10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Posilovací stroje a lavice na posilování

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
ACTI-FIT MK-E001 magnetický eleptický trenažér tectake Posilovací lavice Cuttler 129x55x70cm - černá
ACTI-FIT MK-E001 magnetický eleptický trenažér

Magnetický eleptický trenažér MK-E001 od značky ACTI-FIT. Celkem 8 nastavitelných poloh zátěže. Přehledný digitální displej se snadným ovládáním umožňuje měřit čas, rychlost, ujeté km, kalorie, tep. Součástí je i 4kg setrvačník. Hmotnost 13 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
ACRAsport Eliptical BE53E tectake Posilovací lavice Cuttler 129x55x70cm - černá
ACRAsport Eliptical BE53E

Kvalitní programovatelný BROTHER Eliptical BE53E nabízí komfortní nastavení zátěže pomocí elektromotoru. Trenažér je vybaven sofistikovaným computerem s pokročilými funkcemi jako je například hlídání tepové frekvence či body fat programem. Celý systém je pro maximální pohodlí napájen adaptérem ze sítě.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
tectake Posilovací lavice Cuttler 129x55x70cm - černá tectake Posilovací lavice Cuttler 129x55x70cm - černá
tectake Posilovací lavice Cuttler 129x55x70cm - černá

Udělejte velký krok na cestě ke svému vysněnému tělu s posilovací sedací lavicí od tectake. Intenzitu cvičení lze přizpůsobit vlastní kondici díky možnosti nastavení výšky. Dva expandéry a přiložené činky umožňují také cvičení hrudníku, zad a paží. Polstrovaná plocha na ležení a opěrky nohou pota…

můžete mít 12.12. - 14.12.

tectake Posilovací lavice na břicho a záda - 89 x 69 x 88 cm tectake Posilovací lavice na břicho a záda - 89 x 69 x 88 cm
tectake Posilovací lavice na břicho a záda - 89 x 69 x 88 cm

Rozšiřte svůj fitness plán o funkční posilovač zad a břicha od tectake. Ideální tréninkové podmínky, flexibilní lavici lze nastavit v pěti různých výškách. Protiskluzové plastové krytky a kvalitní polstrování zaručují bezpečnost a pohodlí při každém cvičení. Po použití lze praktické sportovní vyb…

můžete mít 12.12. - 14.12.

Trizand Magnetický veslařský trenažér TRIZAND tectake Posilovací lavice na břicho a záda - 89 x 69 x 88 cm
Trizand Magnetický veslařský trenažér TRIZAND

VÝCVIK VEslařů UŽITEČNÉ VYBAVENÍ – magnetický veslařský trenažér je nepostradatelnou pomůckou v domácí posilovně, která efektivně zaměstnává všechny svaly těla: od paží přes břicho až po lýtka. Umožňuje posilovat: hrudník, paže, ruce, břicho, hýždě i stehna a lýtka. Je to také skvělý přístroj, díky

můžete mít 15.12.

SkyShowtime zdarma
ACRAsport Eliptical BE42 tectake Posilovací lavice na břicho a záda - 89 x 69 x 88 cm
ACRAsport Eliptical BE42

Moderní crossový trenažér. BROTHER Eliptical BE42 nabízí 8 stupňů nastavení zátěže díky magnetické brzdě. Trenažér má středovou osu na 3 speciálních kuličkových ložiskách a je vybaven computerem s užitečnými funkcemi. Převod je zajištěn plochým řemenem, který zaručuje tichý chod vhodný do domácnosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
ACRAsport Eliptical BE540 ACRAsport Eliptical BE540
ACRAsport Eliptical BE540

Kvalitní magnetický Brother Eliptical BE540 disponuje magnetickou brzdou s plynulým nastavením zátěže. Převod plochým řemenem zajišťuje tichý chod vhodný do domácnosti. Stroj je vybaven computerem s funkcemi jako měření tepové frekvence, rychlosti, vzdálenosti, času.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
ACRAsport Eliptical BE91E ACRAsport Eliptical BE540
ACRAsport Eliptical BE91E

Elektrický programovatelný BROTHER Eliptical BE91E je nejvyšším modelem značky v tomto segmentu a je vybaven všemi moderními prvky. Dominantou trenažéru je 7 palcový display obsahující sofistikovaný počítač se širokou škálou přednastavených módů. Trenažér je napájen ze sítě pomocí adaptéru, který je obsažen v balení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
ACRAsport GB4600 ACRAsport Eliptical BE540
ACRAsport GB4600

Pás patří mezi velice kvalitní běžecké pásy, pro domácí použití. Pohon pásu je zajištěný elektromotorem o stálém výkonu 3,0 HP a maximálním výkonu 6,0 HP a nastavitelnou rychlostí v rozmezí 0–22 km/hod. Rukojeti na ovládacím panelu jsou opatřeny snímačem tepové frekvence. Pás je dále vybavený 99 různými přednastavenými programy s různou intenzitou běhání s úpravami náklonu, a tím i intenzity zátěže. Dále je možné naprogramovat si 3 vlastní uživatelské programy, pokud by nabídka přednastavených programů nevyhovovala. LCD display 7" zobrazuje veškeré potřebné údaje – čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci,úhel náklonu, body fat – množství tělesného tuku a spoustu dalších údajů, které jsou popsány v podrobném návodu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
ACRAsport Magnetický rotoped BC42 ACRAsport Magnetický rotoped BC42
ACRAsport Magnetický rotoped BC42

BROTHER BC42 je kvalitní magnetický rotopedvícefunkčním computerem. Výhodou je tichý chod, který umožňuje umístění stroje v obytných prostorách.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
ACRAsport Běžecký pás GB3400 ACRAsport Magnetický rotoped BC42
ACRAsport Běžecký pás GB3400

Běžecký pás od značky BROTHER s měnitelnou rychlostí v rozmezí od 1 do 6 km/h. Nosnost 100 kg. Délka pásu 90 cm. Šířka pásu 36 cm. Počítač s LCD displejem měřící čas, rychlost, vzdálenost, spotřebu kalorií, puls. Celkem 12 přednastavených programů. Obsahuje 6-ti bodový odpružený pás z polyuretanu. Hmotnost 33 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
ACRAsport Běžecký pás GB3500/1 ACRAsport Magnetický rotoped BC42
ACRAsport Běžecký pás GB3500/1

Běžecký pás od značky BROTHER s měnitelnou rychlostí v rozmezí od 1 do 8 km/h. Nosnost 110 kg. Délka pásu 110 cm. Šířka pásu 40 cm. Počítač s LCD displejem měřící čas, rychlost, vzdálenost, spotřebu kalorií, puls. Celkem 12 přednastavených programů. Obsahuje 6-ti bodový odpružený pás z polyuretanu. Hmotnost 35 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL