polštář z paměťové pěny Cabeau Evolution® Classic – Midnight Cestovní polštář z paměťové pěny Celý popis

698

698 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100006704933

Popis

Popis produktu

Cabeau Evolution® Classic je cestovní polštářek, který skutečně funguje! Stačí jedno použití, abyste pochopili, proč ho lidé nazývají nejlepším cestovním polštářem na světě.

Paměťová pěna polštáře Cabeau Evolution® Classic má patentovaný ergonomický design a zahrnuje 4 unikátní vlastnosti. Jsou jimi 360° podpora hlavy a krku, umývatelný velurový povlak a nastavitelné sponky vepředu. Tento neuvěřitelně pohodlný cestovní polštář dává sbohem ztuhlým krkům, houpajícím se hlavám a stísněným, nepohodlným pozicím při spaní. Polštářek je vyroben z paměťové pěny světové třídy a každý, kdo si kdy koupil dražší matraci, pozná rozdíl mezi kvalitní paměťovou pěnou používanou v Evolution® Classic versus levným polyfill materiálem použitým u jiných polštářů.

 

Cabeau cestovní polštář Evolution Cabeau cestovní polštář Evolution z paměťové pěny 

Cabeau Evolution® Classic není pouze novým řešením pro 95% lidí, kteří si nepořizují cestovní polštář, protože „nefunguje“, ale je to zároveň odpověď na jejich modlitby. Z tisíců majitelů cestovních polštářů, které byly dotázány na letištích po celém světě, 80% z nich řeklo, že použili cestovní polštář, protože: „je to lepší než nic“. Když dotazovaní byli taktéž požádání, aby porovnali top 5 cestovních polštářů na trhu, každý z nich hlasoval pro Evolution® Classic jako „nejpohodlnější cestovní polštář“.

Evolution® Classic nabízí prvotřídní komfort při cestování v letadle, vlaku, autobuse, autě nebo dokonce na túrách a kempování. Ať už máte před sebou dlouhý let nebo jedete na víkend pod stan, cestovní polštář Evolution Pillow™ vám poskytne podporu, kterou potřebujete a bude posledním cestovním polštářem, který si kdy budete muset koupit.

 

Jste unavení z cestovních polštářů, které prostě nefungují? 

Vyzkoušejte evoluci ve spánku na cestách. Paměťová pěna a 360° podpora hlavy a krku dělá polštář Evolution® Classic nejvíce pohodlným cestovním polštářem na trhu. Rozlučte se s bezesnými lety.

 

Vlastnosti

  • Vysoce kvalitní paměťová pěna. Plyšová paměťová pěna je velmi měkká a přece jen výborně podepírá. Budete mít pocit, že spíte na obláčku.
  • Snímatelný, umývatelný povlak. Jednoduchý na čištění a mytí – váš polštář bude pokaždé jako nový. Povlak lze odstranit a prát v pračce a povrch paměťové pěny lze ručně utřít vlhkým hadříkem.
  • Patentovaný ergonomický design. Plochá záda polštáře umožňují pohodlí pro váš krk a netlačí dopředu.
  • Vyvýšené strany. Další zvýšená vrstva poskytuje optimální podporu pro celkový komfort pro krk a hlavu.
  • Nastavitelná přední spona. Polštář má univerzální velikost a padne všem krkům díky nastavitelné sponě.
  • Postranní kapsa pro mobilní zařízení.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ polštář