Covim kapsle Orocrema pro Nespresso 10ks
89 Kč

Vynikající chuť kávy charakterizují známky čokolády a ořechů. Káva má příjemně jemné aroma a dokonalou cremu. Směs Arabica a Robusta.


Alberto Caffè Crema Pads 36x7g
145 Kč

137 Kč

Aromatická kořeněná káva s jemnou sametovou pěnou. Káva je porcovaná v ekologickém filtračním papíru. Každý obsahuje přesnou dávku kávy, takže příprava espressa je snadná a bez problémů ve všech pákových kávovarů.


Alberto Espresso pody 36 ks
145 Kč

135 Kč

Aromatické ohnivé espresso, šetrně praženo, s italským charakterem. Káva je porcovaná v ekologickém filtračním papíru. Každý obsahuje přesnou dávku kávy, takže příprava espressa je snadná a bez problémů ve všech pákových kávovarech.


Barbera Kapsle Aromagic 2x25ks
399 Kč

349 Kč

Akce

Nové kompatibilní kapsle Aromagic s Nespresso kávovary z nejstarší italské pražírny Barbera. Vyznačující se vynikající chutí a silným aroma a to vše díky jemnému pražení.


Eilles Gourmet Café Pads šest balení 96x7g
699 Kč

399 Kč

Na základě pečlivého výběru jemných kávových zrnek se pyšní tato vzácná směs výraznou chuťí. Vysoce kvalitní odrůdy z horských oblastí Střední, Jižní Ameriky a východní Afriky. Snadná příprava kávy je díky přesné dávce ve filtračním papíru.


illy Espresso bez kofeinu ESE pody 18 ks
189 Kč

179 Kč

Porcovaná káva Illy je bez kofeinu a i přes to si zachovala svou bohatou chuť a aroma. Praktické ESE pody usnadní a urychlí přípravu a zamezí nechtěnému rozsypání kávy a znečištění přístroje.


illy Espresso Dark ESE pody 18 ks
179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Porcovaná káva Illy Espresso Dark v praktických ESE podech prošla delším pražením, kterým získala intenzivní plnou chuť s hlubokými tóny kakaa. Hodí se na přípravu všech kávových specialit.


illy Espresso ESE pody 18 ks
189 Kč

179 Kč

Illy porcovaná káva v ESE podech je středně pražená káva s bohatou a vyváženou chutí, které vévodí tóny karamelu a čokolády. ESE pody zajišťují snadnou přípravu kávy vhodnou jak doma, tak do kanceláře.


illy Espresso ESE pody 200 ks
1 699 Kč

1 499 Kč

Illy Espresso je porcovaná káva v ESE podech, díky kterým je příprava kávy rychlá a bez nutnosti úklidu. Středně pražená káva má bohatou a vyváženou chuť s tóny karamelu a čokolády.


Intenso Arabica 150x ESE pody
1 043 Kč

799 Kč

150 ks ESE podů Arabica – kvalitní kávová zrna arabiky pěstovaná na brazilských plantážích. Karamel a kakao je to, co se odráží v chuti této lahodné kávy.


Intenso Arabica ESE pody 50 ks
527 Kč

309 Kč

Intenso Arabica je pražená z kvalitních kávových zrn arabica pěstované na brazilských platnážích. Jemná chuť s nádechem kakaa se mísí s karamelovými tóny. E.S.E. pody jsou baleny samostatně a jsou ekologické.


Intenso Classico 150x ESE pody
959 Kč

799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

150 ks ESE podů Classico ve směsi arabiky a robusty převládají zrna arabiky. Jeho jemná chuť a krémová pěna je dalsím plusem těchto praktických podů.


Intenso Classico ESE pody 50 ks
491 Kč

309 Kč

Káva Intenso Classico je směs arabiky a robusty jemné chuti. Balení obsahuje 50 podů, díky kterým je příprava kávy naprosto jednoduchá, bez zbytečného odpadu a znečištění kávovaru a s ideálním dávkováním.


Intenso Intenso Mexico 50 ks ESE pody
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Porcovaná káva v praktických ESE podech s průměrem 44 mm. Kvalitní zrna odrůdy arabica Intenso Mexico 50 ks vás oslní jemnou chutí a bohatou krémovou pěnou. Díky ESE podům bude příprava navíc velmi jednoduchá, rychlá a bez zbytečného znečištění vašeho kávovaru.


IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks
750 Kč

639 Kč

Akce

Caffe Izzo Grand Espresso Premium ESE pods obsahují podíl arabiky 92% a 8% robusty. Káva má extra silnou chuť s plným zemitým tělem. V balení naleznete 150 podů, které jsou balené tak, aby neztratily svou sílu a chuť.


IZZO Caffé Premium 100% Arabica, E.S.E. Pod 150ks-21%
825 Kč

649 Kč

Akce

Lahodná silná káva Izzo Premium Espresso je balena po porcích, aby si co nejdéle udržely svou kvalitu a čerstvost. V každé porci je silné, tmavé espresso. V balení naleznete 150 ks lahodné kávy.


Vergnano Espresso pods 4 x 18 ks
599 Kč

469 Kč

Caffe Vergnano Espresso pody obsahují směs kávových zrn pro přípravu optimálního espressa. Výsledkem je krémová káva s bohatým aroma a trochu silnější chutí. Porcování v podech zaručuje rychlou přípravu bez uklízení.


Vergnano 100% Arabica pody 4 x 18 ks
579 Kč

469 Kč

Jemná směs kávy arabica porcovaná v podech z ekologického filtračního papíru, to je Caffe Vergnano 100% Arabica. Má příjemnou chuť a díky porcování v podech jí připravíte rychle, snadno a bez zašpinění kávovaru.


Vergnano Espresso pody 6 x 18 ks
1 001 Kč

749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Porcovaná káva Espresso je výběrová směs kávových zrna odrůdy Arabica a Robusta, které jí dávají středně silnou chuť, plné tělo a hustou pěnu. Porcování v ESE podech zajišťuje snadnou přípravu bez nutnosti čištění kávovaru.


Vergnano Gran Aroma pody 4 x 18 ks
647 Kč

469 Kč

Gran Aroma je směs kávových odrůd Arabica a Robusta, které dávají šálku kávy bohatou chuť s lehce čokoládovým aroma. Mletá káva je porcovaná v praktických podech, které zajišťují rychlou přípravu kávy bez čištění kávovaru.


Vergnano Gran Aroma pody 6 x 18 ks
1 001 Kč

749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Káva Gran Aroma porcovaná v praktických ESE podech má bohatou, dlouhotrvající chuť, kterou doplňuje její přirozené čokoládové aroma. ESE pody Vám zaručují rychlou přípravu bez znečištění kávovaru a jeho následného úklidu.


Café Intención Ecológico Fair Trade BIO Pads 36x7g
189 Kč

179 Kč

100% Arabica a Fair Trade zrnka ze Střední a Jižní Ameriky s kořeněnou chutí, plnou vůní a sametově krémovou pěnou. Ekologicky pěstovaná káva pocházející z vybraných cerfitikovaných kávových plantáží. Snadná příprava kávy je díky přesné dávce v ekologickém filtračním papíru.


Vergnano Decaffeinato pody 4 x 18 ks
556 Kč

469 Kč

Káva Decaffeinato je porcována v ESE podech vyrobených z ekologického filtračního papíru. Káva je vyrobena ze směsi kávových zrn odrůdy Arabica, je bez kofeinu, ale přitom si zachovává svojí bohatou chuť kávy.


Intenso Intenso Costarica 50 ks ESE pody
349 Kč

Porcovaná káva v praktických ESE podech s průměrem 44 mm. Kvalitní zrna odrůdy arabica Intenso Costarica 50 ks vás oslní jemnou chutí a bohatou krémovou pěnou. Díky ESE podům bude příprava navíc velmi jednoduchá, rychlá a bez zbytečného znečištění vašeho kávovaru.


Intenso Intenso Guatemala 50 ks ESE pody
349 Kč

Porcovaná káva v praktických ESE podech s průměrem 44 mm. Kvalitní zrna odrůdy arabica Intenso Guatemala 50 ks vás oslní jemnou chutí a bohatou krémovou pěnou. Díky ESE podům bude příprava navíc velmi jednoduchá, rychlá a bez zbytečného znečištění vašeho kávovaru.


Intenso Intenso mix ese podů 6×10 (60 ks)
419 Kč

Mix 3 druhů porcované kávy v praktických ESE podech s průměrem 44 mm. Kvalitní zrna odrůdy arabica Intenso 60 ks vás oslní jemnou chutí a bohatou krémovou pěnou. Díky ESE podům bude příprava navíc velmi jednoduchá, rychlá a bez zbytečného znečištění vašeho kávovaru. V balení najdete oblíbené kávy z Kostariky, Mexika a Guatemaly.


Vergnano 100% Arabica pody 6 x 18 ks
1 001 Kč

749 Kč

Porcovaná káva Arabica v ESE podech je výběr těch nejkvalitnějších zrn z odrůdy Arabica, které prochází pomalým pražením. Výsledná chuť je tak jemná a příjemná. Praktické ESE pody zaručují snadnou a rychlou přípravu.


Vergnano Decaffeinato pody 6 x 18 ks
1 001 Kč

649 Kč

Praktické velké balení kávy Vergnano obsahuje 108 ks ESE podů s výběrovou kávou Arabica bez kofeinu. I přes to si káva zachovává svojí charakteristickou a plnou chuť, kterou si tak můžete vychutnat i před spaním.