Status 4 dílný set vaku boxů SKLO
999 Kč

Vakuovací boxy od značky Status jsou vyrobené z borosilikátového skla. Jsou perfektní pro uskladnění jakéhokoli druhu potravin ve vakuu, což prodlužuje jeho dobu spotřeby a zachovává vitaminy. Lze je uskladnit jedna ve druhé a nebo na sobě, aby šetřily víc místa.

Compactor Aspi Fresh - 5 dílný set plastových vaku dóz na potraviny
799 Kč

Sada vakuových boxů, která zaručí prodloužení čerstvosti potravin a zabrání šíření bakterií a pachu v ledničce. Compactor Aspi Fresh jsou polypropylenové dózy vhodné jak do myčky, tak do mikrovlnné trouby, vyrobené bez ftalátů a BPA.

Compactor Aspi Fresh - 4 dílný set plastových vaku dóz na potraviny
649 Kč

Sada vakuových boxů, která zaručí prodloužení čerstvosti potravin a zabrání šíření bakterií a pachu v ledničce. Compactor Aspi Fresh jsou polypropylenové dózy vhodné jak do myčky, tak do mikrovlnné trouby, vyrobené bez ftalátů a BPA.

Status 11 dílný set Kliki

Status 11 dílný set Kliki

Hodnocení: 4,5
299 Kč

Vakuová pumpa se špunty pro utěsnění boxů. Jídlo uchovávané ve vakuu déle vydrží čerstvé a zachová si vitaminy a jiné zdraví prospěšné látky. Tento set od značky Status obsahuje 11 ks.

Compactor Aspi Fresh - 3 dílný set plastových vaku dóz na potraviny
749 Kč

Sada vakuových boxů, která zaručí prodloužení čerstvosti potravin a zabrání šíření bakterií a pachu v ledničce. Compactor Aspi Fresh jsou polypropylenové dózy vhodné jak do myčky, tak do mikrovlnné trouby, vyrobené bez ftalátů a BPA.

Status Vaku box 1,4l

Status Vaku box 1,4l

Hodnocení: 4,8
329 Kč

1,4 litrová vakuová dóza od značky STATUS. Dóza má víko a spodní nádobu průhlednou. V dózách STATUS je možné uchovávat různé druhy potravin od čerstvých mas až po růžné druhy sýrů.

Status Vakuovací box 4,5l bílý
509 Kč

Dóza je vhodná, jak na uchování čerstvých, tak tepelně upravených potravin. Dózy jsou stohovatelné, což ocení každá hospodyňka. Veliká vakuová dóza od značky STATUS, do které se vejde až 4,5 litru.

Status 5ti dílný set vaku boxů, zelená
1 307 Kč 1 179 Kč

Set 4 vaku boxů s vesele zelenými barevnými víčky s ruční vakuovací pumpou. Tvary dóz jsou ideální do chladničky a skladování v nich výrazně prodlouží dobu trvanlivosti potravin.

Catler SS3 Vacuum containers
1 190 Kč 999 Kč

Sada tří nerezových vakuových dóz s objemy 0,7, 1 a 1,3 litru. Dózy Catler SS3 uchovávají potraviny čerstvé až pětkrát déle a chrání je před nejrůznějšími škůdci. Součástí balení je ruční odsávací pumpa a propojovací hadička pro vakuovačku Catler VS 8010.

Butlers Dóza vzor cikcak 1,1 l - tyrkysová
299 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem obrazce a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 12 cm, V 16 cm, objem 1100 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza na cibuli 22 cm
549 Kč

Dóza na cibuli KARLTON BROS. ve stylu anglického venkova není jen efektní dekorací, ale poslouží i jako ideální uskladnění pro Vaši cibuli. Díky bambusovému víku a silikonovému těsnění poskytuje ochranu před světlem a vhkostí, takže obsah zůstane pěkně čerstvý. Rozměry: průměr 22 cm, V 10,70 cm.…

Butlers Dóza na česnek 14 cm
429 Kč

Dóza na česnek KARLTON BROS. ve stylu anglického venkova není jen efektní dekorací, ale poslouží i jako ideální uskladnění pro Váš česnek. Díky bambusovému víku a silikonovému těsnění poskytuje ochranu před světlem a vhkostí, takže obsah zůstane pěkně čerstvý. Rozměry: průměr 14 cm, V 10,50 cm.…

Butlers Dóza vlnky 400 ml
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem obrazce a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 11 cm, V 8 cm, objem 400 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza 750 ml - černá
299 Kč

Královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design v černé barvě a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 10,5 cm, V 13 cm, objem: 750 ml. Materiál: kamenina, bambus, silikon.

Butlers Dóza káry 1,1 l - černá/bílá
299 Kč

Dóza QUEEN IT je královnou mezi odkládacími dózami. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem káro a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 12 cm, V 16 cm, objem: 1100 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza listy 700 ml
249 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem listů a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 10 cm, V 14 cm, objem 700 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza vzor ikat 700 ml
249 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem ikat a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 10 cm, V 14 cm, objem 700 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza s nápisem Good vibes 14 cm - bílá
249 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem obrazce a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 10 cm, V 14 cm, objem 700 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza čárky 300 ml
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem čárek a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 10 cm, V 14 cm, objem 700 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza kaktus 400 ml
199 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem hvězdy a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 11 cm, V 8 cm, objem 400 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza hranatá 1700 ml
279 Kč

Při pečení, vaření a přípravě pokrmů budete mít díky průhledné dóze CLEARANCE dokonalý přehled o všech surovinách. Rozměry: D 11 x Š 11 x V 21 cm, objem 1700 ml. Materiál: AS, akryl, silikon.

Butlers Dóza na kávu 1,1 l
429 Kč

Dóza na kávu KARLTON BROS. ve stylu anglického venkova není jen efektní dekorací, ale poslouží i jako ideální uskladnění Vaší kávy. Díky bambusovému víku a silikonovému těsnění poskytuje ochranu před vhkostí, takže káva zůstane pěkně čerstvá a zachová si své aroma. Rozměry: průměr 11,10 cm, V 17,60…

Butlers Dóza proužky 400 ml
199 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem proužků a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 11 cm, V 8 cm, objem 400 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Stasher Sandwich silikonový sáček
389 Kč 359 Kč

Platinový silikon (Platinum) je vyrobený z přírodních prvků písku a kyslíku. Stasher silkon je čistý jako sklo, odolný, netoxický a tepluvzdorný. Je tak zdravější alternativou plastu. Silikonový sáček se může používat nekonečněkrát bez hromadění se na skládkách a v oceánech.

Butlers Skleněná dóza s potiskem 1700 ml
279 Kč

Moderní skleněná dóza WOODLOCK 1700 ml s potiskem a bambusovým víkem do kuchyně je vyrobena z odolného borosilikátového skla, které je oceňováno pro svou odolnost vůči teplotním výkyvům i různým chemickým vlivům. Rozměry: D 9,55 x Š 9,55 x V 27,9 cm. Materiál: borosilikátové sklo, bambus.

Stasher Large silikonový sáček
629 Kč 589 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stasher je vyroben ze 100% čistého platinového silikonu v souladu s FDA a EU standardy. Neobsahuje PVC/latex, petroleum a jiné škodlivé látky. Vhodný do mikrovlnky a vaření Sous-vide. Inovativní uzávěr je vzduchotěsný. Opakovaně použitelný a recyklovatelný.

Butlers Dóza na koření 250 ml
199 Kč

Dóza na koření KARLTON BROS. ve stylu anglického venkova bude Vašim ideálním společníkem při vaření a dochucování pokrmů. Rozměry: průměr 7,80 cm, V 8,90 cm, objem 250 ml. Materiál: porcelán, bambus.

Butlers Dóza na mouku 1,1 l
429 Kč

Dóza na mouku KARLTON BROS. ve stylu anglického venkova není jen efektní dekorací, ale poslouží i jako ideální uskladnění Vaší mouky. Díky bambusovému víku a silikonovému těsnění poskytuje ochranu před vhkostí, takže mouka nezhrudkovatí. Rozměry: průměr 11,10 cm, V 17,60 cm, objem 1,1 l. Materiál:…

Butlers Dóza na sušenky 2,7 l
579 Kč

Dóza na mouku KARLTON BROS. ve stylu anglického venkova není jen efektní dekorací, ale poslouží i jako ideální uskladnění sušenek a cukroví. Díky bambusovému víku a silikonovému těsnění poskytuje ochranu před vhkostí, takže pamlsky zůstanou hezky čerstvé. Rozměry: průměr 14,50 cm, V 22,30 cm, objem…

Butlers Dóza obrazec 400 ml
199 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem obrazce a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 11 cm, V 8 cm, objem 400 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza proužky 400 ml - černá/bílá
199 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem proužků a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 11 cm, V 8 cm, objem: 400 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Skleněná dóza s potiskem 1000 ml
229 Kč

Moderní skleněná dóza WOODLOCK 1000 ml s potiskem a bambusovým víkem do kuchyně je vyrobena z odolného borosilikátového skla, které je oceňováno pro svou odolnost vůči teplotním výkyvům i různým chemickým vlivům. Rozměry: D 9,5 x Š 9,5 x V 17,2 cm. Materiál: borosilikátové sklo, bambus.

Butlers Dóza list jinanu 1,1 l
299 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem listů jinanu a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 11,7 cm, V 16 cm, objem 1,1 l. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza na cukr 1,1 l
429 Kč

Dóza na cukr KARLTON BROS. ve stylu anglického venkova není jen efektní dekorací, ale poslouží i jako ideální uskladnění Vašeho cukru. Díky bambusovému víku a silikonovému těsnění poskytuje ochranu před vhkostí, takže cukr nezhrudkovatí. Rozměry: průměr 11,10 cm, V 17,60 cm, objem 1,1 l. Materiál:…

Butlers Dóza "Made with Love" 1,1 l
299 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním nápisem „Made with Love“ a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 12 cm, V 16 cm, objem: 1,1 l. Materiál: dolomit, bambus,…

Butlers Dóza veverka 400 ml
199 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem veverky a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 11 cm, V 8 cm, objem 400 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Stasher Snack silikonový sáček
369 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stasher je vyroben ze 100% čistého platinového silikonu v souladu s FDA a EU standardy. Neobsahuje PVC/latex, petroleum a jiné škodlivé látky. Vhodný do mikrovlnky a vaření Sous-vide. Inovativní uzávěr je vzduchotěsný. Opakovaně použitelný a recyklovatelný.

Butlers Dóza 750 ml - tm. červená
299 Kč

Královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design v červené barvě a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 10,5 cm, V 13 cm, objem: 750 ml. Materiál: kamenina, bambus, silikon.

Butlers Dóza "Good Stuff" 1,1 l
299 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním nápisem „Good Stuff“ a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 12 cm, V 16 cm, objem: 1,1 l. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza hlava jelena 700 ml
249 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem hlavy jelena a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 10 cm, V 14 cm, objem 700 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza kapky 700 ml
249 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem kapek a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 10 cm, V 14 cm, objem 700 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza proužky 1,1 l - černá/bílá
299 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem proužků a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 12 cm, V 16 cm, objem: 1100 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza puntíkovaný vzor 14 cm - tyrkysová
249 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem obrazce a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 10 cm, V 14 cm, objem 700 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza vzor cikcak 14 cm - růžová
249 Kč

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem obrazce a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 10 cm, V 14 cm, objem 700 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Skleněná dóza s potiskem 700 ml
199 Kč

Moderní skleněná dóza WOODLOCK 700 ml s potiskem a bambusovým víkem do kuchyně je vyrobena z odolného borosilikátového skla, které je oceňováno pro svou odolnost vůči teplotním výkyvům i různým chemickým vlivům. Rozměry: D 10 x Š 10 x V 12,8 cm. Materiál: borosilikátové sklo, bambus.

Status Set vaku boxů 5 dílný bílá 157530
1 190 Kč 899 Kč

Set 5 vakuových dóz STATUS usnadní skladování vašich potravin a až 5× prodlouží jejich životnost. Dózy jsou vyrobeny z odolného tvrzeného plastu. Vakuové dózy jsou vhodné nejen pro dlouhodobé skladování potravin, ale uchováte v nich dlouho čerstvá i hotová jídla. Součástí balení je i nezbytná pumička.

Status 5ti dílný set vaku boxů, oranžová
1 307 Kč 919 Kč

Chcete udržet vaše potraviny déle čerstvé? Máme pro vás řešení v podobě setu vaku boxů. Set obsahuje jednu ruční vakuovací pumpu a 4 krabičky o objemech 0,5l, 0,8l, 1,4l a 2litry.

Status Status Vakuovací skleněný set 181021
999 Kč

4 dílná souprava obsahuje 3 skleněné vakuovací boxy o objemu 0,5 l, 1,5 l, 3 l a ruční pumpu. Nádoby jsou vhodné i do klasické nebo mikrovlnné trouby, skladované mohou být v lednici či mrazáku.

Dózy na potraviny

Potravinové dózy se brzy staly součástí každé moderní domácnosti a takový povedený piknik si bez nich skoro ani nedovedeme představit. Vyberte si svou dózu na potraviny, nebo rovnou celou sadu na MALL.CZ.

Vyberte si ty pravé dózy podle svého oblíbeného výrobce - mezi TOP u nás patří Tescoma, Snips a Status - nebo podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Krabičky na jídlo z plastu najdou široké uplatnění, jak při organizaci ledničky, tak při cestování. Jsou lehké, snadno omyvatelné a hlavně nerozbitné. Ve skleněných dózách se zase budou krásně vyjímat bombóny, čerstvě upečené zákusky nebo dorty. Dózy z nerez oceli jsou vhodné pro skladování kávy, čaje nebo těstovin. Možná vás to překvapí, ale v naší nabídce najdete i dózy z porcelánu, smaltu nebo akrylu.

Využití dóz je v kuchyni všestranné - najdete zde dózy na mouku, dózy na cukr, dózy na kávu, na těstoviny a dalších druhy potravin.

Filtrovat v nabídce můžete podle objemu dózy, který potřebujete, podle počtu kusů krabiček na jídlo, pokud sháníte celou sadu, podle možnosti zavakuovat uložené potraviny a samozřejmě podle barvy, která se hodí do vaší kuchyně.

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné dózy na potraviny.