Počet nalezených produktů: 131

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Artdeco Konturovací štětec malý (Contouring Brush)
85 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento malý konturovací štětec od značky Artdeco přesně zapadá do magnetického boxu se zrcátkem. Tento kvalitní štětec má jemné, měkké chloupky, které si na první dotek zamilujete!.


Artdeco Magnetický box s posuvným mechanismem (Magnetic Palette)
239 Kč

Nový magnetický box Magnetic Palette ve stylu trendy paletky s inovativním posuvným mechanismem a geometrickým designem zaručí, že Vaše stíny, tvářenka, kamufláž či pudr na obočí zůstanou v neporušeném stavu a to zejména na cestách. Obsah boxu pevně drží díky magnetům.


Artdeco Magnetický box se zrcátkem (Beauty Box Quadrat)
294 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perfektní místo pro vaše oblíbené odstíny! Beauty Box Quadrat obsahuje zrcátko a je velmi praktický i na cestování. Obsah boxu pevně drží díky magnetům.


Artdeco Ořezávátko (Sharpener Plastic Pencils)
105 Kč

Ořezávátko se speciální dvoubřitou technologií pro precizní naostření kosmetických tužek. Ideální například pro tužky Magic Eye Liner, Soft Lip Liner a Soft Eye Liner.


Artdeco Špachtlička na korektor (Camouflage Spatula)
29 Kč

Praktická špachtlička pro hygienické nabrání korektoru a namíchání jeho správného odstínu. Vhodná do vašeho magnetického boxu. Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb.


Artdeco Štětec na řasy (Lash Brush)
149 Kč

Profesionální štětec perfektně odděluje řasy a tvaruje obočí. Vyrobeno ze syntetických vláken. Kosmetické štětce Artdeco, vyvinuté mezinárodními vizážisty s použitím těch nejkvalitnějších vláken, jsou ideální pro dosažení profesionálních výsledků.


Artdeco Štětec na obočí (Eyebrow Brush)
209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální štětec na obočí z vysoce kvalitní sobolí srsti. Kosmetické štětce Artdeco, vyvinuté mezinárodními vizážisty s použitím těch nejkvalitnějších vláken, jsou ideální pro dosažení profesionálních výsledků.


Artdeco Štětec ve tvaru vějíře Fan Brush
419 Kč

Novinka

Štětec ve tvaru vějíře Fan Brush vám pomůže vytvořit dokonalý vzhled vašeho makeu-upu. Tento štětec je ideální pro zdůraznění horních lícních kostí, středu čela a nosu.


Artdeco Štěteček na oční linky (Art Couture Eyeliner Brush)
239 Kč

Profesionální štěteček na oční linky je vyrobený ze syntetických vláken. Kosmetické štětce Artdeco, vyvinuté mezinárodními vizážisty s použitím těch nejkvalitnějších vláken, jsou ideální pro dosažení profesionálních výsledků.


Artdeco Štěteček na tvářenku (Blusher Brush for Beauty Box)
69 Kč

Mini štěteček na tvářenku do magnetického boxu je vyrobený z nejkvalitnější kozí srsti. Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb.


Beurer Kosmetické zrcadlo BS 59
1 349 Kč

1 214 Kč

Akce

Kosmetické zrcadlo BS 59 od značky Beurer nabízí jasné LED osvětlení, kvalitní chromový povrch a normalní + až 5-ti násobné zvětšení. .


Bobbi Brown Štětec na tvář (Full Coverage Face Brush)
1 399 Kč

Novinka

S tímto kosmetickým štětcem na tvář se stane nanášení pudru, tvářenky nebo make-upu maličkostí. Jeho extra jemné štětiny vás prostě nadchnou! Zajistí profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci a přizpůsobí se každé části obličeje. .


Dermacol Konturovací kosmetický štětec D57-20%
299 Kč

239 Kč

Akce

Štětec je vhodný ke konturování obličeje – tváře, čela, nosu a brady.  Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a s papírovou kartou s popisem produktu.


Dermacol Kosmetický štětec na aplikaci korektoru D62-20%
149 Kč

119 Kč

Akce

Štětec je vhodný k aplikaci korektoru do vnitřního koutku oka, kolem oka a do záhybů obličeje. Využijete ho i k nanášení rozjasňovače pod obočí a do vnitřního koutku oka. Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a s papírovou kartou s popisem produktu.


Dermacol Kosmetický štětec na make up D51-20%
299 Kč

239 Kč

Akce

Štětec na aplikaci tekutého make-upu a pudru.  Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a papírovou kartou s popisem produktu.


Dermacol Kosmetický štětec na make-up D52-20%
299 Kč

239 Kč

Akce

Štětec je vhodný k aplikaci minerálního i tekutého make-upu, pudru a tvářenky. Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře s papírovou kartou s popisem produktu.


Dermacol Kosmetický štětec na oči s přírodními štětinami D81-20%
149 Kč

119 Kč

Akce

Štetec je vhodný k aplikaci očních stínů na celé víčko, případně k jejich rozmazání do ztracena nebo k zapudrování oblasti pod očima.  Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a s papírovou kartou s popisem produktu.


Dermacol Kosmetický štětec na oči ze syntetických vláken D84-20%
149 Kč

119 Kč

Akce

Štětec je vhodný k aplikaci očních stínů a díky zkosenému tvaru je skvělým pomocníkem k nanášení gelových očních linek nebo k dokreslení obočí pomocí stínu nebo pudru.  Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a papírovou kartou s popisem produktu.


Dermacol Kosmetický štětec na pudr a kontury D53-20%
299 Kč

239 Kč

Akce

Štětec na konturování a aplikaci tvářenky, bronzeru a rozjasňovače.  Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a papírovou kartou s popisem produktu.


Dermacol Oprašující kosmetický štětec ze syntetických vláken D59-20%
199 Kč

159 Kč

Akce

Štětec je vhodný k oprášení zbytků očních stínů, které napadají pod oči při aplikaci stínů. Je také vhodný k nanášení rozjasňovače.  Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a papírovou kartou s popisem produktu.