Power Plate Power Plate Move
89 500 Kč

Vibrační fitness stroj Power Plate Move vám umožní trénovat efektivně bez velkého úsilí. Tvaruje postavu, zlepšuje fyzickou kondici, zvyšuje svalovou sílu, redukuje celulitidu, regeneruje a podporuje nervosvalové funkce.

Power Plate Power Plate Personal
58 500 Kč

Vibrační stroj Power Plate Personal vám umožní efektivně trénovat z pohodlí domova. Tvaruje postavu, redukuje váhu, odstraňuje celulitidu, zlepšuje fyzickou kondici, zrychluje metabolismus, rychle aktivuje svalstvo, regeneruje a podporuje nervosvalové funkce.

BROTHER Posilovací věž HG4800
18 995 Kč 17 995 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brother HG4800 je posilovací věž pro komplexní procvičování všech partií těla. Čtyři základní stanoviště a důmyslný systém kladek umožňuje minimálně 72 druhů cviků na všechny části těla.

MARBO Sport protisměrné kladky MS-W106
16 499 Kč
+ doprava zdarma

Nejnovější model protisměrné kladky MS-W106 ze série SEMI PRO je multifunkční zařízení, které je vybaveno nejnovějším regulačním systémem nastavení. Díky tomuto řešení jde o ideální stroj, který Vám umožní procvičit velké množství

SEDCO Sedco hrazda do dveří CHROM UNI PLE905
269 Kč 245 Kč

Akce

Hrazda do dveří CHROM PLE905: Univerzální hrazda do dveří pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně.

Spartan Sedco MAGIC CORE

Spartan Sedco MAGIC CORE

Hodnocení: 3
1 190 Kč 1 130 Kč

Akce

Posilovač SMART MAGIC CORE SIX IN ONE SPARTANPosilněte břišní svalstvo tímto posilovačem, který se zaměřuje na všechny svaly středu těla s největší přesností – horní, střední, spodní část břišního svalstva a na šikmé břišní svaly.

EFFEA Hrazda multifunkční Effea 811
553 Kč

Hrazda multifunkční Effea 811Hrazda pro intenzivní silový trénink, kterou lze jednoduchým manévrem zavěsit do dveřních zárubní.

Sveltus Push and pull bar set OSFA
699 Kč

Umožňuje provádět přítahy, hluboké kliky a působí jako držák nohou při sedlezích. Ochranná pěna pro větší pohodlí. Pro rámy dveří o šířce 61 až 82 cm. Nepoužívejte obráceně. Součástí je brožura s cviky.

SEDCO Sedco Total Care

SEDCO Sedco Total Care

Hodnocení: 1
697 Kč

Posilovač břišních svalů TOTAL CORES tímto posilovačem břišních svalů budete pohodlně tvarovat horní, střední a dokonce i boční břišní svaly.Cvičení zvládne takřka každý.

Master posilovací věž Arés
6 990 Kč
+ doprava zdarma

Posilovací věž MASTER Arés je základní věží z řady posilovacích věží MASTER.

SEDCO Sedco hrazda do dveří Fast 9050, 3099
369 Kč

Univerzální hrazda do dveří pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazda lze snadno upevnit do vrchní části dveří pro přítahy a posilování zad a paží i do spodní části dveří pro sedy-lehy a posilování břišních svalů.

Nástěnná posilovací věž multifunkční černá
18 894 Kč
+ doprava zdarma

Tato multifunkční fitness věž v sobě kombinuje stroj na kliky, přitahovací tyč a lavici na sedy lehy. Nabízí vám tedy širokou řadu cviků, jako je přitahování, vytahování, kliky, cvičení na nohy nebo sedy lehy. Celý stroj si můžete výškově nastavit pomocí háčků. Posilovací věž je vybavená 6 měkkými r

Palomar Červené magnetické světlo na jízdní kolo Palomar Lucetta
809 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte dost ukradených světel z vašeho jízdního kola? Tak to si toto magnetické světýlko Lucetta od značky Palomar přímo zamilujete. Je na magnet a ve chvíli, kdy ho přiložíte ke kovovému rámu jízdního kola, začne svítit. Když kolo někde necháte, jen světýlko sejmete a vezmete si jej s sebou.

Body-Solid Posilovací věž G2B Home Gym
46 290 Kč 43 290 Kč
+ doprava zdarma

Posilovací věž s patentovaným dvouúhlovým systémem rukojetí Bi-ANGULAR, rozšiřitelná o další příslušenství.

Le Studio Míč Le Studio Ballon Vintage
709 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nečekejte, že jakmile jednou vaši rodinní příslušníci objeví značku Le Studio, budete mít ještě někdy šanci jen tak lelkovat a nudit se!

Domácí posilovna bez závaží
5 212 Kč
+ doprava zdarma

Tato všestranná posilovací věž může být využita k posílení velkého segmentu svalových skupin. Je vhodná pro cvičení se závažími (není součástí balení) a má nastavitelné stabilizační nohy s třemi možnými polohami. Speciální bezpečnostní držáky poskytují při cvičení extra bezpečnost.

Elektrický běžecký pás, 100 x 56 cm, 3'' LCD displej, 500 W
7 852 Kč
+ doprava zdarma

Tento elektrický běžecký pás je ideální prostředek, jak zhubnout a pracovat na své fyzičce v pohodlí svého domova. Jelikož si můžete nastavit rychlost od 1 do 6 km/h, tento pás je vhodný jak pro chůzi, tak běh. Náš skládací trenažér je vybaven LCD displejem o rozměrech 3 palce (8 cm), na kterém může

Finnlo Posilovací věž Autark 1500
39 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Finnlo Autark 1500 je stabilní a dobře polohovatelná multifunkční věž pro domácí posilovací trénink.

Finnlo Posilovací věž Bio Force
36 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Posilovací stroj Bio Force. Posilovací stroj má písty plněné dusíkem, zajišťující neuvěřitelné hladké a plynulé nastavování zátěže.

Mini běžící pás skládací 93 x 36 cm černý
5 361 Kč
+ doprava zdarma

Tento manuální běžecký pás vám umožní trénovat doma, kdykoli budete chtít. Běžecká plocha tohoto pásu je 93 × 36 cm. Pás rozběhnete pohybem vpřed. Čím rychleji kráčíte, tím rychleji se pás pohybuje. Jeho protiskluzový povrch je pohodlný a bezpečný. Monitor, který je součástí běžeckého pásu, sleduje

Nástěnná posilovací bradla černá
2 937 Kč
+ doprava zdarma

Tato nástěnná bradla patří mezi profesionální fitness vybavení, které se používá k posilování tricepsů prováděním dipů a břišních svalů přitahováním kolen k hrudi. Tato bradla mají 4 rukojeti, která jsou vyrobena z měkkého materiálu pro lepší uchopení, a silně polstrované opěrky pro lokty a záda pro

Posilovací stanice Multi-gym M3
110 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Špičkové multifunkční zařízení FINNLO MAXIMUM M3 multi-gym nabízí možnosti pro cvičení více než 40 cviků.

Posilovací věž 140 x 145 x 214 cm žluto-černá
17 898 Kč
+ doprava zdarma

Tato multifunkční fitness věž toho hodně vydrží a zajistí vám bezpečí při cvičení. Je určená na dřepy, kliky na bradlech a shyby. Fitness věž měří 140 cm na šířku, 145 cm na hloubku a 214 cm na výšku. Jinými slovy vám dopřeje dostatek prostoru na nejrůznější cviky. Navíc disponuje i nezvykle širokou

Stojan na kotouče , činky , a tyče
3 269 Kč
+ doprava zdarma

Tento stojan pro činky a závaží je navržen tak , aby udržel činky , závaží a tyče organyzované a nikoli na podlahy . Vychází vstříc většině velikostí a stylů činek , včetně neoprenu a litiny . Stabilní rám se dvěma policemi vám pomůže udržet čistší domácí posilovnu tím , že vám poskytne místo kde za

Sveltus Gym door bar OSFA
559 Kč

Posilovací tyč do dveří. Lze přizpůsobit do dveřních rámů o rozměrech 62 cm až 96 cm. Ideální pro budování svalové hmoty na zádech, trapeziích, pažích a hrudníku. Nepoužívejte obráceně. Včetně montážních nástrojů. Materiál: ocelová tyč a pěnová rukojeť.

Sveltus Training Bar OSFA
979 Kč

Multifunkční tréninková, posilovací hrazda poskytuje širokou škálu cviků, jako jsou přitahování, velmi efektivní budování svalstva rukou, ramen, zad, hrudníku a břišních svalů.Lze přizpůsobit na 60cm až 90cm dveřní rámy.Nepoužívejte obráceně.Materiál: Ocelové a pěnové rukojeti.

Víceúčelový posilovací stroj
13 016 Kč
+ doprava zdarma

Tato domácí posilovna je skvělou volbou pro ty, které cvičení baví. S její pomocí můžete procvičit celé tělo, a to přímo u sebe doma. Díky ní konečně získáte fyzičku a zapracujete na svých svalech. Pokud budete dodržovat správné stravování a dostanete se do kalorického deficitu, podaří se vám i zhub

BROTHER Posilovací věž HG4600
10 350 Kč

Posilovací věž umožňuje cvičit až 76 různých cviků. Zátěž je možné nastavit až do 76 kg. Konstrukce z oceli je velmi kvalitní, robustní a odolná. BROTHER Posilovací věž HG4600 je vhodná pro každého nadšené sportovce, který si zařizuje domácí posilovnu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Posilovací stroje.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Posilovací stroje výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Posilovací stroje akce.