Pajarito Čaj maté - Jablko se skořicí, čajové sáčky 20x 3g

Pajarito Čaj maté - Jablko se skořicí, čajové sáčky 20x 3g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kvalitní a chutná yerba Pajarito traditional v praktických čajových sáčcích. Obohacená o chuť skořice a jablka. Hmotnost: 60g Obsah balení: 20 sáčků yerba mate Země původu: Paraguay Celý popis
78 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
3,90 Kč/ks

Skladem u partnera 5+ kusů

8.12.2021 - 9.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera GOURMET PARTNERS

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019148541

Popis

Čaj maté Pajarito – Jablko se skořicí, čajové sáčky 20× 3g

 

Kvalitní a chutná yerba Pajarito traditional v praktických čajových sáčcích. Obohacená o chuť skořice a jablka.

 

Hmotnost: 60g

Obsah balení: 20 sáčků yerba mate

Země původu: Paraguay

 

Yerba Maté - je to jedna z rostlin bohatých na vitamíny. Stimuluje svalovou, plicní aktivitu a reguluje srdeční rytmus. Vytváří také pocit pohody, vitality a intelektuální jasnosti. Má hepatoprotektivní, diuretický a zažívací účinek a optimalizuje výživovou absorpci těla, obecně regulující všechny jeho asimilační funkce.

 Infuze listů Yerba maté představuje povzbuzující a tonizující vlastnosti díky obsahu mateinu (katechin), který stimuluje centrální nervový systém a podporuje duševní aktivitu, a jako pozitivní zvláštností je to, že nenarušuje normální spánkové vzorce. A také je antioxidant díky přítomnosti flavonoidů.

  Poskytuje pocit sytosti a používá se při hubnutí. Má značné množství draslíku, železa, fosforu, sodíku a hořčíku; obsahuje také různé antioxidační látky, vitamíny (A, B1, B2, C a K) a karoteny.

Pajarito - "Udělejte dnes, co si ostatní budou zítra myslet, je posláním společnosti vyrábějící yerba maté Pajarito, která je mezi mnoha dalšími nesporně spojena po celém světě s nejlepší kvalitou, dokonce i luxusním yerba maté. Byla založena v Bella Vista – Itapúa, město uznávané jako hlavní město yerba maté , je to region v jihovýchodní části Paraguaye. Polovina celé plantáže v zemi se nachází na březích řeky Parana, protože mikroklima v tomto místě je velmi příznivé pro pěstování této rostliny. A společnost Lauro Raatz SA má více než 60 let zkušeností s pěstováním této rostliny.