10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 28899872

Aktif Chlorella Aktif, 250 g (63 dnů)

Aktif Chlorella Aktif, 250 g (63 dnů)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Chlorella Aktif (100% Chlorella pyrenoidosa)Chlorella Pyrenoidosa se nejčastěji pěstuje na Taiwanu. Právě tam jsou pro její růst ideální klimatické podmínky, protože chlorella potřebuje pro získání své síly, kterou z ní čerpáme my, lidé, teplo a sluníčko. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
949 Kč
Zboží od: OnlineMedical
949 Kč
S novou kartou za

Popis

Chlorella Aktif (100% Chlorella pyrenoidosa)

Chlorella Pyrenoidosa se nejčastěji pěstuje na Taiwanu. Právě tam jsou pro její růst ideální klimatické podmínky, protože chlorella potřebuje pro získání své síly, kterou z ní čerpáme my, lidé, teplo a sluníčko. Sluníčko má největší zásluhu na tom, že má tato řasa tak velké množství chlorofylu, o čemž svědčí její krásná, smaragdově zelená barva.

Chlorella Pyrenoidosa se pěstuje organicky a k oddělení chlorellových buněk od různých nečistot se nepoužívají žádné chemikálie. K tomu byla vyvinuta celá řada mikroskopických filtrů a odstředivek. Když k tomu všemu přidáme i místo pěstování, tak máme zaručenu nejvyšší kvalitu této zelené potraviny.

Chlorella je velmi citlivě zpracovávána tak, aby v ní zůstaly zachovány maximální hodnoty účinných látek, ale aby byly navíc v co největší míře organismem vstřebatelné a organismu přístupné. Řasy chlorelly se suší metodou „Steam“, což je nová, unikátní metoda sprejového sušení. Největší předností tohoto způsobu sušení je vysoká vstřebatelnost výsledné potraviny, ale i šetrnost k látkám, které jsou v ní obsaženy.

Při zpracování chlorelly se nepoužívá žádný způsob konzervace. K výrobě se využívá 100% chlorellový prášek bez jakýchkoliv přídavných látek. Tablety jsou lisovány velmi šetrným způsobem bez přidávání plniv, pojiv a barviv.

Chlorellu, stejně jako všechny zelené potraviny, je potřeba uchovávat na tmavém místě a velmi pečlivě ji uzavírat. Jedině tak se totiž zabrání oxidaci „zázračného“ chlorofylu, který je v ní ve velmi hojné míře obsažen. Na chlorellu je nejvhodnější keramická dóza, nejlépe se šroubovacím, nebo kónusovým uzávěrem. Jedině taková dóza totiž zachová na 100% její vlastnosti. A pokud se vám navíc bude líbit, a dáte si ji na viditelné místo, bude vás určitě lákat k otvírání a ujídání tabletek chlorelly.

Zelené potraviny a chlorella k nim bezesporu patří, jsou tak dokonalé, protože je pro nás „uvařila“ sama Matka příroda tak, jak to nedokáže ani ten nejlepší kuchař na světě. Jsou udělané podle nejlepšího receptu, ze kterého můžeme pro sebe nejvíc využít. Jedna látka pomáhá druhé, takže spolu dokáží daleko víc, než osamoceny, navíc jsou tak jednoduché na přípravu. Při jejich konzumaci neplatíme vůbec žádnou daň ve formě vedlejších chemických produktů, jako jsou například ta nechvalně známá „éčka“. K tomuto dokonalému receptu, který se jmenuje chlorella nám ale příroda přidala ještě bonus. Stejně, jako se nejde předávkovat zeleninou, stejně se nejde předávkovat ani chlorellou. Příroda je opravdu mocná čarodějka!
Prestižní certifikát o zdravotní nezávadnosti potravin z Taiwanského ministerstva zdravotnictví, je vydávána jen špičkovým výrobkům, které se vyváží i do Japonska.

Prestižní certifikát o zdravotní nezávadnosti potravin z Taiwanského ministerstva zdravotnictví, je vydávána jen špičkovým výrobkům, které se vyváží i do Japonska.
Certifikát potvrzuje, že Chlorella pyrenoidosa:
1. přispívá k posílení imunitního buněk proliferativní kapacity
2. přispívají k vytváření protilátek v séru IgG (Imunoglobulin G)

JONA certifikace

JONA – Certifikát prestižní japonské nezávislé organizace podporující ekologické zemědělství prostřednictvím certifikace biopotravin ve všech fázích od výroby po spotřebitele.

SNQ certifikace

Symbol národní kvality – „Kvalita“ a „bezpečnost“ jsou dva hlavní kontrolní ukazatele, které certifikují prověření experti.

Good Manufacture Practice

GMP je anglická zkratka pro Good Manufacture Practice, česky – Správná výrobní praxe. Jedná se o systém (principy), jehož cílem je zvyšovat bezpečnost potravin, krmiv, léčiv atp.

USDA Organic certifikace

Chlorellu od výrobce Taiwan Chlorella je uznávána Ministerstvem zemědělství USA jako organicky pěstovaná potravina.

China Organic certifikace

Chlorella od výrobce Taiwan Chlorella je uznávána v Číně jako organicky pěstovaná potravina.

Výrazem košer se označují jídla, která jsou podle židovských stravovacích předpisů v kodu zvaném halakah, který je postaven na základech pasáží v knihách Starého Zákona Leviticus a Deureteronomy.

Výrazem košer se označují jídla, která jsou podle židovských stravovacích předpisů v kodu zvaném halakah, který je postaven na základech pasáží v knihách Starého Zákona Leviticus a Deureteronomy.

<img src=„https://www.zelenyobchod.cz/fotky75666/img/halal-certifikace-chlorella.jpg“ alt=„Halal je termín znamenající " povolený""="" width=“104" height=„104“ align=„absmiddle“/>

Halal je termín znamenající „povolený“. Označují se tak podle islámské tradice všechny činnosti, které jsou povoleny podle muslimského práva. V nemuslimských zemích se tak nejčastěji označují potraviny, které mohou muslimové konzumovat.

SGS certifikace HACCP SGS je největší světovou inspekční, verifikační testovací a certifikační společností systémů řízení bezpečnosti potravin podle bezpečnostních norem v oblasti potravin. Oficiálně se tak stala nejvyhledávanějším certifikačním orgánem pro normy v oblasti potravin na světě.

 

Certifikace SGS v oblasti bezpečnosti potravin HACCP.
SGS certifikace ISO:9001 Certifikace SGS v oblasti řízení výroby potravin ISO:9001.
SGS certifikace ISO:22000

Certifikace SGS v oblasti řízení rizik bezpečnosti při výrobě potravin ISO:22000 (nadstavba ISO:9001).

Green Gem since 1964

Taiwan Chlorella, která vyrábí surovinu, tak činí od roku 1964, bez jediné infekce ve výrobě.