Verdemax Profesionální rozmetadlo 2934

Verdemax Profesionální rozmetadlo 2934

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Profesionální tlačené rozmetadlo VERDEMAX 2934 lze využít v letní sezóně při setí a nanášení hnojiva. V zimě pak pomůže posolit vaše příjezdové cesty. Násypka s mřížkou jsou vyrobeny z velmi robustního plastu. Jednoduchá montáž. Kvalitní foukaná kola. Celý popis
4 290 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
3 390 Kč
-20%
Partner: V-GARDEN

Skladem u partnera 5+ kusů

20.10.2021 - 21.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera V-GARDEN

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051105641

Popis

Verdemax nabízí široký sortiment ručních a vozíkových rozmetadel. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci. Práce s rozmetadlem nikdy nebyla tak snadná a rychlá.

Profesionální tlačené rozmetadlo VERDEMAX 2934 lze využít v letní sezóně při setí a nanášení hnojiv, v zimě pak pomůže posolit vaše příjezdové cesty. Násypka s mřížkou jsou vyrobeny z velmi robustího plastu. Jendoduchá montáž. Kvalitní foukaná kola. Mezi hlavní přednosti profesionálního rotačního rozmetadla Verdemax patří jeho robustnost a spolehlivost při zachování nízké hmotnosti.

Profesionální rozmetadlo VERDEMAX 2934

• Rotační rozmetadlo hnojiv, písku, soli a secí stroj
• Ideální pro hnojivo, semena, písek a sůl
• Lisovaná vyztužená plastová násypka a masivní ocelový rám
• Rozptyl: 4,5 – 5 metrů
• Foukaná kola
• Kapacita: 40 litrů
• Hmotnost: 13 kg


Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.

Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.