Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100006856978

Bezdoteku Třípanelové kosmetické make-up zrcátko s led osvětlením velké černé

Bezdoteku Třípanelové kosmetické make-up zrcátko s led osvětlením velké černé

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Perfektní osvětlení pro detailní úpravy Proč právě toto zrcadlo? Celý popis
1 016 Kč
Prodává bezdoteku
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 016 Kč
S novou kartou za

13.7.2022 - 15.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Perfektní osvětlení pro detailní úpravy

Proč právě toto zrcadlo? Jádrem úspěchu tohoto kosmetického zrcadla je LED osvětlení v podobě 44 diod ukrytých pod led páskem, který jsou umístěn na centrálním zrcadle a umožňuje dokonalé vidění celé vizáže, čímž usnadňují líčení za jakéhokoli denního nebo večerního světla. Zároveň zrcadlo disponuje dotykovým senzorovým spínačem s možností plynulého stmívání a intenzitu svícení tak lze nastavit vzhledem k okolním světelným podmínkám. Právě takové světelné možnosti oceníte při nanášení líčidel a make-upu.

Boční zrcadla pro dokonalý look

Nestačí však pouze ideální osvětlení. Pro dosažení perfektního nalíčení je nezbytný nejen pohled zepředu, ale především z boků, aby kontury make-upu měly stejný odstín v přední části i směrem k lícím, uším a krku. Právě proto je LED zrcátko rozkládací velké tvořené třemi skládacími částmi. Boční zrcadla dokonale doplňují středové, které je prosvětlené LED diodami. Navíc lze zrcadlo otáčet o plných 360° a polohovat o 90°. Každá žena si tak najde přesný úhel pro dokonalé nalíčení.

Napájení přes USB

Zrcadlo lze jednoduše napájet přímo přes USB, příp. pomocí 4× AAA baterií (nejsou součástí balení). Velikost středového zrcadla je 37×24 cm. Zrcadlo lze jednoduše umístit pomocí podstavce s protiskluzovou podložkou na jakoukoli hladkou plochu, např. na kosmetický stolek. Zrcadlo se dodává v černém i bílém provedení.