Smoby Baby Nurse 2v1 postýlka a přebalovací pult-33%
1 699 Kč 1 129 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Postýlka pro panenky a přebalovací pult v půvabném designu z řady Baby Nurse. Postýlka je výškově nastavitelná. Pokud je potřeba miminko přebalit stačí vysunout pultíček. Součástí je i velký úložný prostor. Balení obsahuje 8 kusů příslušenství včetně panenky.

DeCuevas 53034 Skládací postýlka pro panenky s 5 funkčními doplňky Magic Maria
2 289 Kč

Skládací postýlka pro panenky s 5 funkčními doplňky Magic Maria 2020 je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou. Tuto kolekci zdobí jemné třpytivé krajkové lemování s flitry v šedostříbrné barvě. U holčiček je oblíbená díky svému rozmanitému příslušenství a úložnému prostoru.

DeCuevas 53035 Skládací postýlka pro panenky s 5 funkčními doplňky-22%
2 299 Kč 1 779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací postýlka pro panenky s 5 funkčními doplňky, z inovované kolekce SKY 2020 v moderních šedobílých barvách, je u holčiček oblíbená díky svému rozmanitému příslušenství a úložnému prostoru, který ocení i pořádkumilovné maminky.

DeCuevas 55134 Dřevěná postýlka pro panenky s doplňky Magic Maria
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná postýlka pro panenky s doplňky Magic Maria 2020, z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry, jistě zaujme svým designovým provedením, které je velmi nápadité. Obě čela postýlky jsou ve tvaru žabičky.

Hauck Cestovní postýlka pro panenky - Birdie
709 Kč

Máte-li doma malou cestovatelku, která musí mít své panenky stále u sebe, je tato cestovní postýlka ideálním řešením. Postýlka pro panenky v růžové barvě s roztomilými ptáčky se dá snadno složit. Je zabalená v látkovém vaku pro snadné uklizení i přenášení.

Hauck Cestovní postýlka s kolotočem
899 Kč 799 Kč

Máte-li doma malou cestovatelku, která musí mít své panenky stále u sebe, je tato cestovní postýlka ideálním řešením. Postýlka pro panenky s kolotočem se dá snadno složit. Je zabalená v přenosné tašce pro snadné uklizení i přenášení.

Lamps Houpací postýlka pro panenky
319 Kč 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Uspávání panenek půjde malým maminkám s touto houpací postýlkou tak snadno! Stačí jen trošku pohoupat a panenka může spát. Postýlka má kovou konstrukci a postýlku z polyesteru.

DeCuevas SKY Novorozenecká postýlka pro panenky s doplňky
1 399 Kč 1 289 Kč

Novorozenecká postýlka pro panenky s doplňky SKY s funkcí společného spaní, kterou umožňuje sklápěcí bočnice postýlky. Součástí postýlky je také polštářek ve tvaru zabaleného bonbonu.

DeCuevas 51234 Novorozenecká postýlka pro panenky s funkcí společného spaní Magic Maria
1 499 Kč

Novorozenecká postýlka pro panenky s funkcí společného spaní je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce. Toto umožňuje sklápěcí bočnice postýlky, polohovací nohy a nastavitelná výška postýlky ve třech výškových úrovních. Postýlku lze díky tomu snadno umístit přímo k dětské posteli malé maminky.

Teddies Postýlka dřevěná
449 Kč 399 Kč

Dřevěná postýlka pro panenky jistě potěší všechny malé holčičky. Aby mohly jejich panenky spokojeně spinkat potřebují kvalitní postýlku, která je navíc vyrobena v přírodním provedení, takže ji lze nabarvit dle vlastních představ. Vyrobeno v České Republice.

DeCuevas 51034 Pojízdná postýlka pro panenky s nebesy a doplňky Magic Maria-24%
1 999 Kč 1 509 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pojízdná postýlka pro panenky s nebesy a doplňky je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry. Díky otáčivým kolečkám nemusí zůstat stát v pokojíčku, ale může se snadno i s panenkou převést do jiné místnosti.

DeCuevas 54929 Dřevěná postýlka pro panenky DOMEČEK s doplňky Martin-26%
2 999 Kč 2 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná postýlka pro panenky DOMEČEK s doplňky Martin 2019 je z velmi úspěšné chlapecké kolekce Martin, pro kterou je typická kombinace šedé a světlounce modré barvy s veselými bílými obláčky, růžovými hvězdičkami a bleděmodrými kapičkami. Je krásným doplňkem do dětského pokojíčku.

Bayer Chic Kolébka pro panenky šedivá hvězdička
1 599 Kč 1 349 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Uspávání panenek půjde malým maminkám velmi snadno. Tato postýlka s nebesy pro panenku potěší každou malou holčičku. Součástí je měkká peřinka a polštářek.

Teddies Kolébka dřevěná velká 50cm
449 Kč 399 Kč

Dřevěná kolébka pro panenky potěší vaši holčičku. Aby mohla její panenka spokojeně usínat potřebuje kvalitní kolébku, která je navíc vyrobena v přírodním provedení, takže ji lze nabarvit dle vlastních představ. Vyrobeno v České Republice.

Teddies Postýlka pro panenky, růžová-20%
449 Kč 359 Kč

Kouzelná cestovní postýlka pro panenky je hračka doporučena pro děti, které rády hrají a vžívají se do role dospělých maminek. Postýlka pro panenky je vyrobena z kombinace materiálů látka, kov a plast. Montáž postýlky je jednoduchá.

DeCuevas 50035 Cestovní postýlka pro panenky
699 Kč 599 Kč

Cestovní postýlka pro panenky z inovované kolekce SKY 2020 v moderních šedobílých barvách, je krásným doplňkem dívčího pokojíčku. Její čistý design podtrhují dvě malé slůňátka visící na bocích a růžové doplňky, díky kterým působí velmi vesele.

DeCuevas 53134 Moje první postýlka pro panenky s doplňky Magic Maria
1 599 Kč

Moje první postýlka pro panenky Magic Maria 2020, z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry, je u holčiček oblíbená díky svému rozmanitému příslušenství a úložnému prostoru. Tuto kolekci zdobí jemné třpytivé krajkové lemování s flitry v šedostříbrné barvě.

DeCuevas 55129 Dřevěná kolébka pro panenky s doplňky Martin
1 199 Kč 1 089 Kč

Dřevěná kolébka pro panenky s doplňky je z velmi úspěšné chlapecké kolekce Martin 2019, pro kterou je typická kombinace šedé a světlounce modré barvy s veselými bílými obláčky, růžovými hvězdičkami a bleděmodrými kapičkami. Obě čela kolébky jsou ve tvaru bílého obláčku, který právě spinká.

DeCuevas 51134 Pojízdná postýlka pro panenky se stříškou a doplňky Magic Maria
1 499 Kč

Pojízdná postýlka pro panenky se stříškou a doplňky Magic Maria 2020, z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry, potěší každou malou holčičku. Díky otáčivým kolečkám nemusí zůstat stát v pokojíčku, ale může jí snadno i s panenkou převést do jiné místnosti. Má nízkou konstrukci a je určena pro úplně malé slečny.

Woody Kolébka pro panenky, bílá - Trendy
849 Kč 749 Kč

Kolébka pro panenky z kolekce Trendy v krásném bílé barvě vynikne v každém holčičím pokojíčku. Čela kolébky jsou jemně ozdobena kresbou růžové květinky. Kolébka je vybavena růžovými peřinkami.