Emipo 3-dílný školní aktovkový set Emipo Randezvous

Emipo 3-dílný školní aktovkový set Emipo Randezvous

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
3-dílný školní aktovkový set obsahuje: školní aktovku, jednoklopový penál, sáček s velkou kapsou na zip a box na sešity A4. Školní aktovka Ergonomic: Je určena pro začínající školáky a je vyráběna v souladu s ČSN 796506. Celý popis
1 428 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: Báglík.cz

Skladem u partnera poslední 1 kus

2.11.2021 - 3.11.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Báglík.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100059353528

Popis

3-dílný školní aktovkový set obsahuje: školní aktovku, jednoklopový penál, sáček s velkou kapsou na zip a box na sešity A4. Školní aktovka Ergonomic: Je určena pro začínající školáky a je vyráběna v souladu s ČSN 796506. Vyznačuje se:

pevnou konstrukcí, použitím odlehčených materiálů, vnitřním členěním, max. použitím bezpečnostních prvků, moderním designem, prodlouženou zárukou na 36 měsíců, nese značku Český výrobek.

Vnitřní část školní aktovky je členěna variabilní všitou přepážkou na tři části. Tím je zajištěna větší efektivita pro vnitřní uspořádání jednotlivých školních pomůcek (sešitů, knih apod.) podle individuální potřeby žáka. Na předním dílu je našita dále velká kapsa rozměrů š. 21,5 x h. 5 x v. 27 cm. Její horní část kapsy se uzavírá pomocí popruhu se suchým zipem. Uvnitř kapsy je našita síťovaná kapsička na zip. Přes celou šířku přední kapsy jsou našity dva bezpečnostní reflexní pásky, dále pak potom i přes obě boční kapsy jeden a stejně tak na nosných řemenech. Aktovka je uzavřena prostorově tvarovanou klopnou přes celý svůj obvod, včetně přední kapsy. Tím je chráněn obsah aktovky před znehodnocením při deštivém počasí. Na vnitřní straně klopny je rozvrh hodin. Použité vnější textilní materiály (převážně PES) jsou opatřeny na povrchu vodoodpudivou impregnací. Klopna je zajištěna proti otevření kovovým aktovkovým zámkem s reflexní odrazkou. Zámek díky svému uchycení, lze jednoduše otevřít jednou rukou.  Zadní část aktovky tvoří ergonomické polstrování ze speciální síťoviny s vetkanou PU pěnou, která zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu v zádové části. Oba tyto faktory přispívají nejen k pohodlnému nošení aktovky, ale také zajišťují správné zatížení a vývoj páteřního systému. V horní části zádové části se ještě nachází textilní poutko pro zavěšení aktovky na lavici a ergonomické držadlo. Dolní část batohu je opatřena jednolitým plastovým dnem, které umožňuje dlouhodobé stání aktovky na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu. Korpus aktovky je na každém boku osazen prostornou boční kapsou. Se síťovinou je určena na lahev s pitím a s klopničkou na penál nebo svačinu. Při celkových rozměrech š. 33 (včetně kapes) x h. 19 x v. 38 cm váží aktovka jen pouhých 0,98 kg!  Sáček na cvičky: skvěle se hodí nejen na úschovu sportovního oblečení, ale i přezůvek či dalších školních potřeb.

Kvalitní materiál, uzavírá se utažením šedých šňůrek, které mohou plnit i funkci nosných popruhů a sáček se tak dá nosit i na zádech, velmi praktická velká kapsa na zip přes celý přední díl, nese značku Český výrobek. Sáčky jsou neodmyslitelným doplňkem školních aktovek a batohů.

Penál s jednou klopou: Penál se jednoduše otevírá jedním zipem a po otevření umožňuje snadný přístup k celému obsahu:

celkem 22 gumičkových úchytů pro různé druhy psacích a kreslících potřeb, praktická kapsička na drobné věci, papírový rozvrh hodin, nese značku Český výrobek. Školní penály jsou neodmyslitelným doplňkem školních aktovek a batohů.

Školní box A4:

Školní desky na sešity formátu A4

 

Poznámka: fotografie s obrázky odpovídají prohlíženému zboží, ostatní jsou ilustrativní pro představu, jak produkt vypadá ze všech stran.