Canpol babies Kolotoč plyšový s projektorem Hvězdičky růžový

Hodnocení: 5 1 hodnocení Značka: Canpol babies Náš kód: 1333736002
Už jen 12 kusů

Doprava zdarma

Canpol babies Kolotoč plyšový s projektorem Hvězdičky růžový

AKCE: Dodatečná sleva 10 % na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7. 10. do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!
Plyšový hudební kolotoč pomůže vašemu děťátku večer krásně usnout. Je určen nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Kolotoč je vybaven projektorem, hudebním strojkem a plyšovými hvězdičkami. Díky mnoha funkcím má pozitivní vliv na vizuálně-sluchovou koordinaci dítěte. Projektor promítá v různých barvách, k dispozici 25 melodií přírody, dálkové ovládání. Celý popis

1290
5 1

1 290 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1333736002

Popis

Popis produktu

Plyšový hudební kolotoč pomůže vašemu děťátku večer krásně usnout. Je určen nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Kolotoč je vybaven projektorem, hudebním strojkem a plyšovými hvězdičkami. To vše spolehlivě zaujme vaše miminko. Díky mnoha funkcím má pozitivní vliv na vizuálně-sluchovou koordinaci dítěte. Projektor promítá hvězdy a měsíce v různých barvách. Příjemné melodie a zvuky přírody uklidní vaše miminko před spaním. K dispozici je výběr až 25 různých melodií. Dálkové ovládání umožňuje zapínat a vypínat kolotoč z dálky, ať své děťátko nevzbudíte. Kolotoč se po 40 minutách vypne automaticky.

  • Projektor promítá hvězdy a měsíce v různých barvách.
  • Příjemné melodie a zvuky přírody uklidní vaše miminko před spaním. K dispozici je výběr až 25 různých melodií.
  • Dálkové ovládání umožňuje zapínat a vypínat kolotoč z dálky, ať své děťátko nevzbudíte.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Otáčení ano
Melodie ano
Doporučený věk od narození
Projektor ano
Dálkové ovládání ano
Barva

Barva

růžová