Popisovač 2691 Tablet pen černý

Značka: Náš kód: 100002257018
 Popisovač 2691 Tablet pen černý

Partnerský prodej

Popisovač 2691 Tablet pen černý

Vícefunkční liner k ovládání kapacitního displeje tabletů a chytrých telefonů (stylus). Speciální gumové zakončení, ERGO držení. Dokumentní,… Celý popis

75

75 Kč včetně DPH
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Vícefunkční liner k ovládání kapacitního displeje tabletů a chytrých telefonů (stylus). Speciální gumové zakončení, ERGO držení. Dokumentní, světlostálý, voděodolný inkoust. Je určen pro konstruktéry i k archivačním záznamům. Plastový hrot v kovové objímce, šířka stopy 0,3 mm.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Barva Černá
Šířka stopy 0,3
Značka Centropen
Permanent Ne
Tvar hrotu Jehlový