DeCuevas 55134 Dřevěná postýlka pro panenky s doplňky Magic Maria
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná postýlka pro panenky s doplňky Magic Maria 2020, z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry, jistě zaujme svým designovým provedením, které je velmi nápadité. Obě čela postýlky jsou ve tvaru žabičky.

DeCuevas SKY Novorozenecká postýlka pro panenky s doplňky
1 399 Kč 1 289 Kč

Novorozenecká postýlka pro panenky s doplňky SKY s funkcí společného spaní, kterou umožňuje sklápěcí bočnice postýlky. Součástí postýlky je také polštářek ve tvaru zabaleného bonbonu.

DeCuevas 51234 Novorozenecká postýlka pro panenky s funkcí společného spaní Magic Maria
1 499 Kč

Novorozenecká postýlka pro panenky s funkcí společného spaní je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce. Toto umožňuje sklápěcí bočnice postýlky, polohovací nohy a nastavitelná výška postýlky ve třech výškových úrovních. Postýlku lze díky tomu snadno umístit přímo k dětské posteli malé maminky.

DeCuevas 53034 Skládací postýlka pro panenky s 5 funkčními doplňky Magic Maria
2 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládací postýlka pro panenky s 5 funkčními doplňky Magic Maria 2020 je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou. Tuto kolekci zdobí jemné třpytivé krajkové lemování s flitry v šedostříbrné barvě. U holčiček je oblíbená díky svému rozmanitému příslušenství a úložnému prostoru.

DeCuevas 51034 Pojízdná postýlka pro panenky s nebesy a doplňky Magic Maria-24%
1 999 Kč 1 509 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pojízdná postýlka pro panenky s nebesy a doplňky je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry. Díky otáčivým kolečkám nemusí zůstat stát v pokojíčku, ale může se snadno i s panenkou převést do jiné místnosti.

DeCuevas 54929 Dřevěná postýlka pro panenky DOMEČEK s doplňky Martin-26%
2 999 Kč 2 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná postýlka pro panenky DOMEČEK s doplňky Martin 2019 je z velmi úspěšné chlapecké kolekce Martin, pro kterou je typická kombinace šedé a světlounce modré barvy s veselými bílými obláčky, růžovými hvězdičkami a bleděmodrými kapičkami. Je krásným doplňkem do dětského pokojíčku.

DeCuevas 50035 Cestovní postýlka pro panenky
699 Kč 599 Kč

Cestovní postýlka pro panenky z inovované kolekce SKY 2020 v moderních šedobílých barvách, je krásným doplňkem dívčího pokojíčku. Její čistý design podtrhují dvě malé slůňátka visící na bocích a růžové doplňky, díky kterým působí velmi vesele.

DeCuevas 53134 Moje první postýlka pro panenky s doplňky Magic Maria
1 599 Kč

Moje první postýlka pro panenky Magic Maria 2020, z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry, je u holčiček oblíbená díky svému rozmanitému příslušenství a úložnému prostoru. Tuto kolekci zdobí jemné třpytivé krajkové lemování s flitry v šedostříbrné barvě.

DeCuevas 55129 Dřevěná kolébka pro panenky s doplňky Martin
1 199 Kč 1 089 Kč

Dřevěná kolébka pro panenky s doplňky je z velmi úspěšné chlapecké kolekce Martin 2019, pro kterou je typická kombinace šedé a světlounce modré barvy s veselými bílými obláčky, růžovými hvězdičkami a bleděmodrými kapičkami. Obě čela kolébky jsou ve tvaru bílého obláčku, který právě spinká.

DeCuevas 51134 Pojízdná postýlka pro panenky se stříškou a doplňky Magic Maria
1 499 Kč

Pojízdná postýlka pro panenky se stříškou a doplňky Magic Maria 2020, z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry, potěší každou malou holčičku. Díky otáčivým kolečkám nemusí zůstat stát v pokojíčku, ale může jí snadno i s panenkou převést do jiné místnosti. Má nízkou konstrukci a je určena pro úplně malé slečny.