Artdeco Magnetický box s posuvným mechanismem (Magnetic Palette)-20%
239 Kč

191 Kč

Akce

Nový magnetický box Magnetic Palette ve stylu trendy paletky s inovativním posuvným mechanismem a geometrickým designem zaručí, že Vaše stíny, tvářenka, kamufláž či pudr na obočí zůstanou v neporušeném stavu a to zejména na cestách. Obsah boxu pevně drží díky magnetům.


Artdeco Ořezávátko (Sharpener Plastic Pencils)
105 Kč

94 Kč

Akce

Ořezávátko se speciální dvoubřitou technologií pro precizní naostření kosmetických tužek. Ideální například pro tužky Magic Eye Liner, Soft Lip Liner a Soft Eye Liner.


Artdeco Špachtlička na korektor (Camouflage Spatula)
29 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická špachtlička pro hygienické nabrání korektoru a namíchání jeho správného odstínu. Vhodná do vašeho magnetického boxu. Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb.


Artdeco Profesionální taška na kosmetické štětce (Brush Bag)
589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická taška je ideální pro hygienické ukládání až 10 kosmetických štětců či aplikátorů na oční stíny. Vhodná i pro profesionály a na cestování. Postranní kapsa pro další doplňky. Obrázek je ilustrační, štětce je nutné si dokoupit zvlášť.


Artdeco Štetec na rty (Lip Brush Premium Quality)-15%
389 Kč

327 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úplnou novinkou v podzimní kolekci je inovovaný štětec na rty Lip Brush Premium Quality z nylonových vláken. Štětec má přesnou kuželovitou špičku a není tak problém nanášet rtěnku či lesk přímo na konturu. Díky praktickému uzávěru se štětec stane nepostradatelným kdekoliv a kdykoliv.


Artdeco Štětec na řasy (Lash Brush)
139 Kč

Profesionální štětec perfektně odděluje řasy a tvaruje obočí. Vyrobeno ze syntetických vláken. Kosmetické štětce Artdeco, vyvinuté mezinárodními vizážisty s použitím těch nejkvalitnějších vláken, jsou ideální pro dosažení profesionálních výsledků.


Artdeco Štětec na minerální pudrový make-up (Brush for Mineral Powder Foundation)
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní štětec pro dokonalou aplikaci minerálního pudrového make-upu. Kosmetické štětce Artdeco, vyvinuté mezinárodními vizážisty s použitím těch nejkvalitnějších vláken, jsou ideální pro dosažení profesionálních výsledků. Zajišťují snadnou a precizní aplikaci.


Artdeco Štětec na obočí (Eyebrow Brush)
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální štětec na obočí z vysoce kvalitní sobolí srsti. Kosmetické štětce Artdeco, vyvinuté mezinárodními vizážisty s použitím těch nejkvalitnějších vláken, jsou ideální pro dosažení profesionálních výsledků.


Artdeco Štětec ve tvaru vějíře Fan Brush
419 Kč

Štětec ve tvaru vějíře Fan Brush vám pomůže vytvořit dokonalý vzhled vašeho makeu-upu. Tento štětec je ideální pro zdůraznění horních lícních kostí, středu čela a nosu.


Artdeco Štěteček na oční linky (Art Couture Eyeliner Brush)-15%
239 Kč

203 Kč

Akce

Profesionální štěteček na oční linky je vyrobený ze syntetických vláken. Kosmetické štětce Artdeco, vyvinuté mezinárodními vizážisty s použitím těch nejkvalitnějších vláken, jsou ideální pro dosažení profesionálních výsledků.


Beurer Kosmetické zrcadlo BS 59
1 045 Kč

Kosmetické zrcadlo BS 59 od značky Beurer nabízí jasné LED osvětlení, kvalitní chromový povrch a normalní + až 5-ti násobné zvětšení. .


Bobbi Brown Štětec na tvář (Full Coverage Face Brush)
1 399 Kč

S tímto kosmetickým štětcem na tvář se stane nanášení pudru, tvářenky nebo make-upu maličkostí. Jeho extra jemné štětiny vás prostě nadchnou! Zajistí profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci a přizpůsobí se každé části obličeje. .