Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100014668410

Bezdoteku Kosmetické zrcátko HOLYWOOD s LED žárovkami bílé

Bezdoteku Kosmetické zrcátko HOLYWOOD s LED žárovkami bílé

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Designové kosmetické make-up zrcátko Hollywood s LED žárovkami bílé, které vypadá jako z filmu. Užijte si líčení s dokonale osvětlenou pletí, kdy vám neunikne žádný detail. Stolní kosmetické make-up zrcátko s LED žárovkami je dostatečně široké, a to 30×45 cm. Celý popis
1 727 Kč
Prodává bezdoteku
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 727 Kč
S novou kartou za

13.7.2022 - 15.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Designové kosmetické make-up zrcátko Hollywood s LED žárovkami bílé, které vypadá jako z filmu. Užijte si líčení s dokonale osvětlenou pletí, kdy vám neunikne žádný detail. Stolní kosmetické make-up zrcátko s LED žárovkami je dostatečně široké, a to 30×45 cm. Krásně uvidíte kontury a nanesete perfektní líčení. Podle potřeby si můžete snadno upravit intenzitu svícení 12 LED žárovek, a to podle 3 přednastavenýchrežimů, jako je bílé studené světlo, bílé denní světlo a přirozené světlo. 

Stolní kosmetické make-up zrcátko s LED žárovkami je napájeno pomocí klasického adaptéru do zásuvky. Nemusíte tak řešit AAA baterie jako u jiných LED zrcátek. Kosmetické make-up zrcátko Hollywood s LED žárovkami bílé snadno položíte na kosmetický stolek, je stabilní a vyrobené z odolného ABS plastu a skla, díky tomu má dlouhou životnost.