mamacoffee ovocný čaj sypaný 70 g - bez teinu

mamacoffee ovocný čaj sypaný 70 g - bez teinu

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ovocný čaj s nasládlou chutí vyniká také jako ledový čaj a můžete ho využít i v koktejlech. Celé jeho složení je navíc jedlé. Ovocný čaj neobsahuje žádný tein, proto je vhodný především pro malé děti a kojící matky. Celý popis
113 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Na objednání u partnera

10.11.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera INTERKONTAKT.STORE

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100057144202

Popis

Ovocný čaj s nasládlou chutí vyniká také jako ledový čaj a můžete ho využít i v koktejlech. Celé jeho složení je navíc jedlé. Ovocný čaj neobsahuje žádný tein, proto je vhodný především pro malé děti a kojící matky.

Ovocný čaj mamacoffee Mild Johanna je směsí vybraných kousků sušeného jablka, řepy, bezinek, hrozinek, ostružin a červeného rybízu doplněných aromatem, uhličitanem hořečnatým a kyselinou citrónovou. Chuť je vyvážená, jemně nasládlá, velmi jemně kyselá. Čaj si vychutnáte nejen teplý, ale i ledově vychlazený. Může posloužit jako základ alkoholických i nealkoholických koktejlů.

O čaji

I když se pití ovocných čajů, podobných těm dnešním, objevilo až v druhé polovině 20. století, patří dnes ovocný čaj mezi nejoblíbenější. V České republice i ve světě se vypije nejvíce čaje ovocného a jeho spotřeba ve vyspělých zemích světa roste rychleji než spotřeba čajů černých i zelených. Ovocný čaj neobsahuje žádný tein (ani kofein) ani žádné jiné povzbuzující látky, zato je plný vitamínu C. Proto je tradiční volbou pro kojící matky, malé děti a lidi s výživovým či jiným omezením.

Domácí příprava

Jednu polévkovou lžíci ovocného čaje Mild Johanna (cca 5 g) zalejeme 250 ml vroucí vody, louhujeme 3 minuty. Můžeme dosladit medem či třtinovým cukrem.

Doplňkové informace

Hmotnost
čajového nálevu je
70 g.