Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12758722

Maped Výtvarná sada Crazy Animals

Maped Výtvarná sada Crazy Animals

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Krásná designová sada s veselým pro děti od 1. do 4. třídy obsahuje kufřík, zástěrku, sadu barevných papírů, vodové barvy, balení 24 ks pevných pastelek a ořezávátko. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
691 Kč
619 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
691 Kč
619 Kč
Levněji s novou kartou za

Popis

Krásná designová sada obsahuje kufřík, zástěrku, sadu barevných papírů, vodové barvy se štětečkem, balení 24 ks pevných pastelek a ořezávátko.

Papírový kufřík s dětským motivem, velikost 35 cm s vnitřním potiskem. Školní kufřík se perfektně hodí pro uschování pomůcek pro malé školáky. Rozměr kufříku ŠxVxH 350×250×100

Dětská zástěrka je vhodná na výtvarnou výchovu pro naše školáčky. Zástěra zabrání zašpinění našich tvořílků. Zástěra je měkká na dotek a ušitá z nepromokavého materiálu omyvatelného vodou. Je vhodná pro děti od 5 let.

Složka barevných papírů: blok obsahuje 24 listů, 13 barev o rozměru 210×297 mm (velikost A4). Papíry jsou 2× pevnější než standardní a to 150g/m2.

Vodovky obsahují vysoké množství kvalitního pigmentu. Barvy jsou rozpustné v malém množství vody. Sada 12 barev + štětec, O 25mm. Vhodné jsou i pro speciální techniky na různých površích, jako papír, lepenka, pro klasickou techniku s obvyklými nástroji malování akvarel na papír. 

Souprava 24 kusů bezdřevých pastelek s ultra odolnou tuhou. Trojhranné tělo pro snadný a pohodlný úchop. Tloušťka tuhy 3,2 mm, jasné barvy, snadné ořezávání.

Plastové ořezávátko s průhlednou odpadní nádobkou a 1 otvorem. pro pastelky a tužky o průměru 3,2mm.