CarPoint Potah sedadla ovčí vlna šedá 1ks
1 619 Kč 1 452 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Samostatný potah sedadla z přírodní ovčí vlny v barvě antracit. Vhodné pro vozy s bočními airbagy. Pro příjemné cestovácí a pocit hebkosti i na dlouhých cestách. Testováno.

Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks tmavě šedý
389 Kč

Nasazovací potahy s univerzálnějším uchycením k sedadlům většiny vozidel. Vzhledem ke kvalitnímu složení příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks tmavě šedý poskytuje komfort řidiči i spolujezdci.

CarPoint Potahy sedadel - imitace kůže černé
1 319 Kč 1 214 Kč

Potahy sedadel na celé vozidlo – imitace kůže černé – sada 8 dílů. Materiál zjemněný polyurethan s podobnými vlastnostmi a vzhledem, jako má přírodní originální kůže, černá barva, snadná a rychlá montáž pomocí přiložených háčků a popruhů ke spodní konstrukci sedadel

Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks šedý
389 Kč 326 Kč

Nasazovací potahy s univerzálnějším uchycením k sedadlům většiny vozidel. Vzhledem ke kvalitnímu složení příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks šedý poskytuje komfort řidiči i spolujezdci.

Compass Potah sedadla TETRIS černo-šedý
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nasazovací potahy s uchycením na popruhy u sedadel většiny vozidel. Vzhledem ke složení z polyesteru příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TETRIS černo-šedý s velikostí 46 × 102 cm poskytuje komfort dvojici v přední části vozu.

Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks červený
399 Kč

Nasazovací potahy s univerzálnějším uchycením k sedadlům většiny vozidel. Vzhledem ke kvalitnímu složení příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks červený poskytuje komfort řidiči i spolujezdci.

Walser Potahy na přední sedadla Kent Zipp-it-13%
1 199 Kč 1 039 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potahy sedadel na přední sedadlá Kent Zipp-it červené/černé – 2× potah sedadla a 2× potah opěrky, 100% polyester, 3mm podšívka, testované TUV,vhodné pro autá s bočním airbagem

Walser Potahy sedadel na celé vozidlo Hastings - modré/černé
1 399 Kč 1 154 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompletní sada autopotahů na 5 sedadel je certifikovaná do aut s bočními airbagy v sedadlech. Walser Hastings má 9 dílů a umožňuje jednoduše rozdělit zadní sedadla na třetiny nebo poloviny podle preferencí. Díky pěnové podšívce o tloušťce 3 mm jsou tyto elegantní modročerné potahy i velmi pohodlné.

Compass Autopotahy LAS VEGAS šedé
499 Kč 479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Návlekové potahy s podporou uchycení na většinu autosedadel. Vzhledem ke složení z 100 % polyesteru příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou v balení i extra povlaky i na opěrku hlavy. Compass Autopotahy LAS VEGAS šedé jsou určeny pro dvě přední sedadla.

Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks modrý
389 Kč 350 Kč

Nasazovací potahy s univerzálnějším uchycením k sedadlům většiny vozidel. Vzhledem ke kvalitnímu složení příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks modrý poskytuje komfort řidiči i spolujezdci.

Walser Potahy sedadel Cruise - šedá/černá
699 Kč 690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autopotahy Walser Cruise jsou vhodné pro sériová přední sedadla (ne pro sportovní a anatomická sedadla). Vhodné i pro sedadla s bočním Airbagem.

Walser Walser Potahy na přední sedadla Hasting
1 199 Kč 906 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potahy sedadel na přední sedadlá Hasting Zipp-it modré/černé – 2× potah sedadla a 2× potah opěrky, 100% polyester, 3mm podšívka, testované TUV,vhodné pro autá s bočním airbagem

Walser Potahy sedadel na celé vozidlo Flash - modré
1 149 Kč 1 090 Kč

Výprodej

Kompletní sada autopotahů do celého vozu je opatřená patentovaným bezpečnostním systémem Walser Clix-Airbag. Díky své konstrukci Walser Flash dokonale přilnou k vašim sedadlům a chrání je před opotřebováním a nečistotami. Kontrastní kombinace modré a černé potěší každého fanouška designu.

Compass Potah sedadla TETRIS černo-modrý
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nasazovací potahy s uchycením na popruhy u sedadel většiny vozidel. Vzhledem ke složení z polyesteru příjemně zahřeje a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě je vybaven silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TETRIS černo-modrý s velikostí 46 × 102 cm poskytuje komfort v přední části vozu.

Compass Autopotahy LAS VEGAS modré
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Návlekové potahy s podporou uchycení na většinu autosedadel. Vzhledem ke složení z 100 % polyesteru příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou v balení i extra povlaky i na opěrku hlavy. Compass Autopotahy LAS VEGAS modré jsou určeny pro dvě přední sedadla.

CarPoint Potahy sedadel - černé
839 Kč 775 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Potahy sedadel na celé vozidlo – černé – sada 6 dílů – Střední části z přírodní bavlny. Centrální část – přírodní bavlna zesílená pro dlouhou životnost, vysokou odolnost a pohodlné sezení (nedráždí pokožku při sezení např. v letních dnech apod.

CarPoint Potahy sedadel Montreal-27%
1 319 Kč 953 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Potahy sedadel na celé vozidlo – Montreal sada 9 dílů – univerzální velikost, zadní sedadla dělená na třetiny i poloviny. Velice odolný a příjemný elastický materiál, sada pro celé vozidlo (přední sedadla – zvlášť sedák a opěradlo, zadní sedadla – zvlášť sedák i opěradlo libovolně dělitelné pomocí skrytých zašitých zipů na jednotlivé třetiny / na poloviny / na třetinu a dvě třetiny / vcelku, 5× potah opěrky hlavy)

Compass Autopotah RACE černo-šedý
339 Kč

Univerzální potah sedadla s atraktivním designem, pro všechny typy automobilů, připevnění k sedadlu pomocí gumových popruhů, barva černo-šedá.

Compass Autopotahy LAS VEGAS šedé COMPASS
389 Kč

Sada potahů sedadel na přední sedadla (2× přední díl s opěrkami hlavy), jednoduchý systém upevnění, lze použít na většinu běžně používaných sedaček, barva černo-šedá.

Compass Autopotahy tílka 2ks červené
355 Kč

Univerzální potahy sedadel s atraktivním designem, baleno v praktickém uzavíratelném balení, pro všechny typy automobilů, 2× přední díl, barva červaná.

Compass Autopotah RACE černo-červený
339 Kč

Univerzální potah sedadla s atraktivním designem, pro všechny typy automobilů, připevnění k sedadlu pomocí gumových popruhů, barva černo-červená.

Compass Potahy sedadel sada 11ks SKY
949 Kč

Potahy sedadel s univerzálním systémem upevnění, sada na celý vůz s oddělenými sedáky a opěrkami (2× přední sedadlo, zadní sedadlo a 5× opěrka hlavy).

Compass Autopotahy LAS VEGAS červené COMPASS
449 Kč

Sada potahů sedadel na přední sedadla (2× přední díl s opěrkami hlavy), jednoduchý systém upevnění, lze použít na většinu běžně používaných sedaček, barva černo-červená.

Compass Autopotahy LAS VEGAS modré COMPASS
449 Kč

Sada potahů sedadel na přední sedadla (2× přední díl s opěrkami hlavy), jednoduchý systém upevnění, lze použít na většinu běžně používaných sedaček, barva černo-modrá.

Compass Autopotah RACE černo-modrý
349 Kč

Univerzální potah sedadla s atraktivním designem, pro všechny typy automobilů, připevnění k sedadlu pomocí gumových popruhů, barva černo-modrá.

Compass Autopotahy tílka 2ks šedé tmavě
355 Kč

Univerzální potahy sedadel s atraktivním designem, baleno v praktickém uzavíratelném balení, pro všechny typy automobilů, 2× přední díl, barva tmavě šedá.

Compass Autopotahy tílka 2ks žluté
355 Kč

Univerzální potahy sedadel s atraktivním designem, baleno v praktickém uzavíratelném balení, pro všechny typy automobilů, 2× přední díl, barva žlutá.

Compass Autopotah RACE černo-žlutý
339 Kč

Univerzální potah sedadla s atraktivním designem, pro všechny typy automobilů, připevnění k sedadlu pomocí gumových popruhů, barva černo-žlutá.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Potah na sedadlo auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Potah na sedadlo auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Potah na sedadlo auta akce.