Secí stroj na cibuli a česnek Vinita, mechanický, jednořádkový

Secí stroj na cibuli a česnek Vinita, mechanický, jednořádkový

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pěstování vlastní cibule nebo česneku začíná výsadbou, a ta nikdy nebyla snazší! Jednoduchý, bytelný a spolehlivý sazeč cibule a česneku vám při osazovaní větší plochy ušetří spoustu námahy i času. Údržba stroje je nenáročná a při správném zacházení vydrží věčně. Celý popis
2 233 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 950 Kč

Již se neprodává

Zboží partnera Elefant Tools

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100058936402

Popis

Kvalitní a bytelný sazeč cibule a česneku Vinita vám pomůže rychleji a produktivněji osázet zahradu řádky cibule a česneku. Je částečně mechanizovaný s ovládá se tlačením pomocí kovových rukojetí. Pohybem kol se pohání kruhový mechanismus s otvory, jimiž jsou cibulky vedeny k výstupnímu otvoru. Výsadbové rýhy hloubí kovový drapák. Produktivita tohoto sadicího stroje závisí výhradně na uživateli, protože se jedná o nástroj, který je uváděn do pohybu lidskou silou. 

Pracovní režim:

Po namontování úchytů naplňte vaničku cibulovými nebo česnekovými cibulkami. Když tlačíte v přímém směru, ozubená kola působí na pružiny uvnitř vaničky, které tlačí cibulky směrem k otvoru. Ty spadnou do rýhy vyhloubeného kovovým drapákem pod sázecím strojem. Vaničku pravidelně doplňujte a brzy osázíte požadovanou plochu.