Počet nalezených produktů: 15

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Case Logic DCS101 - Sling popruh pro zrcadlovku
599 Kč

360 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento sling popruh dovoluje nejkratší čas mezi tím, kdy je vaše zrcadlovka volně zavěšená u boku a snímací polohou. Popruh umožňuje pohodlné nošení zrcadlovky podél těla objektivem dolů. Když přijde čas fotografovat, klouže spona zajišťující fotoaparát rychle a hladce po pásu a vy díky tomu nepropásnete svůj snímek.


Case Logic DHS101 - poutko na ruku
449 Kč

285 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Poutko na ruku je jednoduché řešení, které dělá vaše každodenní fotografování zábavnější. Lehce se pomocí stativového závitu připevní k fotoaparátu nastaví podle velikosti Vaší ruky. Získáte tím větší stabilitu, jistotu i pohodlí při fotografování.


Joby UltraFit Sling Strap Women (popruh)
1 266 Kč
+ doprava zdarma

Joby® UltraFit Sling Strap™ – originální ramenní popruh pro CSC a DSLR fotoaparáty. Díky Joby® patentované technologii nastavení délky popruhu lze rychle a bez nutnosti aretace nebo sejmutí z těla nastavit délku popruhu podle dané situace.


Peak Design Clutch
1 097 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Inovativní rychloupínací a rychle nastavitelný popruh na ruku pro fotoaparát. Když potřebujete, poskytuje Clutch pevné uchycení, současně jej však lze velmi rychle povolit pro lepší dosah na ovládací prvky fotoaparátu. Vyrobeno z prvotřídních materiálů a součástí (Hypalon, vycpávka z mikrovlákna a duralová přezka), inspirovaných a konstrukčně vycházejících z horolezeckého vybavení.


GGS FotoSpeed F1 rychloupínací popruh Kingkong
2 290 Kč

1 890 Kč
+ doprava zdarma

Masivní a snadno nastavitelný popruh na fotoaparát. 9cm široký neoprenový pás pro co nejmenší únavu při nošení.


GGS FotoSpeed F3 rychloupínací popruh Falcon
1 790 Kč

1 290 Kč
+ doprava zdarma

Popruh s kapsičkou pro uložení paměťové karty. Vhodný pro větší kompakty, bezzrcadlovky a menší zrcadlovky. Použití pro turistiku i na kolo. Široký neoprenový pás pro co nejmenší únavu při nošení.


GGS FotoSpeed F4 rychloupínací popruh Fox
1 790 Kč

1 490 Kč
+ doprava zdarma

Praktický a inovativní popruh s šíří 6,5 cm. Spodní strana s protiskluzovou úpravou. Popruh pruží v rozsahu 10cm a díky tomu pohlcuje rázy vzniklé chůzí nebo jízdou na kole.


GGS FotoSpeed F7 rychloupínací popruh Jaguar
3 590 Kč

2 990 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Popruh na obě ramena pro uchycení dvou fotoaparátů. Ramenní části jsou široké 6cm vyrobené z kombinace neoprénu a tkaniny. Na přední části ramenní části jsou oka pro uchycení drobného příslušenství. Vhodné pro reportáž, svatební a sportovní fotografy.


Peak Design Cuff

Peak Design Cuff

Hodnocení: 5
792 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Inovativní rychloupínací popruh na zápěstí. Totální jistota pro minimalisty. Nejméně nápadný a nejpohodlnější způsob, jak zabránit nechtěnému pádu nebo odcizení fotoaparátu. Jakmile vezmete fotoaparát do ruky, připojte jej k řemínku Cuff a váš fotoaparát je v mžiku připevněn a zabezpečen. Pokud ho zrovna nepoužíváte, můžete jej nosit kolem zápěstí jako náramek.


Peak Design Leash

Peak Design Leash

Hodnocení: 5
1 090 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Inovativní rychloupínací popruh pro fotoaparát. Leash je vhodný pro všechny fotoaparáty a situace. Jednoduše upravte Leash pro použití jako popruh na rameno, kolem krku, pojistku proti pádu přístroje, video stabilizátor a další. Když popruh nepotřebujete, lze jej jednoduše odepnout a schovat do kapsy, kabelky nebo foto brašny.


Peak Design Micro Anchor - sada kotviček - 4 ks
290 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sada 4 extra kotviček Anchor pro použití s libovolným Peak Design popruhem. S kotvičkami navíc můžete naše popruhy použít s druhým fotoaparátem, akční kamerou, dalekohledem, kompasem, láhví na vodu atd.


Peak Design Slide Summit Edition Lassen
1 779 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Inovativní a všestranný rychloupínací popruh pro fotoaparát. Lze použít jako popruh přes rameno, na rameni nebo kolem krku. 45mm široký popruh z materiálu podobného bezpečnostnímu pásu v autě má integrované polstrování pro pohodlné nošení. Slide má duralové nastavovací přezky a systém rychlých spojek Anchor Link. Balení obsahuje 4 kotvičky Anchor and 1 standardní rychloupínací destičku


Peak Design Systém rychlých spojek Anchor Links
549 Kč

490 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Spojky k popruhům Peak Design. Vlastníte popruh, který jste si zamilovali? Vylepšete si ho systémem rychlých spojek Anchor Links. Spojky Anchor Links připevníte na konce libovolného standardního popruhu kolem krku a získáte tak možnost bezpečného a velmi rychlého připnutí nebo odepnutí fotoaparátu. Balení obsahuje 4 kotvičky Anchor a 2 spojky. Kompatibilní se všemi popruhy s koncovkami širokými 12 mm a méně.