Villager Postřikovač Terra 5l
389 Kč

TERRA je nový ruční postřikovač od VILLAGER s objemem nádrže 5 litrů. Odolný postřikovač s maximálním pracovním tlakem 3 bary, nízkou hmotností a dlouhou životností jako stvořený pro každého zahradníka nebo.

Villager Prodlužovací tyčka SL 15
279 Kč

Kvalitní, nastavitelná prodlužovací tyčka kompatibilní s postřikovači VILLAGER (VBS 16 Li, Terra). Hliníková prodlužovací tyčka má délku 150 centimetrů. Nastavitelná Materiál: Hliník Délka: 150 cm
.

Villager Akumulátorový postřikovač VBS 16 Li-ion
3 095 Kč

Akumulátorový postřikovač Villager VBS 16 Li-ion je jeden z našich nejoblíbenějších produktů. Můžete ho jednoduše a pohodlně použít doma ve vlastní zahrádce. Své využití najde však i ve velkých zahradách s.

Villager Postřikovač Terra 12l
619 Kč

TERRA je nový ruční postřikovač od VILLAGER s objemem nádrže 12 litrů. Odolný postřikovač s maximálním pracovním tlakem 3 bary, nízkou hmotností a dlouhou životností je jako stvořený pro každého zahradníka.

Villager Prodlužovací tyčka SL 7
179 Kč

Kvalitní, nastavitelná prodlužovací tyčka kompatibilní s postřikovači VILLAGER (VBS 16 Li, Terra). Hliníková prodlužovací tyčka má délku 75 centimetrů. Nastavitelná Materiál: Hliník Délka: 75 cm
.

Villager Benzínový rosič DM 14 PE
5 174 Kč

Motorový rosič Villager DM 14 PE je ideálním pomocníkem pro vysoce kvalitní aplikaci pesticidů v trvalých sadech, v lesních porostech nebo při výsadbě ovoce a zeleniny. Také je tento motorový rozprašovač účinný a.

Villager Postřikovač MONICA 5l
389 Kč

Postřikovač VILLAGER MONICA 5l o objemu 5 litrů. Tento šikovný pomocík poskytuje kvalitní aplikace pesticidů v trvalých sadech, lesních porostech, v rostlinách, na plodiny na orné půdě či na nezemědělských.

Villager Benzínový postřikovač PS 15 E
4 389 Kč

Motorový postřikovač Villager PS 15 E poskytuje vysoce kvalitní aplikaci pesticidů v trvalých sadech, v lesních porostech nebo při výsadbě ovoce a zeleniny. Používá se především při prevenci a léčbě chorob a.

Villager Postřikovač MONICA 12l
879 Kč

Postřikovač VILLAGER MONICA 12l s objemem 12 litrů. Tento šikovný pomocník poskytuje kvalitní aplikace pesticidů v trvalých sadech, lesních porostech, v rostlinách, na plodiny na orné půdě či na nezemědělských.

Villager Rozmetač granulí VHS 10
999 Kč

Kvalitní, lehký rozmetač granulí Villager VHS 10 s dosahem až do 7 metrů. Váží jen 2 kg a má jednoduché ovládání. Tento model má zásobník o objemu 10 litrů. Objem nádrže: 10 lDosah až do 7 metrůHmotnost:.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Postřikovače.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Postřikovače výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Postřikovače akce.