Počet nalezených produktů: 23

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Alberto Espresso pody 36 ks
145 Kč

135 Kč
+ doprava zdarma

Aromatické ohnivé espresso, šetrně praženo, s italským charakterem. Káva je porcovaná v ekologickém filtračním papíru. Každý obsahuje přesnou dávku kávy, takže příprava espressa je snadná a bez problémů ve všech pákových kávovarech.


Café Intención Ecológico Fair Trade BIO Pads 36x7g
189 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

100% Arabica a Fair Trade zrnka ze Střední a Jižní Ameriky s kořeněnou chutí, plnou vůní a sametově krémovou pěnou. Ekologicky pěstovaná káva pocházející z vybraných cerfitikovaných kávových plantáží. Snadná příprava kávy je díky přesné dávce v ekologickém filtračním papíru.


Eilles Gourmet Café Pads šest balení 96x7g
699 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Na základě pečlivého výběru jemných kávových zrnek se pyšní tato vzácná směs výraznou chuťí. Vysoce kvalitní odrůdy z horských oblastí Střední, Jižní Ameriky a východní Afriky. Snadná příprava kávy je díky přesné dávce ve filtračním papíru.


illy Espresso bez kofeinu ESE pody 18 ks
189 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Porcovaná káva Illy je bez kofeinu a i přes to si zachovala svou bohatou chuť a aroma. Praktické ESE pody usnadní a urychlí přípravu a zamezí nechtěnému rozsypání kávy a znečištění přístroje.


illy Espresso ESE pody 18 ks
189 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Illy porcovaná káva v ESE podech je středně pražená káva s bohatou a vyváženou chutí, které vévodí tóny karamelu a čokolády. ESE pody zajišťují snadnou přípravu kávy vhodnou jak doma, tak do kanceláře.


illy Espresso ESE pody 200 ks
1 699 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Illy Espresso je porcovaná káva v ESE podech, díky kterým je příprava kávy rychlá a bez nutnosti úklidu. Středně pražená káva má bohatou a vyváženou chuť s tóny karamelu a čokolády.


Intenso Arabica 150x ESE pody
1 043 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

150 ks ESE podů Arabica – kvalitní kávová zrna arabiky pěstovaná na brazilských plantážích. Karamel a kakao je to, co se odráží v chuti této lahodné kávy.


Intenso Classico 150x ESE pody
959 Kč

797 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

150 ks ESE podů Classico ve směsi arabiky a robusty převládají zrna arabiky. Jeho jemná chuť a krémová pěna je dalsím plusem těchto praktických podů.


IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks
750 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Caffe Izzo Grand Espresso Premium ESE pods obsahují podíl arabiky 92% a 8% robusty. Káva má extra silnou chuť s plným zemitým tělem. V balení naleznete 150 podů, které jsou balené tak, aby neztratily svou sílu a chuť.


IZZO Caffé Premium 100% Arabica, E.S.E. Pod 150ks
825 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Lahodná silná káva Izzo Premium Espresso je balena po porcích, aby si co nejdéle udržely svou kvalitu a čerstvost. V každé porci je silné, tmavé espresso. V balení naleznete 150 ks lahodné kávy.


Vergnano Espresso pods 4 x 18 ks
599 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Caffe Vergnano Espresso pody obsahují směs kávových zrn pro přípravu optimálního espressa. Výsledkem je krémová káva s bohatým aroma a trochu silnější chutí. Porcování v podech zaručuje rychlou přípravu bez uklízení.


Vergnano 100% Arabica pody 4 x 18 ks
579 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Jemná směs kávy arabica porcovaná v podech z ekologického filtračního papíru, to je Caffe Vergnano 100% Arabica. Má příjemnou chuť a díky porcování v podech jí připravíte rychle, snadno a bez zašpinění kávovaru.


Vergnano 100% Arabica pody 6 x 18 ks
1 001 Kč

749 Kč
+ doprava zdarma

Porcovaná káva Arabica v ESE podech je výběr těch nejkvalitnějších zrn z odrůdy Arabica, které prochází pomalým pražením. Výsledná chuť je tak jemná a příjemná. Praktické ESE pody zaručují snadnou a rychlou přípravu.


Vergnano Decaffeinato pody 4 x 18 ks
556 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Káva Decaffeinato je porcována v ESE podech vyrobených z ekologického filtračního papíru. Káva je vyrobena ze směsi kávových zrn odrůdy Arabica, je bez kofeinu, ale přitom si zachovává svojí bohatou chuť kávy.


Vergnano Decaffeinato pody 6 x 18 ks
1 001 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Praktické velké balení kávy Vergnano obsahuje 108 ks ESE podů s výběrovou kávou Arabica bez kofeinu. I přes to si káva zachovává svojí charakteristickou a plnou chuť, kterou si tak můžete vychutnat i před spaním.


Vergnano Espresso pody 6 x 18 ks
1 001 Kč

749 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Porcovaná káva Espresso je výběrová směs kávových zrna odrůdy Arabica a Robusta, které jí dávají středně silnou chuť, plné tělo a hustou pěnu. Porcování v ESE podech zajišťuje snadnou přípravu bez nutnosti čištění kávovaru.


Vergnano Gran Aroma pody 4 x 18 ks
647 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Gran Aroma je směs kávových odrůd Arabica a Robusta, které dávají šálku kávy bohatou chuť s lehce čokoládovým aroma. Mletá káva je porcovaná v praktických podech, které zajišťují rychlou přípravu kávy bez čištění kávovaru.


Vergnano Gran Aroma pody 6 x 18 ks
1 001 Kč

749 Kč
+ doprava zdarma

Káva Gran Aroma porcovaná v praktických ESE podech má bohatou, dlouhotrvající chuť, kterou doplňuje její přirozené čokoládové aroma. ESE pody Vám zaručují rychlou přípravu bez znečištění kávovaru a jeho následného úklidu.


Alberto Caffè Crema Pads 36x7g
145 Kč

135 Kč
+ doprava zdarma

Aromatická kořeněná káva s jemnou sametovou pěnou. Káva je porcovaná v ekologickém filtračním papíru. Každý obsahuje přesnou dávku kávy, takže příprava espressa je snadná a bez problémů ve všech pákových kávovarů.


Intenso Arabica ESE pody 50 ks
527 Kč

309 Kč
+ doprava zdarma

Intenso Arabica je pražená z kvalitních kávových zrn arabica pěstované na brazilských platnážích. Jemná chuť s nádechem kakaa se mísí s karamelovými tóny. E.S.E. pody jsou baleny samostatně a jsou ekologické.


Intenso Classico ESE pody 50 ks
491 Kč

309 Kč
+ doprava zdarma

Káva Intenso Classico je směs arabiky a robusty jemné chuti. Balení obsahuje 50 podů, díky kterým je příprava kávy naprosto jednoduchá, bez zbytečného odpadu a znečištění kávovaru a s ideálním dávkováním.


illy Espresso Dark ESE pody 18 ks
179 Kč
+ doprava zdarma

Porcovaná káva Illy Espresso Dark v praktických ESE podech prošla delším pražením, kterým získala intenzivní plnou chuť s hlubokými tóny kakaa. Hodí se na přípravu všech kávových specialit.


Barbera Kapsle Aromagic 2x25ks
399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Nové kompatibilní kapsle Aromagic s Nespresso kávovary z nejstarší italské pražírny Barbera. Vyznačující se vynikající chutí a silným aroma a to vše díky jemnému pražení.