Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 5114445

Happy Divers Kurz potápění PADI Open Water Diver

Happy Divers Kurz potápění PADI Open Water Diver

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kurz potápění Open Water Diver je základním kurzem potápění s přístrojem, který Vás naučí základům potápění. S touto certifikací budete oprávněni k potápění do maximální hloubky 18 metrů, plnění lahví vzduchem, půjčování potápěčské výstroje a k účasti na aktivitách na potápěčských základnách. Celý popis
11 900 Kč
Prodává Happy Divers
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
11 900 Kč
Poslední kus
Levněji s novou kartou za

28.6.2022 - 29.6.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Kurz potápění Open Water Diver je základním kurzem potápění s přístrojem, který Vás naučí základům potápění. S touto certifikací budete oprávněni k potápění do maximální hloubky 18 metrů, plnění lahví vzduchem, půjčování potápěčské výstroje a k účasti na aktivitách na potápěčských základnách.

Kurz se skládá z těchto částí:

Teoretická výuka

Probíhá formou samostudia. Dostanete od nás kvalitně zpracovanou učebnici a studujete tak dle vašich časových možností. Třikrát se sejdeme na teorii u nás v učebně, kde probereme všechny nejasnosti.

Bazénová výuka

Teorii budeme kombinovat s ponory v bazénu. Čtyřikrát se sejdeme na bazénu, kde vás naučíme základním potápěčským dovednostem.

Ponory na volné vodě

Vše co jste se naučili v teorii a na bazénech si vyzkoušíte v reálných podmínkách volné vody. Celkem vás čekají 4 ponory. Tyto ponory mohou být během víkendů na lomech v ČR nebo v Německu, případně v Chorvatsku či Egyptě. Kde kurz dokončíte si můžete vybrat.

Cena kurzu zahrnuje:

učebnici, teoretickou výuku, 4 až 5 tréninků v bazénu (dle potřeby), 4 ponory na volné vodě v ČR, tabulku pro plánování ponorů, logbook, zapůjčení výstroje

Cena kurzu nezahrnuje:

Dopravu, vstupy na lomy, náklady na ponory v zahraničí (plnění, loď apod.)

Kurzy u nás začínají každý měsíc. Na úvodní hodině společně naplánujeme program kurzu. Zaujalo vás to? Těšíme se na vás!
Více informací a termíny najdete na stránkách našeho potápěčského centra zde.


Kurz je možno také darovat formou dárkového certifikátu. Certifikát vám můžeme vytisknout nebo zaslat emailem v pdf.