Počet nalezených produktů: 264

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

KEGEL Potah na zadní sedadla PERUN Super L-XL LUX, barva šedá
1 054 Kč

Autopotahy PERUN velmi dobře chrání původní čalounění vozidla proti zničení nebo umazání. Jsou přizpůsobené na sedadla vybavená bočními airbagy. Díky speciální konstrukci dobře drží na sedačce.


KEGEL Potah na zadní sedadla PERUN Super M-L LUX, barva šedá
1 054 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autopotahy PERUN velmi dobře chrání původní čalounění vozidla proti zničení nebo umazání. Jsou přizpůsobené na sedadla vybavená bočními airbagy. Díky speciální konstrukci dobře drží na sedačce.


KEGEL Potahy přední, rozměr A, zelená barva, model triko
280 Kč

Potah na přední sedadlo s velmi snadnou montáží. Univerzální potah je vyroben ze zeleného bavlněného úpletu z podlaminované pěny a přírodní bavlny z horní části. Model T-SHIRT (bavlněné triko).


KEGEL Potahy přední, rozměr A, žlutá barva, model triko
280 Kč

Potah na přední sedadlo s velmi snadnou montáží. Univerzální potah je vyroben z modrého bavlněného úpleti z podlaminované pěny a přírodní bavlny z horní části. Model T-SHIRT (bavlněné triko).


KEGEL Potahy Kronos, velikost L, barva šedá
1 551 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Potahy Kronos jsou klasickým případem výjimečné trvanlivosti. Mají klasický design a barvy odpovídají interiéru téměř každého automobilu. Velkou výhodou je téměř 100% barevná stálost.


KEGEL Potahy na sedadlo Atlantic, velikost L Super Air Bag, barva šedá
1 551 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Potahy Atlantic jsou vyrobeny z polyesteru šedé barvy. Mají velikost L, Super Air Bag. Určeny pro automobily s bočními airbagy. Sada obsahuje i potahy na opěrky hlavy. Vyrobeny z materiálu s vysokou pevností a s prakticky 100% stabilitou barvy.


KEGEL Potahy na sedadlo Atlantic, velikost L Super Air Bag, barva černá
1 551 Kč

Potahy Atlantic jsou vyrobeny z polyesteru černé barvy. Mají velikost L, Super Air Bag. Jsou určeny pro automobily s bočními airbagy. Sada obsahuje i potahy na opěrky hlavy. Potah je vyroben z materiálu s vysokou pevností a prakticky 100% stabilitou barvy.


KEGEL Potahy přední, rozměr A, modrá barva, model triko
280 Kč

Potah na přední sedadlo s velmi snadnou montáží. Univerzální potah je vyroben z modrého bavlněného úpletu z podlaminované pěny a přírodní bavlny z horní části. Model T-SHIRT (bavlněné triko).


KEGEL Potahy zadní, univerzální, černá barva, model triko
411 Kč

Potah na zadní sedadlo vyniká velmi snadnou, rychlou montáží. Materiál: bavlněný úplet z podlaminované pěny a přírodní bavlny z horní části potahu. Potah je univerzální a má černou barvu.


KEGEL Potahy zadní, univerzální, modrá barva, model triko
627 Kč

Potah na zadní sedadlo vyniká velmi snadnou a rychlou montáží. Materiál: bavlněný úplet z podlaminované pěny a přírodní bavlny z horní části potahu. Potah je universální a má modrou barvu.