Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 9010372

AQUALUNG Celoobličejová maska na šnorchlování SMARTSNORKEL XS/S bílá/modrá

AQUALUNG Celoobličejová maska na šnorchlování SMARTSNORKEL XS/S bílá/modrá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Užijte si pohodlné šnorchlování s celoobličejovou maskou SMARTSNORKEL, díky které můžete přirozeně dýchat, a přitom obdivovat kouzlo podmořského světa. Celý popis
1 535 Kč
Zboží od: Agama PRO
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 535 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

8.2.2023 na výdejním místě
8.2.2023 - 9.2.2023 na vaší adrese

Popis

Celoobličejová maska SMARTSNORKEL, byla navržena tak, aby poskytla ty nejlepší zážitky ze šnochlování. Nízkoprofilová maska má polykarbonátové zorníky, poskytující 180° panoramatický výhled. Silikonová lícnice zajišťuje maximální pohodlí. Koncepce celoobličejové masky zabraňuje zamlžení.

SMARTSNORKEL je skladná, snadno se skládá, ideální pro cestování. Skládací systém SMARTLOCK umožňuje její snadné rozebrání/sestavení během pár vteřin.

Jednocestný ventil umožňuje snadné vyrovnání tlaku. Suchá krytka trubice chrání před vniknutím vody do masky. Pomocí otočných přezek, snadno a rychle nastavít požadovanou délku popruhů s možností jejich rychlého rozepnutí. 

Maska je určena pro šnorchlování na hladině, nikoli však pro potápění, kde je nutné vyrovnávat tlak. Pro hloubkové ponory doporučujeme klasické potápěčské masky.

  • XS/S (pod 10,5cm)
  • M (10,5cm – 12,5cm)
  • L (nad 12,5cm)

Bezpečnost 

Vzhledem k provedení a objemu integrovaného šnorchlu je tato maska určena výhradně pro uživatele s velkou kapacitou plic (tělesná výška nad 150cm). Produkt proto nesmí být používán dětmi nebo osobami s malou kapacitou plic (tělesná výška do 150 cm), jinak by hrozilo riziko zvýšeného obsahu CO2 (oxid uhličitý) v těle uživatele.

Jakou velikost vybrat?

Pro výběr optimální velikosti, doporučujeme osobní vyzkoušení masky v našem obchodě. Pokud tuto možnost nemáte, nezoufejte.  Smart Snorkel je dodáván ve třech velikostech a hodí se pro většinu lidí starších 10 let. Velikost XS/S se většinou hodí nejlépe pro juniory a ženy. Muži typicky volí mezi velikostí M a L.

Lze masku použít pokud mám vousy?

Vousy mohou bránit správnému utěsnění, a proto v tomto případě použití celoobličejové masky příliš nedoporučujeme.

Jak mohu sestavit/rozdělit SMARTSNORKEL?

Chcete-li sestavit svůj Smart Snorkel, jednoduše připojte trubku šnorchlu k masce tím, že ji zarovnáte s obdélníkovým spojením v horní části rámečku masky, a ujistěte se, že vnitřní čepička je uložena ve slotu. Pro její rozebrání, jednoduše vytáhněte šnorchl z rámečku.

Jak se o SMARTSNORKEL starat?

Dávejte pozor, aby maska nepřišla do kontaktu s pískem, který může způsobit její poškrábání.

Po použití masku vypláchněte čistou sladkou vodou a očistěte vnitřek zorníku. Odstraňte případné zbytky písku či jiných nečisto a nechte vyschnout. Masku udržujte mimo rozpouštědla a čisticí prostředky, které by mohly poškodit zorník. SmartSnorkel uchovávejte v suchu v přiložené tašce, mimo sluneční světlo.

Jak funguje systém záklopky?

Uvnitř šnorchlu je plovák, který v případě zanoření pod hladinu, zablokuje dýchací trubici a díky tomu se dovnitř nedostane voda.