Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100084791321

Poukaz na potápěčskou únikovku

Poukaz na potápěčskou únikovku

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
První potápěčská úniková hra na světě!. Celý popis
1 000 Kč
Prodává Diveland
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 000 Kč
S novou kartou za

7.7.2022 - 8.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Baví vás únikové hry? Nebo si chcete užít trochu jinou zábavu pod vodou? Divers Direct pro vás otevírá první potápěčskou únikovou hru na světě! Přijďte se potopit do naší jámy v Čestlicích a vyzkoušejte si svoji bystrost a šikovnost pod vodou.

Hra je určená pro dva až čtyři hráče – všichni musí být certifikovaní potápěči. 

Na začátku vám průvodce vysvětlí pravidla, upozorní na bezpečnost a povypráví úvodní příběh pro navození atmosféry.

Hra trvá přibližně 60 minut.

Termín: Místo si rezervujte v našem systému zde. Případně se ozvěte Adéle na adela(a)divers.cz

Místo: potápěčská jáma Divers Direct, Aquapalace Praha v Čestlicích

Cena: 1000 Kč/osobu

S sebou si vezměte běžnou potápěčskou výstroj, v případě zájmu je možné si výstroj nebo její část na místě za poplatek zapůjčit. Kompletní zapůjčení výstroje stojí 300 Kč, samotná láhev 100 Kč a závaží 50 Kč – půjčovné se hradí na místě v hotovosti.

Se svým průvodcem se sejdete přímo u potápěčské jámy, není nutné si navíc kupovat vstupenku do Aquapalace. Kudy kam vám poradí v našem krámku Divers Direct ve vstupní hale.

„V roce 1967 kapitán Jacques-Yves Cousteau zakončuje výzkum útesů Rudého moře a obrací svou loď Calypso směrem k Suezskému průplavu. Jenže vypukla 6ti denní válka mezi Izraelem a Egyptem, která průplav na mnoho let uzavřela. Coustau musel změnit svoje plány. Obeplouvá mys Horn a v roce 1968 započal nové úžasné dobrodružství lodi Calypso – expedici k nejzrádnějším útesům Karibského moře východně od Haiti zvaným Stříbrná mělčina. Název tohoto místa není náhodný. Historikové se domnívají, že na tomto místě ztroskotalo mnoho galeon – lodí z tzv. stříbrných flotil převážejících poklady Nového světa do Španělska. 

Cousteau chce najít vrak lodi Nuestra Señora de la Concepión. Předpokládá se, že vezla opravdový poklad a Cousteau je odhodlaný ho najít, i když expedici označuje jako výzkumnou. Calypso zůstává na mělčině několik dlouhých týdnů, dokonce měsíců, ale se zklamáním nalézá jen vrak lodi o sto let mladší. Výsledek více než chabý. Posádka na místě zanechává vybavení, indicie, které našli, vše o čem si mysleli, že už nikdy nebudou potřebovat, ale často zamknuté či jinak nedostupné. Pak Calypso odplula směrem k Panamskému průplavu. 

Ani netušili, jak byli blízko!

Každou hodinu kontroluje lokalitu pobřežní stráž, takže si musíte pospíšit!“