MERIDA Zásobník na toaletní papír GIGANT MERIDA TOP
773 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zásobník na toaletní papír Gigant Merida 280 mm – vyrobený z vysoce kvalitního plastu ABS. Vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství papíru v zásobníku, v barvě modré. Na toaletní papír o max. průměru role 28 cm.


Tork Reflexdemo mode utěrka MINI - 12 ks
955 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tork utěrka –1vrstvá víceúčelová utěrka Tork Reflex™ papírová utěrka je díky své pevnosti a DEMO MODEsorpcí ideální pro úkoly v oblasti utírání i pro utírání rukou.


SHP Harmanec Zásobník toaletního papíru Jumbo HARMONY Professional 240 mm
375 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásně designovaný zásobník Harmony Professional pro role od 190 mm až po 240 mm – zásobníky jsou neodmyslitelným průvodcem papírové hygieny a v rozhodovacím procesu sehrávají důležitou úlohu. Zákazník očekává komplexní službu, která zahrnuje i dodávku zásobníků.


Deveroux Kosmetické kapesní LED černé zrcátko MR-L210
490 Kč

Kapesní zrcátko s vestavěnými LED diodami a druhým, zvětšovacím, sklem využijete pro rychlou kontrolu make-upu i v místech s nedostatečným osvětlením. Kapesní zrcadlo Deveroux MR-L210 je skvělým pomocníkem pro kontrolu a případné opravy nedokonalostí na vašem make-upu.


Dermacol Zmatňující papírky Matt Control (Blotting Papers) 100 ks
99 Kč

Zmatňující papírky Matt Control jsou určeny pro smíšenou a mastnou pleť. Balení obsahuje 100 kusů jednorázových papírků, které zmatní vzhled vašeho make-upu. Po přiložení zmatňujícího papírku na obličej vysaje přebytečný maz z pleti a dodá jí svěží vzhled. .


Sefiros Pudrovací štětec s rukojetí Pastell (Powder Brush Pastell)-23%
129 Kč

99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pudrovací štětec ze série Sefiros Pastell má jemný, přesto silný vlas štětce, je vyroben ze syntetických high-tec vláken, které zajišťují perfektní nanášení líčidel. Štětce z řady Pastell vynikají hravou barevností a moderním designem.


Dermacol Kosmetický štětec na aplikaci korektoru D62
199 Kč

Štětec je vhodný k aplikaci korektoru do vnitřního koutku oka, kolem oka a do záhybů obličeje. Využijete ho i k nanášení rozjasňovače pod obočí a do vnitřního koutku oka. Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a s papírovou kartou s popisem produktu.


Sefiros Rovný štětec na make-up Silver (Foundation Brush Flat)
99 Kč

Štětec na aplikaci tekutého make-upu a korektoru ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design. Štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce.


Sefiros Zavírací štětec Silver (Retractable Brush)
169 Kč

Zavírací štětec na pudr ze série Sefiros Silver má díky leštěnému hliníku elegantní a nadčasový design. Štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce.


Sefiros Štětec na rty s rukojetí RedOnyx (Lip Shaper)-34%
75 Kč

49 Kč

Akce

tětec na rty ze série Sefiros RedOnyx má elegantní a nadčasový design. Štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů. Štětce z řady RedOnyx vynikají svým luxusním a jedinečným designem ve stylu polodrahokamu červeného Onyxu.


Suavipiel Pánská smyslná houba na mytí (Black Sense Sponge)
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mužská kůže se liší od té ženské, je o 24% silnější, pevnější a odolnější. Její stárnutí přichází později,ale náhlým způsobem. Pánská houba na mytí je šetrná k mužské pokožce a navrací ji vitalitu a energii.


Sefiros Šikmý štětec na oční stíny Silver (Eyeshadow Brush Angular)
49 Kč

Štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design. Štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: