Philips Avent sběrače mateřského mléka - 2 ks
459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyto měkké sběrače mateřského mléka se nosí uvnitř podprsenky, aby uchránily vaše bradavky před odíráním, pomohly rychlejšímu zahojení a zachytily přebytečné mateřské mléko.

Philips Avent Pomůcka pro léčbu zapadlých nebo plochých bradavek
929 Kč

Jednoduchá léčba plochých nebo vpáčených bradavek. Ploché nebo vpáčené bradavky mohou být možným problémem pro ženy, které chtějí kojit. Unikátní a jedinečný systém Niplette vyvinutý za pomoci britských plastických chirurgů vám nabízí bezbolestnou a trvalou pomoc.

Philips Avent Prsní termovložka 2ks
499 Kč

Prsní termovložka jemně pečuje o nalité prsy, díky tomu snadnější kojení jak pro maminku tak i pro dítě. Termovložky byly vyvinuty ve spolupráci s laktační poradkyní. Součástí balení jsou 2 termovložky a 2 návleky.

Philips Avent Absorpční vložky bavlněné - prací
279 Kč

Absorbční vložky jsou spolehlivou ochranou před prosakováním přebytečného mateřského mléka do oblečení během prvních týdnů s miminkem. Výhodou těchto vložek je možnost opakovaného použití.

Philips Avent chránič bradavek - small, 2ks
229 Kč

Chránič prsních bradavek zabraňuje rozbolavění nebo popraskání bradavek během kojení. Tvar motýlých křídel umožní dítěti kontakt s pokožkou maminky a po uzdravení bradavek se dítě snadno vrátí k normálnímu kojení.

Philips Avent Krém na bradavky Nipple cream 30 ml
289 Kč

Krém na bradavky Nipple cream 30 ml je ideální pro ošetření bolavých nebo popraskaných bradavek – obnoví a zvláční pokožku. Lze použít i na jinou popraskanou kůži (např. rty).

Philips Avent Prsní vložky jednorázové denní 60 ks
259 Kč 189 Kč
- 27 %

Akce

Jednorázové denní vložky 60 kusů jsou maximálně pohodlné, nenápadné a s vysokou absorpcí, která zachytí vlhkost uvnitř vložky. Samolepící pásek vložky zamezuje posouvání vložky v podprsence.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: