Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100065180766

Pet tribe Odlehčovací postroj pro psa na zadní nohy

Pet tribe Odlehčovací postroj pro psa na zadní nohy

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pomůcka pro zvedání zadní části těla psa. Celý popis

Rozměry návleku

609 Kč
Prodává Crazy paws
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
609 Kč
S novou kartou za

31.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
2.9.2022 - 7.9.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Postroj je ideální na pooperační stavy, kdy je zadní část méně mobilní. Stejně je vhodný po operaci zadní části páteře nebo zadních končetin, při částečné imobilitě psa, při zotavování psa, při částečném dočasném ochrnutí, kdy je psovi nutné odlehčit zadní část těla. Ideální na asistenci velkým psům s problémy pohyblivosti nahoru a dolů po schodech nebo při nastupování a vystupování z vozidla. Ručky postroje pomohou psovi odlehčit zadní část těla a šetří vaši páteř. postroj má anální otvor a otvor na penis psa, aby pes mohl provést bez problémů svou toaletní potřebu. 

Pokyny k použití: Suchý zip zapněte psovi pevně kolem břišní části těla, ale jen tak, aby neměl omezené dýchání. Pomocí ruček jemně zvedejte a voďte svého miláčka. 

Materiál: Polyesterová konstrukce s pěnovou výplní pro větší pohodlí vašeho psa. Pokyny pro péči: V případě potřeby povrch očistěte teplou mýdlovou vodou, vysušte na vzduchu. 

Velikost:

 S: maximální hmotnost psa 5 –10kg
M: maximální hmotnost psa 10–25kg
 L: maximální hmotnost psa 25–35kg
 

Pooperační oblečení nelze vyměnit z hygienických důvodů! Proto je důležité správně změřit Vašeho miláčka před objednáním výrobku.

(V souladu s §1837 písm. g) Občanského zákoníku Z.č. 89/2012 Sb. cit.:" Možnost odstoupení do 14 dnů „bez důvodu“ se nevztahuje na zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit")