Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100065157274

Dogextreme Pooperační ochranné oblečení menší barevné

Dogextreme Pooperační ochranné oblečení menší barevné

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pooperační ochranné oblečení. Celý popis
Produkt se již neprodává
97 Kč
Zboží od: Crazy paws
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
97 Kč

Popis

Pooperační ochranné oblečení pro psa nebo kočku je vyrobeno z přírodní 100% bavlny. Udržuje ránu suchou s dostatečným přístupem vzduchu. Pooperační ochranná košilka je pro psa nebo kočku velmi přirozená a neomezuje v pohybu jako klasický límec. Zároveň působí jako dostatečná zábrana proti olizování a vytrhání stehů. Oblečení je velmi prodyšné a je možné jej prát při 30 ° C. Jednoduché zavazování na tkaničky. Doporučeno veterináři.

Pooperační ochranné oblečení nabízíme buď jednobarevné - tmavomodrá barva, nebo vícebarevné - různé barevné kombinace. Obrázky s barevným ochranným oblečením jsou pouze ilustrativní. Barevně se mohou lišit od konkrétního modelu.

Pooperační ochranné oblečení není možné vyměnit z hygienických důvodů! Proto je důležité správně změřit Vašeho miláčka před objednáním výrobku.

(V souladu s §1837 písm. g) Občanského zákoníku Z.č. 89/2012 Sb. cit.:" Možnost odstoupení do 14 dnů „bez důvodu“ se nevztahuje na zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit")