Suunto Počítač SUUNTO COBRA s rychlospojkou

Značka: Suunto Náš kód: 100000599491
Suunto Počítač SUUNTO COBRA s rychlospojkou

Partnerský prodejDoprava zdarma

Suunto Počítač SUUNTO COBRA s rychlospojkou

GENIÁLNÍ INSTRUMENT S PRACOVNÍMI REŽIMY PRO VZDUCH, NITROX A HLOUBKOMĚR, S ÚDAJI O VZDUCHU Celý popis

13990
13 990 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 17 590 Kč, Ušetříte 3 600 Kč (20 %)
Poslední kus za tuto cenu!

Popis

Popis produktu

SUUNTO COBRA – vlastnosti  COBRA má anatomický tvar, který Vám lehce padne do ruky. Velikostí je kompaktní, ale má rozměrný displej s velkými číslicemi. K počítači může být připojen kompas SK-7 v novém pouzdře, uzpůsobeném speciálně pro tento počítač.

GENIÁLNÍ INSTRUMENT S PRACOVNÍMI REŽIMY PRO VZDUCH, NITROX A HLOUBKOMĚR, S ÚDAJI O VZDUCHU

S počítačem COBRA si užijete při potápění o mnoho více zábavy. SUUNTO COBRA spojuje řadu technologických inovací do jediného produktu. Je jediným přístrojem s integrovaným vzduchem s rozdělenými mody – vzduch, Nitrox a hloubkoměr, všechny s pamětí křivky ponoru. COBRA se automaticky přizpůsobí velikosti láhve. Zobrazuje alarmy nízkého tlaku vzduchu v láhvi a rezervu zbývajícího „času vzduchu“. Spolu s vyčerpávajícími informacemi zobrazovanými VYPERem, udává COBRA také tlak v láhvi a odhad zbývajícího „času vzduchu“. Spotřeba vzduchu při ponoru je zaznamenávána do paměti logbooku – deníku.

UNIKÁTNÍ SCHOPNOSTI PRO VÁS

Pro snadnější ovládání má COBRA systém interaktivní nápovědy, který naviguje uživatele, co musí a/nebo co může udělat jako následující krok. Vaše budoucí ponory mohou být prováděny ve velmi obsáhlých funkcích simulace a plánování i opakovaných ponorů. V modu simulace můžete kompletně simulovat Váš ponor, včetně všech zvukových a vizuálních alarmů. Při spuštění alarmů začne osvětlení pozadí displeje automaticky svítit. Rozsáhlý loogbook a paměť profilů ponorů zaznamenává všechna důležitá data o ponoru v intervalech 20-ti sekund s pamětí 36-ti hodin. Interval vzorkování si může potápěč nastavit podle svých osobních potřeb. Rychlost zaznamenávání dat může být změněna na 10-ti!, 30-ti a 60-ti sekundové intervaly, které si potápěč nastaví pomocí dokoupitelného PC-interface a software. S 60-ti sekundovým intervalem zaznamů dat můžete dosáhnout přes 100 hodin paměti počítače. Všechny informace logbooku lze odčítat přímo z displeje nebo je můžete přenést jednotkou interface do Vašeho PC. U počítače COBRA je možné dělat si během ponoru poznámky do profilu ponoru. COBRA má doživotní paměť ponorů, uchovává celkový počet uskutečněných ponorů, odpotápěné hodiny a maximální dosaženou hloubku, kterou lze vymazat. COBRA Vám dává možnost výběru mezi metrickými a imperiálními jednotkami.

SUUNTO COBRA

POKROKOVÝ KALKULAČNÍ MODEL

SUUNTO bublinový dekompresní model s redukovaným gradientem RGBM (Reduced Gradient Bubble Model), použitý v počítači COBRA je pokročilým algoritmem, který počítá jak s rozpuštěným, tak s volným plynem v krvi a tkáních potápěče. Hlavní výhoda RGBM dekompresního modelu od SUUNTO spočívá v tom, že je schopen brát v úvahu i mnoho takových okolností při potápění, které jsou mimo schopnosti modelů uvažujících jen rozpuštěný plyn. Například monitorování několikadenních opakovaných ponorů, zohledňování ponorů s velmi krátkými povrchovými intervaly a dokonce si umí poradit i s ponory, u nichž bylo dosaženo větší hloubky než při předchozím ponoru. Kromě zobrazení stropu dekompresní zastávky – „Ceiling“, ukazuje COBRA i dno dekompresní zastávky – „Floor“, což je nejnižší hloubka, ve které se potápěči ještě neprodlouží čas na dané dekompresní zastávce. SUUNTO je jediným výrobcem, jehož potápěčské počítače poskytují tyto dva parametry určující rozsah dekompresní zastávky.

POTÁPĚČSKÝ DISPLEJ

Displej zobrazuje: aktuální hloubku, maximální hloubku, nulový čas a délku ponoru, stejně jako zbývající „čas vzduchu“ (air time) a tlak v láhvi. Osobní přizpůsobení je zobrazeno symbolem potápěče, nastavení nadmořské výšky je


Parametry

Parametry produktu %1% %2%